Thomas Anders

Vztahuje se k

Vyhraj 2 permanentky na Sázavafest a přijeď si užít léto tak, jak se patří

19.května » Monstermusic
Letošní 17. ročník Sázavafestu se bude konat již po páté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou od 3. do 5. srpna. Jako hlavní zahraniční ...

SÁZAVAFEST navštíví Thomas Anders z Modern Talking

30.března » Kultura21.cz
Letošní 17. ročník SÁZAVAFESTu se bude konat již po páté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou od 3. do 5. srpna.

Sázavafest 2017

23.března » Informuji.cz
Letošní sedmnáctý ročník festivalu v srdci Sázavy se koná od 3. do 5.... | Světlá nad Sázavou - (2017-08-03 00:00:00 - 2017-08-05 00:00:00)

Sázavafest sází na jistotu, přijede Thomas Anders

22.března » ABradio.cz
Letošní sedmnáctý ročník Sázavafestu se už popáté odehraje v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou, a to v termínu od 3. do 5. srpna 2017.

Sázavafest potvrzuje zahraniční hvězdu

21.března » EuroZprávy.cz
Světlá nad Sázavou – Letošní sedmnáctý ročník oblíbeného letního festivalu Sázavafest ohlašuje účast zahraničního headlinera. Na festival, který se již popáté bude konat v půvabném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou, přijede ikona populární ...

Na Sázavafest přijede Thomas Anders from MODERN TALKING!

Letošní 17. ročník festivalu Sázavafest se bude konat už po páté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou od 3. do 5. srpna . Hlavní zahraniční hvězdou bude Thomas Anders from MODERN TALKING! Oblíbený festival SÁZAVAFEST potvrzuje zahra...

SÁZAVAFEST sází na jistotu - přijede Thomas Anders from MODERN TALKING.

20.března » Žena-in.cz
Letošní 17. ročník SÁZAVAFESTu se bude konat již po páté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou od 3. do 5. srpna. (267 slov)

Thomas Anders a Modern Talking band

18.března » Praha 8
Sobota 18. března 2017 od 20 hodin, Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8. Nejvýraznější popová ikona 80. let míří do Prahy a veze s sebou show, která vás vtáhne do atmosféry kulminace populární hudby.

Thomas Anders, půlka nesmrtelného dua Modern Talking, přijíždí do Prahy

16.března » Blesk.cz
Discolegenda jménem Modern Talking. Blonďák Dieter Bohlen (63) a brunet Thomas Anders (54). Oba Němci už dávno vystupují každý sólo. Thomas zazpívá už v sobotu v pražském Foru Karlín.

Diskotéková legenda Modern Talking míří do Česka!

24.února » Týden.cz
Nejvýraznější popová ikona 80. let vystoupí v České republice! Thomas Anders & Modern Talking Band zahrají své největší diskotékové hity jako You're My Heart, You´re My Soul, Cheri Cheri Lady nebo Brother Lui.

Jak se změnil Thomas Anders z dua Modern Talking?

23.února » Žena-in.cz
Na přelomu 80-90 let lámali členové německého dua Modern Talking hitparády a dívčí srdce. Takhle dnes vypadá Thomas Anders, který za týden slaví 54. narozeniny. Je vidět, že opálení ho stále baví! (107 slov)

Do Prahy míří diskotéková legenda 80. let Modern Talking

23.prosince » EuroZprávy.cz
Praha - Popová ikona 80. let Modern Talking míří do Prahy. Thomas Anders na jaře představí velkolepou show při které zazní ty nejznámější hity jako You're My Heart, You're My Soul nebo Cheri Cheri Lady.
Miroslav Žbirka - Slovenský zpěvák a skladatel
Václav Neckář - Zpěvák
Jiří Schmitzer - Český herec
Vojtěch Dyk - Český herec a hudebník
No Name - Slovenská pop-rocková skupina
David Koller - Český zpěvák, skladatel a bubeník
Ewa Farna - Zpěvačka

Tato informační stránka o Thomas Anders zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Thomas Anders" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes