Chris Anderson

Vztahuje se k

Kouzlo úspěšných řečníků odhaleno

8.října » Vaše Literatura
Kdo by se nechtěl postavit na jeviště, pronést řeč a sklidit ovace ve stoje? Kdo by o tom alespoň jedenkrát za život nesnil? S knihou Přednášejte jako na TEDu , která byla přeložena do 25 jazyků, se vám to může podařit. Ovšem za předpokladu, že vá...

Získejte učebnici moderní a strhující rétoriky

4.července » Klub knihomolů
Nadchněte své kolegy či kamarády pro nové myšlenky, změňte jejich zažité postoje a motivujte je k činům. Jak toho docílit? Naučte se přednést svou řeč naprosto strhujícím způsobem a inspirujte se při tom řečníky na konferencích TED. Učiňte svůj ml...

Lidé se v tradičním závodě vrhali ze svahu, aby chytili sýr

1.června » Novinky.cz
V anglickém hrabství Gloucestershire se v pondělí konal tradiční závod, v němž se lidé vrhají dolů ze svahu, aby chytili téměř čtyřkilové kolo sýra. A jako každý rok se přišly na bizarní klání podívat tisíce lidí.

VIDEO: Sýroví nadšenci v Anglii se opět vrhli dolů z kopce

31.května » Týden.cz
Jedna z nejbláznivějších anglických tradic se každoročně koná na kopci Cooper's Hill v hrabství Gloucesteru. Letošní neoficiální kutálení sýra proběhlo 30. května a opět ho sledovaly tisíce diváků.
Joel Billy - Americký zpěvák a klavírista
Ilona Švihlíková - Česká ekonomka
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Chris Anderson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Anderson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes