Gillian Anderson

Vztahuje se k

RECENZE: První řada American Gods

26.července » Kritiky.cz
Po osmi dílech skončila první z třech plánovaných řad Amerických bohů. Adaptace knihy autora fantasy Neila Gaimana, která se těší nemalé oblibě a seriál byl ve fanouškovských ...

British Airways představují nové video

21.července » Letectví + kosmonautika
Gordon Ramsay, Sir Ian McKellen, Trandie Newton, Gillian Anderson či Rowan Atkinson účinkují v novém instruktážním videu, které brzy představí letecká společnost British Airways.

British Airways představuje nové bezpečnostní video s Mr. Beanem

21.července » Marketingové noviny
Letecká společnost British Airways se rozhodla představit nové instruktážní video, které je cestujícím v rámci předletových bezpečnostních opatření prezentováno na palubách letadel. Nové video využívá zvučných jmen předních britských celebrit a má...

British Airways představuje nové bezpečnostní video s Mr. Beanem v hlavní roli

20.července » Žena-in.cz
Gordon Ramsay, Sir Ian McKellen, Trandie Newton, Gillian Anderson či Rowan Atkinson účinkují v novém instruktážním videu, které brzy na svých letech představí letecká společnost British Airways. (265 slov)

Agentka Scullyová v kůži Davida Bowieho!

17.července » Aha!
Není to jen agentka Scullyová řešící temné případy v Aktech X! Herečka Gillian Anderson (48) se v reklamních klipu na nový seriál Američtí bohové dokonale přeměnila v Davida Bowieho (†69).

Agentka Scullyová zraje jako víno: Ukázala »Ňadra X«!

28.června » Aha!
Spíš než sexbombou bývala vždy slušňačkou, víc než tělem oslňovala bystrou hlavičkou. Jenže herečka Gillian Anderson (48) alias agentka Scullyová z kultovního seriálu Akta X zraje jako víno, a tak se na »stará kolena« vtěluje do role svůdné dámy, ...

Scullyová z Akt X umí zapózovat, ani o tom neví. Gillian Anderson (48) v průsvitném topu

27.června » Super.cz
Po více než dvě desetiletí byla stálicí britské televizní scény a příští rok se konečně dočká i své hvězdy na hollywoodském chodníku slávy. Ti, kdo mohli v pondělí spatřit herečku Gillian Anderson , jak žehlí na hotelovém balkóně v italském Portof...

Agentka Scullyová v akci! PŘEDVEDLA SVOJE AKTA X! Foto bez cenzury uvnitř

22.června » eXtra.cz
Herečka Gillian Anderson (48) si i ve svém věku udržuje výbornou postavu. Během romantické dovolené v italském Portofinu, kam vyrazila se svým přítelem, ukázala mnohem více, než původně plánovala. Podívejte se, jak ji zradily šaty.

Agentka Scullyová by se místo Akt X měla dát na akty: Podívejte se, jak jí na dovolené vykouklo ňadro

21.června » Super.cz
V mysteriózním seriálu Akta X diváci Gillian Anderson odhalenou neviděli. Herečka by se přitom mohla před kamerou svlékat i ve svých 48 letech.

Gillian Anderson (48) ze seriálu Akta X: Kde vzala tak fantastickou figuru?

20.června » Blesk.cz
To je pohled pro bohy! Zatímco leckterá žena v jejím věku volí cudnější modely plavek, americká herečka Gillian Anderson (48) se toho nebojí!
David Duchovny - Americký herec a režisér
Rowan Atkinson - Britský komik

Tato informační stránka o Gillian Anderson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gillian Anderson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes