Jonas Andersson

Vztahuje se k

V Mexiku vyhráli Ogier a Tidemand

15.března » Autokaleidoskop
Tento triumf byl devátým vítězstvím Pontuse Tidemanda v kategorii WRC 2 mistrovství světa a posunul jej v dané kategorii do průběžného vedení. Jeho týmoví kolegové Kalle Rovanperä a Jonne Halttunen (FIN/FIN) se po odstoupení na druhé rychlostní zk...

Mexická rally: Tidemand zvítězil ve WRC 2 a je v čele mistrovství světa; Rovanperä podal skvělý výkon

12.března » Autosportfoto.sk
Pontus Tidemand se spolujezdcem Jonasem Anderssonem vítězstvím v Mexické rally převzali s vozem ŠKODA FABIA R5 průběžné vedení mistrovství světa v kategorii WRC 2.

Na Mexické rally Tidemand s vozem ŠKODA FABIA R5 zvítězil ve WRC 2 a je v čele MS

12.března » sportovnilisty.cz
Tovární posádka týmu ŠKODA ve složení Pontus Tidemand/Jonas Andersson (S/S) zcela dominantním způsobem zvítězila s vozem ŠKODA FABIA R5 v kategorii WRC 2 Mexickou rally (Rally Guanajuato Mexico) a dojela na 7. místě celkové klasifikace. Tento triu...

Tidemand zvítězil, Rovanperä podal skvělý výkon

12.března » eWRC.cz
Úřadující mistr světa Tidemand vyhrál svoji 9. rally a je tak nejúspěšnějším jezdcem kategorie WRC 2.

Pontus Tidemand pokračuje na Mexické rally s FABií R5 v…

11.března » Motormix
Pontus Tidemand a Jonas Andersson pokračují na Mexické rally s vozem ŠKODA FABIA R5 v dominantním vedení v kategorii WRC 2. › Jejich týmoví kolegové Kalle Rovanperä/Jonne Halttunen se po odstoupení ve druhé zkoušce vrátili do soutěže a

Mexická rallye, 2. etapa: Ogier si jede pro výhru

11.března » AUTO.cz
Obhájce titulu mistra světa Francouz Sebastien Ogier (Ford Fiesta RS WRC) je po dvou etapách v čele Mexické rallye, třetím podniku mistrovství světa v automobilových soutěžích 2018.

Pontus Tidemand s Fábií R5 dominujei WRC 2 v Mexiku.

11.března » Motormix
Na obtížných a náročných šotolinových tratích Mexické rally (Rally Guanajuato Mexico) jsou Pontus Tidemand se spolujezdcem Jonasem Anderssonem (S/S) nepřekonatelní. Během prvních dvou dnů třetího podniku mistrovství světa sezóny 2018 z

Tidemand ve vedení, Rovanperä zajel 4 nejrychlejší časy

11.března » eWRC.cz
Pontus Tidemand se spolujezdcem Jonasem Anderssonem mají po třetím ze čtyř dnů Mexické rally kategorii WRC 2 ve svých rukou.

Mexická rallye před startem: Návrat Loeba

9.března » AUTO.cz
Tématem třetího podniku mistrovství světa v automobilových soutěžích je na jedné straně boj o body do světového šampionátu a současně start devítinásobného mistra světa Sebastiena Loeba.

Pontus Tidemand má za cíl zopakovat loňské prvenství v…

5.března » Motormix
ŠKODA Motorsport do třetího kola letošní sezóny nasadí úřadující mistry světa kategorie WRC 2 Pontuse Tidemanda a Jonase Anderssona (S/S), kterým bude sekundovat teprve 17letý Kalle Rovanperä se spolujezdcem Jonnem Halttunenem (FIN/FIN).

Pontus Tidemand zaútočí na vedení v kategorii WRC 2

5.března » eWRC.cz
Škoda Motorsport v Mexiku nasadí Pontuse Tidemanda, kterému bude sekundovat teprve 17letý Kalle Rovanperä.

Tato informační stránka o Jonas Andersson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jonas Andersson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes