Nor Daniel Andre

Vztahuje se k

Janda si těsně nedoskočil pro postup, propadli i ostatní čeští skokani

29.ledna » Týden.cz
Do druhého kola závodu Světového poháru ve Willingenu neprošel ani jeden z českých skokanů na lyžích. Nejblíže postupu a bodům byl na 31. místě Jakub Janda, jemuž třicátá příčka unikla o dvě desetiny bodu.

Všech pět českých skokanů vypadlo ve Willingenu v prvním kole

29.ledna » Sport.cz
Do druhého kola závodu Světového poháru ve Willingenu neprošel ani jeden z českých skokanů na lyžích. Nejblíže postupu a bodům byl na 31. místě Jakub Janda, jemuž třicátá příčka unikla o dvě desetiny bodu.

Norského skokana Tandeho zachránil bezpečnostní provázek. Kvůli závadě přišel o celkové prvenství

7.ledna » iROZHLAS
Poslední závod Turné 4 můstků v Bischofshofenu sliboval pořádný boj o celkové vítězství a také na něj došlo. A Nor Daniel André Tande byl nakonec rád, že kvůli závadě na vybavení ztratil jen náskok na prvním místě a skončil třetí.

Bláznivý vítr v Innsbrucku zrušil 2. kolo. Vyhrál Tande, bodovali tři Češi

4.ledna » iDNES.cz
Chvílí svítila zelená, pak červené světlo varovalo: „Stop!“ Dlouhé první kolo třetího závodu slavného Turné čtyř můstků v rakouském Innsbrucku hodně ovlivnil vítr. Jury pak pro jistotu druhé kolo zrušila. V těžkých podmínkách zvítězil Nor Daniel A...

Koudelka s Jandou se vešli do elitní dvacítky, v Ga-Pa triumfoval Nor Tande

1.ledna » Tiscali.cz
Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil sedmnácté místo ve druhém závodě Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu a vyrovnal své maximum z letošní sezony. O dvě místa za ním skončil další český reprezentant Jakub Janda. Závod vyhrál Nor Daniel ...
Jan Matura - Český skokan na lyžích
Jakub Janda - Český skokan na lyžích
Kamil Stoch - Polský skokan na lyžích
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Nor Daniel Andre zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nor Daniel Andre" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes