Mina Andreevová

Vztahuje se k

Juncker čelí kritice za let do Říma za 700 tisíc. Je to v pořádku, komerční linky mu nevyhovovaly, oponuje mluvčí

10.srpna » info.cz
Kolik může stát let z Bruselu do Říma? Dle vyhledávače letenek okolo 10 tisíc, podle předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera ale přes 700 tisíc korun. Tolik totiž stála cesta soukromým letadlem, které Juncker se svou delegací použil v únoru...

Juncker chce řešit zásahy do polského soudnictví. Kaczyński zůstává klidný, změny budou pokračovat

14.července » Radiožurnál
Evropská komise se bude na návrh předsedy Jeana Clauda Junckera příští týden zabývat situací v Polsku. Představena by měla být zpráva o přezkumu stavu právního státu.

Šéf komise Juncker bude kvůli vývoji v Maďarsku mluvit se Sorosem

21.dubna » MagazinSecurity.cz
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se příští čtvrtek setká s americkým miliardářem maďarského původu Georgem Sorosem, mluvit spolu budou především o nynějším politickém vývoji v Maďarsku. Novinářům to dnes řekla mluvčí komise Mina Andree...

Členové Evropské komise se sejdou se Sorosem

21.dubna » Euroskop
21.04.2017 | Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se příští čtvrtek setká s americkým miliardářem maďarského původu Georgem Sorosem, mluvit spolu budou především o nynějším politickém vývoji v Maďarsku. Novinářům to dnes řekla mluvčí ...

Šéf EVropské komise Juncker bude kvůli vývoji v Maďarsku mluvit se Sorosem

21.dubna » globe24.cz
Brusel - Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se setká s americkým miliardářem maďarského původu Georgem Sorosem. Chce s ním hovořit o o politickém vývoji v Maďarsku.

Juncker se sejde se Sorosem, budou mluvit o Maďarsku

21.dubna » Týden.cz
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se příští čtvrtek setká s americkým miliardářem maďarského původu Georgem Sorosem, mluvit spolu budou především o nynějším politickém vývoji v Maďarsku. Novinářům to řekla mluvčí komise Mina Andreevová....

Juncker bude kvůli vývoji v Maďarsku mluvit se Sorosem

21.dubna » EuroZprávy.cz
Brusel - Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se setká s americkým miliardářem maďarského původu Georgem Sorosem. Chce s ním hovořit o o politickém vývoji v Maďarsku.

Juncker pojede do Londýna, s Mayovou bude mluvit jednat o brexitu

20.dubna » globe24.cz
Brusel - Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker a vyjednavač pro brexit Michel Barnier se ve středu sejdou v Londýně s premiérkou Theresou Mayovou. Budou spolu jednat o odchodu Británie z Evropské unie.

Juncker bude v Londýně diskutovat s Mayovou o brexitu

20.dubna » Euroskop
20.04.2017 | Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker a vyjednavač EK pro brexit Michel Barnier budou příští týden ve středu v Londýně diskutovat s premiérkou Theresou Mayovou o nadcházejícím vyjednávání o odchodu Británie. Novinářům to dn...

Juncker se sejde s Mayovou, budou jednat o brexitu

20.dubna » EuroZprávy.cz
Brusel - Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker a vyjednavač pro brexit Michel Barnier se ve středu sejdou v Londýně s premiérkou Theresou Mayovou. Budou spolu jednat o odchodu Británie z Evropské unie.

Situace v Polsku součástí středeční agendy Komise

20.prosince » Euroskop
20.12.2016 | Evropská komise (EK) se bude ve středu zabývat situací v Polsku, oznámila novinářům její mluvčí Mina Andreevová. Připomněla, že své obavy o stav právního státu v Polsku dala Komise najevo už při několika příležitostech.

Polské demonstrace se stávají celoevropským problémem. Bude je řešit Brusel

19.prosince » globe24.cz
Brusel - Napjatá situace v Polsku, kde už několik dní probíhají protivládní demonstrace, se ve středu dostane na program jednání Evropské komise (EK). Brusel má s Varšavou ještě nedořešený spor ohledně ústavního soudu.
Sebastian Kurz - Rakouský politik
Věra Jourová - Česká politička, podnikatelka, právnička
Robert Šlachta - Ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu

Tato informační stránka o Mina Andreevová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mina Andreevová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes