Jorge Andres

Vztahuje se k

Rusko a Venezuela podepsaly dohodu o restrukturalizaci dluhu

15.listopadu » Web4Trader
Venezuela souhlasila s restrukturalizací dluhů v hodnotě 3 miliardy dolarů za dříve dohodnutých podmínek, uvedl ruský ministr financí Anton Siluanov.

S&P snížila rating Venezuely

14.listopadu » Web4Trader
Ratingová agentura S&P snížila suverénní rating Venezuely pro závazky v cizí měně na „selective default“, poté, co země nedokázala splatit dluhopisy v hodnotě 200 milionů dolarů.

Venezuelské dluhopisy kvůli riziku sankcí klesají

24.srpna » Web4Trader
Cena venezuelských dluhopisů včera prudce klesla v důsledku možných amerických sankcí, které by mohly omezit obchodování s cennými papíry potížemi zmítané země.

Venezuela darovala peníze na Trumpův inaugurační fond

20.dubna » Web4Trader
Občanským neklidem zmítaná Venezuela darovala prostřednictvím státem vlastněné ropné spoelčnosti PVDSA 500 tisíc USD na Trumpův inaugurační fond.

Venezuele docházejí peníze

2.března » Web4Trader
Podle nejnovějších údajů venezuelské centrální banky činí aktuální objem devizových rezerv pouhých 10,5 mld. USD, přičemž země musí jen v roce 2017 splatit dluh ve výši 7,2 mld. USD.

Venezuelané dostanou bankovky s vysokou hodnotou, inflace v zemi akceleruje

17.ledna » Web4Trader
Po více než měsíci odkladů, zmatků a nepokojů se Venezuelané dočkali nových bankovek v nominálních hodnotách až dvatisícekrát vyšší než dosavadní nejcennější bankovky.

Venezuelský bolivar se v pondělí propadl na své historické minimum

28.listopadu » Web4Trader
Venezuelský bolivar v pondělí klesl své historické minimum vůči americkému dolaru, uvádějí data na DolarToday, stránky, která sleduje obchodování na černém trhu s měnou. Momentálně je hodnota 3480 venezuelských bolivarů rovna 1 americkému dolaru. ...

Venezulelská měna má za sebou masivní měsíční oslabení

24.listopadu » Web4Trader
Měsíc listopad ještě neskončil a venezuelský bolívar (VEF) již oslabil o 45 %. Inflace země se pohybuje ve stovkách procent.

Hospodářská a politická krize ve Venezuele má nepříznivé dopady na kubánskou ekonomiku

10.července » Web4Trader
Hospodářská a politická krize ve Venezuele má nepříznivé dopady na kubánskou ekonomiku a Kubánci se budou muset připravit na těžké časy. Řekl to kubánský prezident Raúl Castro na pátečním zasedání Národního shromáždění. Komunisty ovládaný "ostrov ...

Tato informační stránka o Jorge Andres zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jorge Andres" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes