Lincoln Andrew

Vztahuje se k

The Walking Dead: Představitelé Ricka a Morgana mluví o crossoveru

9.prosince » Edna.cz
Herci Andrew Lincoln a Lennie James se nedávno vyjádřili ke crossoveru, o kterém toho sice moc neprozradili, ale aspoň trochu naznačili, že Morganův konec v The Walking Dead nemusí být definitivní.

The Walking Dead: Andrew Lincoln prozradil, že se nedívá na seriál The Walking Dead

1.října » Edna.cz
Člověk by řekl, že se herci jistojistě dívají na seriály či filmy, ve kterých hrají. U herce Andrewa Lincolna to však neplatí, ten se na seriál, kde hraje hlavní roli, nedívá.

Ricku, jsi to ty? Úžasný cosplay na motivy The Walking Dead

19.března » Booom.cz
Kdybychom tohohle týpka potkali na ulici, tak po něm chceme okamžitě autogram. Ale nejspíš by nás se smíchem odmítl, protože tohle není opravdový Andrew Lincoln a ani Rick Grimes, ale pouze cosplay. Věřili byste tomu? Ta podoba!

The Walking Dead: Andrew Lincoln: Finále bude mít tolik akce jako nikdy předtím

26.února » Edna.cz
Pokud si stále stojíte za tím, že sedmá série The Walking Dead obsahuje málo akce, tak vás určitě potěší, že ve finále by jí mělo být hodně.

Nemožné se stalo skutečností: Oblíbený film Láska nebeská se dočká pokračování! Jak bude vypadat?

18.února » Prásk!
Britská komedie Láska nebeská se stala velmi oblíbenou nejen u nás, ale i na celém světě. Nyní se dočká svého pokračování, které bude velmi specifické... Pokračování oblíbeného filmu se bude natáčet po neuvěřitelných 14 letech. Kromě toho se režis...

Láska nebeská se dočká pokračování po 14 letech: Fanoušci jsou ale zklamaní

17.února » Blesk.cz
Kdo by nezajásal nad zprávou, že dnes už kultovní a všemi milovaný film Láska nebeská bude mít pokračování. Radost je jen ale počáteční. Čím režisér zklamal fanoušky po celém světě?

The Walking Dead: Co je zač nová skupina, která se objevila v seriálu?

17.února » Edna.cz
Po velkém boomu komunit tu máme další skupinu přeživších, která se objevila na konci devátého dílu. Co je tato skupina zač?

The Walking Dead: Rick a jeho skupina povstanou, ale jak to udělají?

9.února » Edna.cz
Herci Danai Gurira a Andrew Lincoln řekli pár slov ke druhé polovině sedmé série. Andrew Lincoln zároveň reagoval na negativní ohlasy.

The Walking Dead: Andrew Lincoln: Rick je připraven bojovat

8.ledna » Edna.cz
První polovina sedmé série začala na úplném dně a skončila na vrcholu. I tak by se dala popsat Rickova cesta, po které šel od své poslušnosti k bojování.

Hvězda seriálu Živí mrtví si o víkendu vzala svou dlouholetou přítelkyni

5.prosince » Super.cz
Dvaatřicetiletý herec s korejským původem Steven Yeun známý jako sympatický Glenn Rhee ze zombie seriálu Živí mrtví pojal v sobotu za manželkou svou letitou partnerku Joanu Pak. Obřad se konal v Los Angeles za přítomnosti mnoha jeho seriálových he...
Rowan Atkinson - Britský komik
Hugh Grant - Britský herec
Colin Firth - Britský herec

Tato informační stránka o Lincoln Andrew zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lincoln Andrew" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes