Lincoln Andrew

Vztahuje se k

The Walking Dead: Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

19.dubna » Edna.cz
Osmá série The Walking Dead je za námi a na jejím konci se uzavřela jedna velká kapitola. Přečtěte si, co na poslední díl říká představitel hlavní postavy, herec Andrew Lincoln.

The Walking Dead: Andrew Lincoln popisuje finále letošní série jako struhující a neobvyklé

13.dubna » Edna.cz
Osmá řada směřuje ke svému konci, ve kterém dojde k finálnímu rozuzlení boje mezi Rickem a Neganem. Představitel Ricka se nedávno vyjádřil k poslednímu dílu.

The Walking Dead: Podle herce Andrewa Lincolna si Rick a Morgan k sobě vždy najdou cestu

28.února » Edna.cz
Delší dobu víme, že po osmé řadě The Walking Dead bude Morgan Jones působit v seriálu Fear the Walking Dead . Existuje však možnost, že by se Morgan vrátil zpátky do původního seriálu?

The Walking Dead: Herec Andrew Lincoln se za pomoci zpěvu loučí s hlavní postavou

26.února » Edna.cz
Už od podzimního finále jsme věděli, že se na začátku druhé poloviny osmé série budeme muset rozloučit s jednou z hlavních postav. Podívejte se, jak dojemně se s ní rozloučil herec Andrew Lincoln, představitel Ricka Grimese.

The Walking Dead: Jedna scéna z budoucnosti bude vysvětlena již v devátém díle

9.února » Edna.cz
V prvním díle osmé řady jsme se dočkali několika scén z budoucnosti. Jedna z těchto scén bude vysvětlena už v nadcházející epizodě.

The Walking Dead: Andrew Lincoln si oholil svůj plnovous

16.ledna » Edna.cz
Normálně o podobných věcech nepíšeme, ale nyní musíme. Vzhledem k tomu, že je osmá série The Walking Dead již delší dobu natočená, herci mají aktuálně pauzu. Může však Lincolnovo oholení znamenat, že o plnovous přijde v nadcházející sérii i Rick?

The Walking Dead: Během bitky Ricka a Negana omylem padla skutečná rána

1.ledna » Edna.cz
Pokud se vám líbila finální bitka mezi Rickem a Neganem, tak určitě oceníte zajímavost, že během rvačky Andrew Lincoln omylem praštil Jeffreyho Deana Morgana.

The Walking Dead: Herec Andrew Lincoln mluví o odchodu jedné z hlavních postav

19.prosince » Edna.cz
Odchod jedné z hlavních postav seriálu The Walking Dead zasáhne především Ricka. Přečtěte si rozhovor s jeho představitelem o tomto odchodu.

The Walking Dead: Představitelé Ricka a Morgana mluví o crossoveru

9.prosince » Edna.cz
Herci Andrew Lincoln a Lennie James se nedávno vyjádřili ke crossoveru, o kterém toho sice moc neprozradili, ale aspoň trochu naznačili, že Morganův konec v The Walking Dead nemusí být definitivní.

The Walking Dead: Andrew Lincoln prozradil, že se nedívá na seriál The Walking Dead

1.října » Edna.cz
Člověk by řekl, že se herci jistojistě dívají na seriály či filmy, ve kterých hrají. U herce Andrewa Lincolna to však neplatí, ten se na seriál, kde hraje hlavní roli, nedívá.

Ricku, jsi to ty? Úžasný cosplay na motivy The Walking Dead

19.března » Booom.cz
Kdybychom tohohle týpka potkali na ulici, tak po něm chceme okamžitě autogram. Ale nejspíš by nás se smíchem odmítl, protože tohle není opravdový Andrew Lincoln a ani Rick Grimes, ale pouze cosplay. Věřili byste tomu? Ta podoba!

The Walking Dead: Andrew Lincoln: Finále bude mít tolik akce jako nikdy předtím

26.února » Edna.cz
Pokud si stále stojíte za tím, že sedmá série The Walking Dead obsahuje málo akce, tak vás určitě potěší, že ve finále by jí mělo být hodně.
Rowan Atkinson - Britský komik
Hugh Grant - Britský herec
Colin Firth - Britský herec

Tato informační stránka o Lincoln Andrew zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lincoln Andrew" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes