Lincoln Andrew

Vztahuje se k

The Walking Dead: Jedna scéna z budoucnosti bude vysvětlena již v devátém díle

9.února » Edna.cz
V prvním díle osmé řady jsme se dočkali několika scén z budoucnosti. Jedna z těchto scén bude vysvětlena už v nadcházející epizodě.

The Walking Dead: Andrew Lincoln si oholil svůj plnovous

16.ledna » Edna.cz
Normálně o podobných věcech nepíšeme, ale nyní musíme. Vzhledem k tomu, že je osmá série The Walking Dead již delší dobu natočená, herci mají aktuálně pauzu. Může však Lincolnovo oholení znamenat, že o plnovous přijde v nadcházející sérii i Rick?

The Walking Dead: Během bitky Ricka a Negana omylem padla skutečná rána

1.ledna » Edna.cz
Pokud se vám líbila finální bitka mezi Rickem a Neganem, tak určitě oceníte zajímavost, že během rvačky Andrew Lincoln omylem praštil Jeffreyho Deana Morgana.

The Walking Dead: Herec Andrew Lincoln mluví o odchodu jedné z hlavních postav

19.prosince » Edna.cz
Odchod jedné z hlavních postav seriálu The Walking Dead zasáhne především Ricka. Přečtěte si rozhovor s jeho představitelem o tomto odchodu.

The Walking Dead: Představitelé Ricka a Morgana mluví o crossoveru

9.prosince » Edna.cz
Herci Andrew Lincoln a Lennie James se nedávno vyjádřili ke crossoveru, o kterém toho sice moc neprozradili, ale aspoň trochu naznačili, že Morganův konec v The Walking Dead nemusí být definitivní.

The Walking Dead: Andrew Lincoln prozradil, že se nedívá na seriál The Walking Dead

1.října » Edna.cz
Člověk by řekl, že se herci jistojistě dívají na seriály či filmy, ve kterých hrají. U herce Andrewa Lincolna to však neplatí, ten se na seriál, kde hraje hlavní roli, nedívá.

Ricku, jsi to ty? Úžasný cosplay na motivy The Walking Dead

19.března » Booom.cz
Kdybychom tohohle týpka potkali na ulici, tak po něm chceme okamžitě autogram. Ale nejspíš by nás se smíchem odmítl, protože tohle není opravdový Andrew Lincoln a ani Rick Grimes, ale pouze cosplay. Věřili byste tomu? Ta podoba!

The Walking Dead: Andrew Lincoln: Finále bude mít tolik akce jako nikdy předtím

26.února » Edna.cz
Pokud si stále stojíte za tím, že sedmá série The Walking Dead obsahuje málo akce, tak vás určitě potěší, že ve finále by jí mělo být hodně.

Nemožné se stalo skutečností: Oblíbený film Láska nebeská se dočká pokračování! Jak bude vypadat?

18.února » Prásk!
Britská komedie Láska nebeská se stala velmi oblíbenou nejen u nás, ale i na celém světě. Nyní se dočká svého pokračování, které bude velmi specifické... Pokračování oblíbeného filmu se bude natáčet po neuvěřitelných 14 letech. Kromě toho se režis...

Láska nebeská se dočká pokračování po 14 letech: Fanoušci jsou ale zklamaní

17.února » Blesk.cz
Kdo by nezajásal nad zprávou, že dnes už kultovní a všemi milovaný film Láska nebeská bude mít pokračování. Radost je jen ale počáteční. Čím režisér zklamal fanoušky po celém světě?

The Walking Dead: Co je zač nová skupina, která se objevila v seriálu?

17.února » Edna.cz
Po velkém boomu komunit tu máme další skupinu přeživších, která se objevila na konci devátého dílu. Co je tato skupina zač?
Rowan Atkinson - Britský komik
Hugh Grant - Britský herec
Colin Firth - Britský herec

Tato informační stránka o Lincoln Andrew zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lincoln Andrew" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes