St Andrews

Vztahuje se k

Všichni pořád vytvářejí mytologie

2.listopadu » Britské listy
K článku Jaroslava Vávry a jeho kritice utlačitelské habsburské monarchie bych chtěl poukázat na to, že existují i jiné interpretace, pro Čecha mnohdy docela šokující. Měli bychom je alespoň vzít v potaz.

Pasování nováčků

27.října » National Geographic
Velká pěnová bitva a bujaré oslavy jsou součástí tzv. Raisin Weekend na univerzitě v St Andrews ve Skotsku. 600 let stará tradice pomáhá nováčkům seznámit se a zvyknout si na chod školy, s čímž jim ochotně pomáhají studenti z vyšších ročníků.

Alfred Dunhill Links – vyhrál Tyrrell Hatton

9.října » Golf.cz
European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, Old Course St Andrews, Carnoustie & Kingsbarns, Skotsko (6. – 9. 10. 2016, časový posun: -1 hodina) Alfred Dunhill Links Championship je turnaj hraný na třech hřištích St Andrews, Kingsbarn a Carn...

Vyhraje zase Američan? Golfové British Open ve stínu olympijské roztržky

14.července » iSport.cz
Tak trochu ve stínu houfných olympijských odhlášek se hlásí golfové British Open, ovšem tradičně v plné kráse. Při rotaci devíti hostitelských hřišť se třetí major sezony vrací podeváté na skotské Royal Troon a velká otázka pro letošní ročník zní:...

Google do chytrých hodinek přidal radar. Ovládat se budou i bez dotyku [I/O 2016]

23.května » Cnews.cz
Loni na I/O firma ukázala, že pracuje na miniaturním radaru (( tzv. projekt Soli ), který by bylo možné integrovat i do drobné elektroniky.

Tato informační stránka o St Andrews zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "St Andrews" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes