Jan Andrle

Vztahuje se k

Naslouchátko

29.září » blog.idnes.cz
Bráním se tomu, seč můžu. Přece ještě nejsem tak starej, abych tyhlety propriety postižených potřeboval anebo snad JO?

Druhá série První republiky: Hvězdy v autech za miliony!

8.září » Aha!
Už dnes se na obrazovkách České televize objeví premiérový díl druhé série První republiky. Vedle známých tváří se v dalších třinácti dílech objeví nově Anna Fialová (22) či Vladimír Polívka (28). Bývalá hvězda Tvojí tváře a syn valašského krále n...

Kde se to zastaví?

29.srpna » blog.idnes.cz
Anebo KDY se to zastaví? Či KDO to zastaví? Anebo ještě lépe, kdo to zastaví, když ne my? A chceme to zastavit?

Slunce, seno, pavoučci...

9.srpna » blog.idnes.cz
Léto budiž pochváleno, ale všechno má své meze. Stejně tak láska ke zvířátkům, zejména členovcům, by se podle mého měla dávkovat téměř laboratorně.

Brigita Cmuntová: Tohle je nová hvězda První republiky, která mluví s duchy

31.července » iHOT.cz
Mezi novými tvářemi očekávané druhé řady seriálu První republika se objeví mladé herečky Anna Fialová a Brigita Cmuntová, které hrají již dospělé dcery Jaroslava a Kláry Valentových. A kromě nich taky třeba Stanislav Majer jako tvrdý nekompromisní...

O jedné velké touze

12.července » blog.idnes.cz
Jo, po velkém ptákovi toužila moje žena už asi pět let a pořád o tom mluvila. Tedy ne úplně pořád, jen když jsme jeli na jih.

Vladimír Polívka v První republice! Do koho z rodiny Valentových se zamiluje?

2.července » Blesk pro ženy.cz
Na natáčení jedné z posledních scén nové řady seriálu První republika jsme vyzpovídali nováčka v tomto seriálu, a to herce Vladimíra Polívku (27). Hraje poručíka Jana Andrleho a v roli nebude mít nouzi o adrenalinové scény.

Když je mi smutno...

27.června » blog.idnes.cz
... zapaluji si svíčku a zírám do plamene, jak už jsem kdysi z Anglie psal, ale mám i jiné terapie. Třeba si pouštím Katedrálu o třech dějstvích, tak nádherně stvořenou panem Zdeňkem Mahlerem a ČT.

Milujeme Česko!

24.června » blog.idnes.cz
Milujeme Česko. Opravdu?! No nevím, jak velikou láskou k mé vlasti zahraniční řetězec plane, ale pochybnosti mám.

UBER ouřade, prosím

30.dubna » blog.idnes.cz
Tak to je vítězství, no ne? Tedy v Brně. V Praze justice ještě tak rychlá nebyla, ale jistě brzy bude. Kauza UBER hýbe taxikáři, magistráty a dost možná i IT veřejností. A třeba ne, nevím.

Praha (prý) není muzeum

23.dubna » blog.idnes.cz
"Praha není muzeum" je výrok majitele domu postaveného v roce 1920 na rohu Opletalovy ulice, tedy na Václaváku. Není a ON je majitel, takže se začíná bourat. A pak se bude i stavět. Nové, pěkné, moderní administrativní centrum.

Na velikosti záleží!

22.dubna » blog.idnes.cz
Já tedy vydržím dost. Ale co je moc, je prostě moc. A já se nechci, rozumíte, nechci smířit s tím, že se to bude už jen zmenšovat.

Tato informační stránka o Jan Andrle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Andrle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes