Jan Andrle

Vztahuje se k

Šutka aneb Sláva unisexu!

8.ledna » blog.idnes.cz
Víte, jsem stará konzerva a všelijakým těm novostem jsem dlouho nemohl přijít na chuť. Ale pokrok nezastavíš a nemám-li jednou umřít nezasažen vymoženostmi 21. století, je dobře, když mne každodennosti postupně nutí měnit se.

Kam na betlémy? Do Poličky!

25.listopadu » Místní kultura
od 19.11.2016 do 15.01.2017 Autor článku: Zavoralová Zároveň během nepřejícího socialistického období vznikaly četné kresby a grafiky s betlémskou tematikou, které jsou na výstavě také k vidění. Těšit se můžete i na ozdobený vánoční strom, na atmo...

Johny Tatra

12.listopadu » blog.idnes.cz
jo, to jsem já. A můžu si za to sám. A jsem na to hrdý. Tatrovky jsem si zamiloval na vojně. Jak jinak v naší generaci, že jo?

Nejsme stejní. Zaplaťpánbůh

12.listopadu » blog.idnes.cz
Rozborů a hodnocení amerických voleb je teď všude plno. Mne ale zaujal v jejich souvislosti jeden fakt, který je snad univerzálnější než jen americký. Tedy jestli to je vůbec fakt.

Svíčku!

28.října » blog.idnes.cz
Jako jednu z reakcí na trapnosti okolo udělování vyznamenání u příležitosti státního svátku 28. října jsem zaznamenal iniciativu pod možná názvem "zapalme svíčku". A ta se mi fakt líbí.

Pekelná dlažba

25.října » blog.idnes.cz
Jistě dobré úmysly vedly naše zákonodárce přijmout zákon, který zavírá veliké obchody o státních svátcích. U těch původně církevních svátků to jistě byly důvody přímo bohulibé. Vybraným dnům jste chtěli dodat důstojnosti, viďte?

Zločinec

12.října » blog.idnes.cz
"Ale to jste měl štěstí", řekl mi dnes v přátelském hovoru jeden právník z prestižní pražské advokátní kanceláře, "to jste si také mohl pěkně zabručet celý víkend". Jako bych to nevěděl. Tolik právního vědomí mám taky...

Pofoukaná kaše

1.října » blog.idnes.cz
Žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří a asi ani červnová britská porridge připravená Evropě nakonec možná nebude tak moc pálit.

Státník

21.září » blog.idnes.cz
Tak je to hoax nebo ne? Prezident Hollande je prý "státníkem roku"! Taková zpráva a člověk aby ji pohledal...

Vyznamenání

16.září » blog.idnes.cz
Unie bezpečnostních sborů udělila vyznamenání zabitému příslušníku SNB. V roce 1951. Zabitému rukou odbojové skupiny pana Mašína již dříve vyznamenaného ministrem vlády. Uff!!!

Rozdíl

3.září » blog.idnes.cz
Tak tady máme konečně rozuzlení. Česká republika se musí omluvit za výrok svého prezidenta. Je to něco ku prospěchu české politické kultury?

Krtek

8.července » blog.idnes.cz
Také by možná sedělo veš v kožichu, pátá kolona, had na prsou anebo něco podobného. Ale neděje se, nikdo, pokud vím, to nahlas neřekne. Neřekne?

Tato informační stránka o Jan Andrle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Andrle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes