Jan Andrle

Related to

Svíčku!

Jako jednu z reakcí na trapnosti okolo udělování vyznamenání u příležitosti státního svátku 28. října jsem zaznamenal iniciativu pod možná názvem "zapalme svíčku". A ta se mi fakt líbí.

Pekelná dlažba

25.October » blog.idnes.cz
Jistě dobré úmysly vedly naše zákonodárce přijmout zákon, který zavírá veliké obchody o státních svátcích. U těch původně církevních svátků to jistě byly důvody přímo bohulibé. Vybraným dnům jste chtěli dodat důstojnosti, viďte?

Zločinec

12.October » blog.idnes.cz
"Ale to jste měl štěstí", řekl mi dnes v přátelském hovoru jeden právník z prestižní pražské advokátní kanceláře, "to jste si také mohl pěkně zabručet celý víkend". Jako bych to nevěděl. Tolik právního vědomí mám taky...

Pofoukaná kaše

1.October » blog.idnes.cz
Žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří a asi ani červnová britská porridge připravená Evropě nakonec možná nebude tak moc pálit.

Státník

21.September » blog.idnes.cz
Tak je to hoax nebo ne? Prezident Hollande je prý "státníkem roku"! Taková zpráva a člověk aby ji pohledal...

Vyznamenání

16.September » blog.idnes.cz
Unie bezpečnostních sborů udělila vyznamenání zabitému příslušníku SNB. V roce 1951. Zabitému rukou odbojové skupiny pana Mašína již dříve vyznamenaného ministrem vlády. Uff!!!

Rozdíl

3.September » blog.idnes.cz
Tak tady máme konečně rozuzlení. Česká republika se musí omluvit za výrok svého prezidenta. Je to něco ku prospěchu české politické kultury?

Krtek

8.July » blog.idnes.cz
Také by možná sedělo veš v kožichu, pátá kolona, had na prsou anebo něco podobného. Ale neděje se, nikdo, pokud vím, to nahlas neřekne. Neřekne?

Je to těžké, ale jde to...

28.June » blog.idnes.cz
ROZVOD...Milovala jsem ji, ale ona chce odejít. Žádné řešení není dobré. Rozvod. Máme spolu děti. Žili jsme spolu tak dlouho... Co s tím?

Miluju Prahu

17.June » blog.idnes.cz
Tedy, mnohem více a častěji a živočišněji miluji ženu svého srdce, ale Praha je taková jistota. Stálice.

Mělničtí veslaři zvítězili v závodě Primátorských osmiveslic

6.June » Mělník
Jiří Oppitz, Jan Chlebovský, Vít Novotný a Jakub Vavro s kormidelníkem Adamem Tislickým z Klubu veslařů mělnických 1881 zvítězili v kategorii žákovských osmiveslic spolu se čtyřmi kolegy s veslařského klubu Ústí nad Labem ve slavném závodě 103. Pr...

Vysvětlit!

2.June » blog.idnes.cz
Jsem pyšný děda. Dokonce několikanásobný. Je to radost pozorovat, jak drobotina roste a začíná přemýšlet o věcech okolo sebe.

Tato informační stránka o Jan Andrle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Andrle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes