Jan Andrle

Vztahuje se k

Milujeme Česko!

24.června » blog.idnes.cz
Milujeme Česko. Opravdu?! No nevím, jak velikou láskou k mé vlasti zahraniční řetězec plane, ale pochybnosti mám.

UBER ouřade, prosím

30.dubna » blog.idnes.cz
Tak to je vítězství, no ne? Tedy v Brně. V Praze justice ještě tak rychlá nebyla, ale jistě brzy bude. Kauza UBER hýbe taxikáři, magistráty a dost možná i IT veřejností. A třeba ne, nevím.

Praha (prý) není muzeum

23.dubna » blog.idnes.cz
"Praha není muzeum" je výrok majitele domu postaveného v roce 1920 na rohu Opletalovy ulice, tedy na Václaváku. Není a ON je majitel, takže se začíná bourat. A pak se bude i stavět. Nové, pěkné, moderní administrativní centrum.

Na velikosti záleží!

22.dubna » blog.idnes.cz
Já tedy vydržím dost. Ale co je moc, je prostě moc. A já se nechci, rozumíte, nechci smířit s tím, že se to bude už jen zmenšovat.

Inu, Turecko...

25.března » blog.idnes.cz
Neštěstí nechodí po horách, ale po nás, přiznejme si to. To jsem se snažil dlouholeté kamarádce nabídnout jako útěchu, ale asi marně. Zůstávala sveřepě na svých rasistických názorech.

Smlouva, co jde za mnou

19.března » blog.idnes.cz
Tak dneska to vyšlo. Domluvili jsme se a podepsali to. Prostě mám to v kapse a jsem si jistej, že jsem nenalítnul.

Mušketýři.eu

16.března » blog.idnes.cz
Jeden za všechny a všichni za jednoho. Děkujeme, pane A.Dumas za tuhle zkratku (snad) evropské tradice solidarity a partnerství.

Lano

23.února » blog.idnes.cz
Hodil mi lano, no je to kámoš, co vám mám povídat, chce mi pomoct. A já se toho lana chytil, i když... teda měl jsem pochyby to jo, vždyť mě už napálili tolikrát.

Aspoň jednou za život

14.února » blog.idnes.cz
Nenechám Vás bez pointy, řekl jsem si. I když to bolí. Na duši i na těle. Ale jednou jsem se o sobě rozepsal, tak ať to máte celé.

Šutka aneb Sláva unisexu!

8.ledna » blog.idnes.cz
Víte, jsem stará konzerva a všelijakým těm novostem jsem dlouho nemohl přijít na chuť. Ale pokrok nezastavíš a nemám-li jednou umřít nezasažen vymoženostmi 21. století, je dobře, když mne každodennosti postupně nutí měnit se.

Kam na betlémy? Do Poličky!

25.listopadu » Místní kultura
od 19.11.2016 do 15.01.2017 Autor článku: Zavoralová Zároveň během nepřejícího socialistického období vznikaly četné kresby a grafiky s betlémskou tematikou, které jsou na výstavě také k vidění. Těšit se můžete i na ozdobený vánoční strom, na atmo...

Johny Tatra

12.listopadu » blog.idnes.cz
jo, to jsem já. A můžu si za to sám. A jsem na to hrdý. Tatrovky jsem si zamiloval na vojně. Jak jinak v naší generaci, že jo?

Tato informační stránka o Jan Andrle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Andrle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes