Jan Andrle

Vztahuje se k

Slunce, seno, pavoučci...

9.srpna » blog.idnes.cz
Léto budiž pochváleno, ale všechno má své meze. Stejně tak láska ke zvířátkům, zejména členovcům, by se podle mého měla dávkovat téměř laboratorně.

Brigita Cmuntová: Tohle je nová hvězda První republiky, která mluví s duchy

31.července » iHOT.cz
Mezi novými tvářemi očekávané druhé řady seriálu První republika se objeví mladé herečky Anna Fialová a Brigita Cmuntová, které hrají již dospělé dcery Jaroslava a Kláry Valentových. A kromě nich taky třeba Stanislav Majer jako tvrdý nekompromisní...

O jedné velké touze

12.července » blog.idnes.cz
Jo, po velkém ptákovi toužila moje žena už asi pět let a pořád o tom mluvila. Tedy ne úplně pořád, jen když jsme jeli na jih.

Vladimír Polívka v První republice! Do koho z rodiny Valentových se zamiluje?

2.července » Blesk pro ženy.cz
Na natáčení jedné z posledních scén nové řady seriálu První republika jsme vyzpovídali nováčka v tomto seriálu, a to herce Vladimíra Polívku (27). Hraje poručíka Jana Andrleho a v roli nebude mít nouzi o adrenalinové scény.

Když je mi smutno...

27.června » blog.idnes.cz
... zapaluji si svíčku a zírám do plamene, jak už jsem kdysi z Anglie psal, ale mám i jiné terapie. Třeba si pouštím Katedrálu o třech dějstvích, tak nádherně stvořenou panem Zdeňkem Mahlerem a ČT.

Milujeme Česko!

24.června » blog.idnes.cz
Milujeme Česko. Opravdu?! No nevím, jak velikou láskou k mé vlasti zahraniční řetězec plane, ale pochybnosti mám.

UBER ouřade, prosím

30.dubna » blog.idnes.cz
Tak to je vítězství, no ne? Tedy v Brně. V Praze justice ještě tak rychlá nebyla, ale jistě brzy bude. Kauza UBER hýbe taxikáři, magistráty a dost možná i IT veřejností. A třeba ne, nevím.

Praha (prý) není muzeum

23.dubna » blog.idnes.cz
"Praha není muzeum" je výrok majitele domu postaveného v roce 1920 na rohu Opletalovy ulice, tedy na Václaváku. Není a ON je majitel, takže se začíná bourat. A pak se bude i stavět. Nové, pěkné, moderní administrativní centrum.

Na velikosti záleží!

22.dubna » blog.idnes.cz
Já tedy vydržím dost. Ale co je moc, je prostě moc. A já se nechci, rozumíte, nechci smířit s tím, že se to bude už jen zmenšovat.

Inu, Turecko...

25.března » blog.idnes.cz
Neštěstí nechodí po horách, ale po nás, přiznejme si to. To jsem se snažil dlouholeté kamarádce nabídnout jako útěchu, ale asi marně. Zůstávala sveřepě na svých rasistických názorech.

Smlouva, co jde za mnou

19.března » blog.idnes.cz
Tak dneska to vyšlo. Domluvili jsme se a podepsali to. Prostě mám to v kapse a jsem si jistej, že jsem nenalítnul.

Mušketýři.eu

16.března » blog.idnes.cz
Jeden za všechny a všichni za jednoho. Děkujeme, pane A.Dumas za tuhle zkratku (snad) evropské tradice solidarity a partnerství.

Tato informační stránka o Jan Andrle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Andrle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes