Tomáš Andrlík

Výborná příprava, ale nejistá budoucnost. Co čekat od Slavie?

2.září » Hokej.cz
Není to tak dávno, co Slavia získávala extraligové medaile na počkání. Jenže – sláva pominula, klub sestoupil a na veřejnost se dostaly spekulace o nejasné budoucnosti A-týmu.

Litvínov po drtivém nástupu porazil v baráži Slavii jasně 5:1

12.dubna » ČeskéNoviny.cz
Litvínov (Mostecko) - Hokejisté Litvínova porazili v utkání 7. kola baráže o extraligu Slavii přesvědčivě 5:1. Severočeši rozhodli o osudu zápasu hned v jeho úvodu - ve 12. minutě vedli...

HOKEJ ON-LINE: Baráž vstupuje do své druhé poloviny. Litvínov drtí Slavii, ve Varech zatím gól nepadl

12.dubna » Sport.cz
Baráž o hokejovou extraligu dnes vstupuje do své druhé poloviny. V jejím sedmém kole hostí vedoucí Litvínov pražskou Slavii (v 2. třetině už 4:1), třetí Karlovy Vary hrají s poslední Jihlavou (zatím 0:0). Oba zápasy můžete sledovat na Sport.cz v p...

Trofej vystřílel Tomáš Andrlík

27.února » idobryden.cz
Fotbalisté Bojkovic suverénně vyhráli turnaj starších žáků v Luhačovicích, když porazili všech pět soupeřů a ani jednou neinkasovali (12:0). Nejlepším střelcem se navíc stal Tomáš Andrlík, který skóroval pětkrát.

Tato informační stránka o Tomáš Andrlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Andrlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes