Jaroslav Andrýsek

Vztahuje se k

Hospoda bez kouře

23.května » blog.idnes.cz
Za pár dní bude zakázáno kouření ve všech hospodách. Dokáže si někdo představit co nastane? Ano, dokáže. Pohled a zkušenosti hospodského, který vesnickou nekuřáckou hospodu již důkladně otestoval.

Zaměstnanec otrokem

21.května » blog.idnes.cz
Firmy naříkají, že nemohou sehnat zaměstnance. Ty v příhraničí přímo pláčou. Mohou si však za to částečně samy. Když se k tomu přidá kořistnická politika státu, situace se stává vážnou. Proč tomu tak je?

Existuje právo na příživnictví?

20.května » blog.idnes.cz
Natření tanku na růžovo, trenýrky na hradě, rozřezání bunkru. Všechny tyto akce jsou příživnictvím na symbolech. Existuje právo na něco takového?

Proč se nestanu youtuberem

17.května » blog.idnes.cz
Někteří youtubeři vydělají za rok i přes milion. Slušné peníze, řeklo by se. Jaké k tomu asi musí být předpoklady? A proč je někdo platí?

Chtějí nás soudit, že nechceme přijmout migranty

16.května » blog.idnes.cz
Evropská komise, ústy svého komisaře pro vnitro Dimitrise Avramopulose, pohrozila naší republice soudem, pokud nepřijmeme předepsanou dávku migrantů. Na to je třeba radikální odpověď.

Pozveme Velkého bratra až do ložnice?

15.května » blog.idnes.cz
Praha bude investovat přes miliardu do kamerového systému. Jiná města nezůstávají v pořizování kamer pozadu. Ubývá nám soukromí. A dobrovolně se ho vzdáváme i na internetu. Je to dobře?

O slibech, které se neplní

13.května » blog.idnes.cz
Volby se blíží, politici slibují. A klidně i něco, co dodržet nemohou. A klidně i něco, co dodržet nechtějí. Hlavně aby nalákali voliče. Devalvuje to celou politiku. Ale co s tím?

Zeman, Kajínek a ta naše krize

12.května » blog.idnes.cz
Hra o moc, vliv a procenta v příštích volbách, se přiostřuje. Prezident Zeman nasadil těžký kalibr v podobě naprosto bezprecedentní milosti Jiřímu Kajínkovi. Proč to udělal?

Proč si připomínat válku?

8.května » blog.idnes.cz
Od konce druhé světové války uběhlo sedmdesát dva let, ale poučení z tohoto těžkého období by mělo zasahovat do dnešních dnů. Proč je tento odkaz, především pro dnešní politiku, tak důležitý?

Pohled ze střílny

7.května » blog.idnes.cz
Zničení starého vojenského bunkru vyvolalo ostrou reakci. Zcela právem. Je bunkr opravdu pouze objet určený k zabíjení, jak se autor celé akce domnívá, nebo symbolizuje něco zcela jiného? A proč se nevyplácí ničit symboly?

Sportovní hidžáb, islám a peníze

6.května » blog.idnes.cz
Na trh byl uveden sportovní hidžáb. Vydělá na tomto artiklu firma Nike obrovské peníze nebo to bude propadák? Proč vůbec takový sportovní doplněk vznikl?

Pokuty firmám a daně občanům

4.května » blog.idnes.cz
Měly by firmy, třeba mobilní operátoři, platit pokuty procentem z jejich obratu nebo přesně stanovenými částkami? V případě občanů je zdanění procentem samozřejmé, dokonce se občas zvažuje progresivní. Je to spravedlivé?

Tato informační stránka o Jaroslav Andrýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Andrýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes