Jaroslav Andrýsek

Vztahuje se k

Netleskáme

27.března » blog.idnes.cz
Správní rada Všeobecné zdravotní pojišťovny schválila řediteli roční odměnu 1,3 milionu korun. Prý dobře pracoval. Co na to my, pojištěnci?

Voda a pivo

26.března » blog.idnes.cz
Vodárny a pivovary – obojí jsme prodali. Občas se objevují příležitosti je koupit zpět. Bylo by dobré to udělat?

Budeme vyhrávat

25.března » blog.idnes.cz
Vrcholní představitelé států Evropské unie v Římě podepsali deklaraci shrnující společnou vizi o fungování EU v příštích deseti letech. Je reálná?

Stihne český pošťák zvonit dvakrát?

23.března » blog.idnes.cz
Vláda, jako předvolební tah, slibuje přidat peníze České poště. Je to dobře? Pohled na Českou poštu zvenčí, očima zákazníka.

Invaze je špatně načasovaná

22.března » blog.idnes.cz
Turecko začíná přitvrzovat. Je to dobrá zpráva, protože předčasně „odkrývá karty“ a tím dává Evropské unii šanci vycouvat ze svazku s ním.

Nenávist vládne nám

18.března » blog.idnes.cz
Zemřel kardinál Miloslav Vlk. Zemřel člověk. A podle všeho dobrý člověk. A diskuse k článkům o jeho životě a smrti je mnohdy tak ubohá, že musí být blokována. Proč?

Když se dva perou, třetí pláče

16.března » blog.idnes.cz
Ti dva jsou pan Babiš a pan Kalousek, třetí jsme my, občané. Podle původního znění přísloví jsme se měli smát, ale asi nás to, co se dozvíme, spíše rozpláče.

Solární energii nám byl čert dlužný

2.března » blog.idnes.cz
Solární boom v letech 2009 – 2010 naplnil kapsy několika málo lidem, vzniklo pro ně výstižné pojmenování „solární baron“. Co přinesl ostatním? Pocit, že solární energie je něco špatného, co nás jen stojí peníze. Je to opravdu tak?

Dvojím metrem

27.února » blog.idnes.cz
Policie pátrá po člověku, který před sedmi lety spáchal dvojnásobnou vraždu. Dostal za ni tři roky léčení! Výstřel, při kterém nebyl nikdo ani zraněn, byl „odměněn“ dvanácti lety vězení. Je to spravedlivé?

Jsme rozvojová země

27.února » blog.idnes.cz
České státní dluhopisy budou od dubna vyřazeny z indexů rozvinutých trhů a zařadí se na indexy zemí rozvojových. Zvykejme si.

Tato informační stránka o Jaroslav Andrýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Andrýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes