Jaroslav Andrýsek

Vztahuje se k

I mistr tesař se někdy utne

10:14 » blog.idnes.cz
V tomto případě se mistru tesaři, ministerstvu financí, podařilo utnout hned o 100 miliard. Co na to normální daňový poplatník?

Evidence tržeb, točené pivo a klubové hospody

JAROSLAV ANDRÝSEK Finanční správa vyhrožuje, že bude prověřovat, pokutovat a likvidovat klubové hospody. Nejsou zapojeny do systému EET a dochází tam k daňovým únikům. Jak je to doopravdy? V tomto případě se musíme podívat na dva aspekty: kde tako...

Migranti a omyl hlavy katolické církve

23.dubna » blog.idnes.cz
Přizvat ekonomické migranty do Evropy, je jako zraněnému s velkou ztrátou krve naordinovat léčbu „pouštěním žilou“. Proč přesně toto udělal papež František?

Evidence tržeb, točené pivo a klubové hospody

22.dubna » blog.idnes.cz
Finanční správa vyhrožuje, že bude prověřovat, pokutovat a likvidovat klubové hospody. Nejsou zapojeny do systému EET a dochází tam k daňovým únikům. Jak je to doopravdy?

Policista, opilý sprejer a pár facek

20.dubna » blog.idnes.cz
Policista je souzen za nafackování opilému sprejerovi. Za svá „umělecká díla“ by sprejeři nejspíš občas nafackovat zasloužili. Ale může to udělat policista?

Turecko, referendum a Evropa

17.dubna » blog.idnes.cz
Referendum v Turecku dopadlo dle očekávání. Jen se potvrdil stav, který v této zemi už nějakou dobu panuje. Má se Evropa obávat dalšího vývoje?

Přežijeme díky volbám?

16.dubna » blog.idnes.cz
Pár měsíců před volbami se začaly strany chovat tak, jak po nich voliči celou dobu chtějí. Zůstaneme díky tomu bezpečnou a ekonomicky prosperující zemí?

O lidech

15.dubna » blog.idnes.cz
O lidech z jiných zemí a jiných kultur. Něco o černoších, muslimech, Rusech, Židech a Arabech. Pár vlastních postřehů.

Kocourkovské rezervy

12.dubna » blog.idnes.cz
Naše republika skladovala hmotné rezervy, konkrétně naftu, u krachující společnosti v Německu. Dlouho nám ji nechtěli ani dát a nakonec jsme dostali skoro víc vody, než nafty. Je tohle vůbec možné?

Spravedlnost a milost prezidenta

9.dubna » blog.idnes.cz
Prezident Miloš Zeman zvažuje udělení milosti Jiřímu Kajínkovi. Jde jen o populistické gesto? Měl by Jiří Kajínek prezidentskou milost získat?

Sousedovi chcípá koza! Máme z toho mít radost?

8.dubna » blog.idnes.cz
Vlna imigrantů zaplnila Německo, a další jsou na cestě. Německá ekonomika byla vždy tak silná, že vlekla vpřed celou Evropskou unii. Bude na to mít sílu i nadále?

Svět se musí opět změnit

7.dubna » blog.idnes.cz
Ve Stockholmu najel nákladní automobil do davu. Švédské hlavní město se tak přidalo k řadě evropských měst, která zažila teroristický útok. Můžeme takovou „válku“ vůbec vyhrát?

Tato informační stránka o Jaroslav Andrýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Andrýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes