Jaroslav Andrýsek

Vztahuje se k

Když nebudou dálnice, nebude se jezdit

16.srpna » blog.idnes.cz
Ekologické organizace se snaží zablokovat stavbu dálnic. Jejich boj má přispět k lepšímu životnímu prostředí. Ale jak je to doopravdy?

Dávky, dary, dotace

1.srpna » blog.idnes.cz
Rodina paterčat přišla o sociální dávky, protože obdržela dar ve formě sbírky. Rozhodl soud správně? Kotlíkové dotace jsou jen pro ty, co vystojí frontu a nepředběhne je kurýr. Je to spravedlivé rozdělování?

Ortel, Banga, diskuse na internetu a soudy

31.července » blog.idnes.cz
Zpěvák Radek Banga protestoval při Zlatém slavíkovi proti kapele Ortel pískáním a odchodem ze sálu. V bouřlivé internetové diskusi, která se následně strhla, nechyběly urážky a výhrůžky. Co všechno je na tom špatně?

Neobjektivní objektivita politických diskusí

27.července » blog.idnes.cz
Rozhovory a diskusní pořady si zakládají na objektivitě a rovné příležitosti na prezentaci názorů a postojů všech zúčastněných. Osoba moderátora však mnohdy rozhoduje, jak z toho která osobnost vyjde.

Důchodové pilíře a narovnané podnikatelské prostředí

25.července » blog.idnes.cz
EET posloužilo k narovnání podnikatelského prostředí. Restauratéři přestali šidit stát … a tak museli zdražit. Doputuje do státní kasy více peněz? A bude na důchody?

Bezpečnostní rám jako záminka pro násilí

22.července » blog.idnes.cz
Zavraždění dvou policistů zbraněmi ukrytými na Chrámové hoře v Jeruzalémě přimělo Izrael instalovat u vstupu na toto místo bezpečnostní rámy. Proč se toto opatření stalo záminkou pro další vraždy?

Dvojí kvalita potravin! Co s tím bude dělat EU?

11.července » blog.idnes.cz
Test kvality potravin prokázal, že dostáváme pod stejnou značkou ve stejném balení podstatně horší produkty než Němci. Bude s tím něco dělat Evropská unie?

Úspěšné odhalení ekonomických migrantů

9.července » blog.idnes.cz
Tým výzkumníků z Middlesex Univerzity v Londýně prokázal výzkumem vedeným mezi migranty, že téměř jedna pětina z nich je migranty ekonomickými. Jen více takových výzkumů!

Životu nerozumíme, ale chceme o něm rozhodovat

5.července » blog.idnes.cz
Dítěti je upíráno právo na další lékařskou péči. Přístroje se vypnou a jeho utrpení se tak nebude prodlužovat, míní lékaři. A soudy tento verdikt posvětily. Je opravdu v nejlepším zájmu dítěte přestat žít?

Dostane nás raketa, islamista nebo lhostejnost?

4.července » blog.idnes.cz
Severní Korea hlásí odpálení první mezikontinentální střely. V Německu žije deset tisíc islámských fundamentalistů. A když o něco jde, lidé raději koukají do mobilu, než aby pomohli. Jsou to dobré vyhlídky?

Švédové, vy nekulturní barbaři!

3.července » blog.idnes.cz
Největší švédský hudební festival končí kvůli sexuálnímu obtěžování návštěvnic. Loni pět případů znásilnění, letos jedenáct nahlášených sexuálních napadení. Copak to, kluci švédští, vyvádíte?

Brutální reklama – svědectví o naší společnosti

29.června » blog.idnes.cz
V reklamě na banku kocour sežere kanárka. To se klidně může stát, tak v čem je ta brutalita? A navíc, denně na obrazovce vidíme stovky vražd a násilí. Tak proč to pohoršení nad hladovým kocourem?
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Jaroslav Andrýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Andrýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes