An Angel

Vztahuje se k

Comeback století! The Kelly Family přijedou koncertovat do Prahy

21.dubna » blog.idnes.cz
Slavná hudební skupina The Kelly Family nedávno oznámila svůj návrat na hudební podia. V rámci turné We Got Love - Live 2018 přijede 8.3.2018 koncertovat také do pražské O2 areny.

The Kelly Family v Praze

3.dubna » Informuji.cz
Skupina The Kelly Family, která v 90. letech dokázala pobláznit miliony... | Praha 9 - (2018-03-08 20:00:00 - 2018-03-08 00:00:00)

Velký návrat slavné kapely do Česka!

29.března » Aha!
Rodinná kapela, které v 90. letech minulého století ležel u nohou celý svět, se vrací na scénu! Skupina Kelly Family vyráží na turné, v rámci kterého zavítá i do Česka.

Hity z devadesátých let ožijí v O2 areně, zahrají tam Kelly Family

28.března » iREPORT.cz
Rodinná skupina The Kelly Family nedávno oznámila svůj návrat na hudební pódia. V rámci turné We Got Love - Live 2018 přijede 8. března příštího roku koncertovat také do pražské O2 areny. Formace, která v devadesátých letech...

Kelly Family hlásí velký comeback

19.února » NašeHvězdy.cz
Slavná hudební skupina The Kelly Family, která se v 90. letech proslavila takovými hity jako An Angel nebo Roses of Red a plnila největší koncertní haly v Evropě, opět vyráží na turné. Zpívající rodina dokonce natáčí nové album a na turné s názvem...

Kathy Kelly si zazpívala s dětmi z olomoucké základní školy Heyrovského

20.června » Novinky.cz
Členka legendárních Kelly Family vystoupila v sobotu v atriu základní školy Heyrovského v Olomouci a s dětmi ze školního sboru si zazpívala jeden z největších hitů 90. let, píseň An Angel.

NOVINKY: Seth Bogart, Murlo & Florentino, Lush, Antwon, Mayen a pan Majer

24.února » RadioWave
Do rotace Radia Wave se vrací Lukáš Vydra a jeho kapela Mayen, tentokrát v melancholické elektronické podobě. Tu naopak trochu ztratili Videos, které Aid Kidův remix posunul směrem ke klubové euforii. Slavíme i jeden velký comeback – legendární sh...
Telefónica O2 - Telekomunikační a poštovní služby

Tato informační stránka o An Angel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "An Angel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes