Faris Anna

Vztahuje se k

Na obzoru: X-Menovská omladina a tajná válečná mise

1.července » MovieZone.cz
Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projekt...

Remake Přes palubu si kromě nového zpracování připravil i změnu v ději

15.března » Kinobox.cz
Po Hříšném tanci, o němž jsme psali o víkendu, se nové verze dočká i romantická komedie z roku 1987 Přes palubu. Pod režijní taktovkou Garyho Marshalla před 30 lety zazářili Goldie Hawn a Kurt Russell.

Anna Faris a Eugenio Derbez v remaku komedie Přes palubu

7.března » filmserver.cz
Anna Faris a Eugenio Derbez si spolu zahrají v remaku romantické komedie Přes palubu Garryho Marshalla z roku 1987, v němž původní dvojici ztvárnili hollywoodský pár Goldie Hawn a Kurt Russell.

Hele kámo, kdo tu vaří? (DVD) (papírový obal)

2.září » xBOOK.cz
Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky ...

Připoutejte se! Nejste v Hollywoodu

15.srpna » Marketing Journal
Jak přimět cestující, aby věnovali pozornost bezpečnostním pokynům? Air New Zealand přichází s dalším originálním videem.

Brzy čtyřicetiletá herečka předvedla parádní křivky v bikinách: Vždyť také kdysi hrála Playmate

2.dubna » Super.cz
Nejen Vánoce u moře, ale i Velikonoce se některé celebrity rozhodnou strávit na plážích. Jednou z nich byla letos i herečka Anna Faris, která sbalila rodinku a odletěla na Havaj.
Simon Baker - Australský herec a režisér
Gerard Butler - Skotský herec
Morgan Freeman - Americký herec a režisér
Taylor Swift - Americká country-popová zpěvačka
Katy Perry - Americká zpěvačka

Tato informační stránka o Faris Anna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Faris Anna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes