Alena Antalová Slovenská herečka

Vztahuje se k

Své obliny se Alena Antalová ukázat nebojí: Po čtyřech porodech opět nasoukala tělo do obepnutého latexu

10.dubna » Super.cz
Alenka, Elenka, Honzík a Maruška. Čtyři děti mezi čtyřmi a jedenácti lety by mohly stačit na celý úvazek ženy v domácnosti. Herečka Alena Antalová (45) si od nich ale občas ráda odskočí odpočinout do práce, jak sama říká.

Celebrity, které mají vážně hodně dětí! Kdo jich má nejvíc?

21.března » supermamy.cz
Některé herečky či herci po dětech netouží, jiní plození dětí považují za příjemnou rutinu. Kromě toho si ještě nějaké dítě navíc třeba adoptují. Velké rodiny jsou prostě v módě! Které zahraniční a české celebrity mají hodně dětí a jsou na to pyšné?

Zemřel Jef Kratochvil – významný brněnský fotograf podlehl těžké nemoci

7.března » Veľká Epocha
Ve věku 74 let zemřel v neděli 4. března 2018 významný brněnský divadelní a umělecký fotograf Josef Kratochvil. Mezi fotografickou elitu se zařadil precizní prací, skvělými nápady, řemeslnou poctivostí a důsledností. Přes řadu výhodných nabídek zů...

Jaromír Hanzlík slaví 70 let. Nedávno dokončil scénář k novému filmu Léto s gentlemanem

16.února » Český rozhlas
Známý herec Jaromír Hanzlík dopsal scénář k filmu Léto s gentlemanem. V pátek to řekl Radiožurnálu u příležitosti svých 70. narozenin s tím, že jdeo komedii. V plánovaném filmu by měla hrát Alena Antalová a Igor Bareš.

Lidé se naposledy loučí s Jakubem Zedníčkem

11.ledna » Týden.cz
Dnes se přátelé, kolegové i veřejnost naposledy loučí s hercem Jakubem Zedníčkem, který zemřel na Nový rok během tragické nehody na dálnici D1 v pouhých 27 letech.

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým Jakubem Zedníčkem (✝27): Dorazil zdrcený strýc Pavel i kolegové z divadla

11.ledna » Super.cz
V Městském divadle v Brně se dnes koná poslední rozloučení s hercem Jakubem Zedníčkem (✝27). Ten tragicky zemřel v prvních hodinách nového roku, když jej na dálnici srazilo auto.

Pohřeb Jakuba Zedníčka: Plačící Antalová, bodyguardi a desítky lidí

11.ledna » Expres.cz
Další články k tématu: Jakub Zedníček před smrtí vzpomínal na strýce: Jeho mejdany jsem nasál jako houba Šel nejspíš pro pomoc, to ho stálo život. Jakub Zedníček udělal osudovou chybu Jakub Zedníček spěchal domů za devítiměsíční dcerou: Než zemřel...

Brněnská Mary Poppins dosáhla na 250 repríz, brzy bude mít pauzu

20.prosince » Týden.cz
K číslu 250 vystoupal v úterý počet repríz rodinného muzikálu Mary Poppins v Městském divadle Brno. Bylo vyprodáno, představení s působivými triky vidělo už 150 tisíc lidí.

Chutě a vůně moří přinese do Brna Festival plodů a ryb moří a oceánů

12.listopadu » Metro
Krevety, kaviár nebo kanadský humr provoní festival mořských chutí. Další články k tématu: Na svatého Martina se otevře skoro čtyři sta mladých vín

Hodnocení uživatelů: Mary Poppins (Městské divadlo Brno) - 100 % [KarelK]

29.října » i-divadlo.cz
Viděli jsme loni na Silvestra s Alenou Antalovou, ale věřím ve zdařilost všech alternací. Tak vezměte v prosinci děti a vlastně nejširší rodinu a vyražte do divadla na dokonalý a poučný muzikál !

Vydejte se na ochutnávku plodů a ryb z moří a oceánů

16.října » InfoDnes.cz
(brnenskodnes.cz) Brno - Jste fanouškem mořských plodů a ryb? V tom případě si nesmíte nechat ujít nezapomenutelnou ochutnávku plodů a ryb moří a oceánů, která se koná již 13tým rokem v OREA Hotelu Voroněž v Brně 16.11.2017. ...

Dotkni se vesmíru a pokračuj – komedie o pádu na dno a ještě dál

1.října » Veľká Epocha
Komediální příběh s názvem Dotkni se vesmíru a pokračuj napsal teoretický fyzik a experimentální ekonom René Levínský speciálně pro Činohru pražského Národního divadla na objednávku. Hru tehdy režíroval Jan Frič a měla premiéru v listopadu 2016. O...

Tato informační stránka o Alena Antalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Antalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes