Lucie Antošíková

Vztahuje se k

Lucie Antošíková: Z toho co bylo / Zůstává to co bude

25.srpna » Literárky
Knihou měsíce Literárních novin se v srpnu stala kniha Lucie Antošíkové „Z toho co bylo / zůstává to co bude“. Jedná se o monografii věnovanou básníkovi a kritikovi Antonínu Brouskovi.

Moshe Dajani

25.srpna » Týden.cz
Čtyři roky po smrti básníka, esejisty a překladatele Antonína Brouska je tady první knižní monografie usilující představit tuto výraznou osobnost české literatury. Povedlo se to bohužel jen zčásti.

Monografie o Antonínu Brouskovi

22.srpna » Klub knihomolů
Jednou z méně známých osobností české literatury, která se od šedesátých let hřála na jejím výsluní, je Antonín Brousek, literární kritik, editor, překladatel a učitel. Přečtěte si o muži, jehož tvorba je spojována s kolektivní pamětí! Monografie ...

Za ploché nohy u dětí můžou jejich rodiče

26.října » ČRo Ostrava
Bolí vás při delším stání chodidla? Zasahuje bolest do vyšších částí těla? Možná patříte k početné části české populace, která trpí plochou nohou. Jde o onemocnění, kterému se dá i předcházet a které nelze podceňovat. Nohy nás musejí nosit celý ži...

Tato informační stránka o Lucie Antošíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Antošíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes