Kamila Antošová

Vztahuje se k

Vysoko do Obřího dolu vynosili dřevo na opravu mostku, znovu slouží

25.května » iRegiony Impuls
Po opraveném mostku je cesta Obřím dolem na Sněžku opět bezpečná. Lávka přes Rudný potok nevydržela v zimě nápor sněhu. Její obnovu komplikovalo, že se k ní dá dojít jen pěšky. Leží přitom na frekventované turistické stezce.

Národní park: už žádná letadla a ohňostroje

Vrchlabí - Co změní v Krkonošském národním parku definitivní schválení novely zákona o ochraně přírody a krajiny, k němuž došlo v tomto týdnu v Poslanecké sněmovně?

Strážci KRNAP a policie častěji než dřív dělají společné kontroly

30.března » Krkonošský deník
Vrchlabí - Strážci Správy Krkonošského národního parku a policisté během zimy provedli 51 společných kontrolních akcí, při kterých odhalili 55 přestupků.

V Krkonoších stouplo po sněžení lavinové nebezpečí na 3.stupeň

4.ledna » ČeskéNoviny.cz
Pec pod Sněžkou (Trutnovsko) - Horská služba v Krkonoších po silném sněžení vyhlásila dnes ráno třetí stupeň lavinového nebezpečí. Dosud v nejvyšší tuzemských horách platil první,...

Největší kruh penízovek vyrostl na Janské hoře

15.srpna » Naše voda
S „čarovnými kruhy“, které jsou tvořeny koloniemi některých hub, se v probíhající houbařské sezóně zřejmě „roztrhl pytel“. Nový český rekord ohlásila dnes Správa Krkonošského národního parku (KRNAP).

Pestrý život vrchlabských fotoklubů si připomněli na Střelnici

Vrchlabí - Setkání vrchlabských fotografů hostila kavárna Kulturního domu Střelnice. Uspořádal ho fotoklub Spoušť založený v roce 1997 Kamilou Antošovou. Ta v současnosti pracuje na Správě KRNAP jako fotografka po Karlu Hníkovi.

Tato informační stránka o Kamila Antošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Antošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes