Kateřina Antošová

Vztahuje se k

Handbiker Patrik Jahoda chtěl medaili pro mamku k narozeninám. Nepovedlo se, ale smutnit nemusel

23.května » Aktuálně.cz
Na druhém kole Světového poháru handicapovaných cyklistů skončil nejlépe z Čechů Ivo Koblasa, když v kategorii C2 dojel stříbrný.

Sportu se bývalá běžkyně Antošová vzdát nechtěla. Ročně najede osm tisíc kilometrů na handbiku

22.října » iROZHLAS
Těžkým úrazem život končit nemusí, vlastně může začít nový. Kateřina Antošová dřív běhávala maratony, teď Českou republiku reprezentuje jako cyklistka na hadbiku. Na zářijové paralympiádě v Riu de Janeiru vybojovala dokonce deváté místo.

Koulař Kisý a cyklista Koblasa skončili na paralympiádě pátí

14.září » ČT24
Rio de Janeiro - Čeští reprezentanti na paralympijských hrách v Riu de Janeiru zařídili dvě pátá místa, o která se zasloužili koulař Aleš Kisý a cyklista Ivo Koblasa v časovce jednotlivců kategorie C2. Medailové naděje českého týmu nenaplnili cykl...

Na Olympijském parku Rio-Lipno uvidíte volejbal, paralympijské disciplíny nebo FrymburkFest

10.srpna » sportovnilisty.cz
Program v Olympijském parku Rio-Lipno je každý nabitý jak událostmi sportovními, tak i kulturou. Přijďte, vstup je zdarma! Druhou srpnovou středu 10. srpna 2016 na návštěvníky čeká volejbal, triatlon a stolní tenis ... VOLEJBAL : Trénink s repreze...

Tato informační stránka o Kateřina Antošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Antošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes