Klára Antošová

Vztahuje se k

Drink podle hvězd. Který je ten váš?

18:10 » Elle.cz
Teplé večery přímo vyzývají k tomu, abyste si s přáteli dali na zahrádce drink. Nevíte, který by byl pro vás ten pravý? Zeptejte se hvězd.

Kolik sexu potřebujete, abyste byla šťastná?

22.května » Elle.cz
Každý den? Jednou za dva týdny? Nebo jednou týdně? Víme, jak často byste se měla s partnerem milovat, abyste byla šťastná.

Drink podle hvězd. Který je ten váš?

16.května » Elle.cz
Teplé večery přímo vyzývají k tomu, abyste si s přáteli dali na zahrádce drink. Nevíte, který by byl pro vás ten pravý? Zeptejte se hvězd.

5 věcí, jak poznáte, že randíte s tím nepravým

13.května » Elle.cz
Která z nás to nezažila: Začala jste chodit s naprosto cool klukem, ale čím dál tím víc si nejste jistá, jak to má s vámi on.

5 věcí, které se stanou, když omezíte cukr

7.května » Elle.cz
Neumíte si představit život bez sladkého? Odpověď je pro většinu z nás zcela jasná: Ne. Průměrně do sebe denně dostaneme o 300 kalorií více jen díky konzumaci sladkostí. To je 35 kilo cukru ročně! Co se s vaším tělem stane, když cukr omezíte?

Nemáte chuť na sex? Víme, proč!

6.května » Elle.cz
Jestliže každý den nemáte potřebu se na vašeho kluka vrhnout hned, jak přijdete z práce, to je zcela normální. Ale pokud vaše nechuť k sexu trvá týdny a jen myšlenka na něj vás stresuje, měla byste najít důvod. Známe 6 nejčastějších.

Panda syndrom: Důvod, proč doma nemáte moc sexu

29.dubna » Elle.cz
Když jste čerstvě zamilovaní, strávíte s partnerem víc času v posteli než mimo ní. A když už z postele přece jen vylezete, přemýšlíte, kde jinde by se to taky dalo dělat.

Letní drink 2017? Slushie!

25.dubna » Elle.cz
Zapomeňte letos v létě na Aperol spritz, lillet blanc nebo na drink Hugo. Slushie je mnohem lepší a zábavnější varianta.

Nejnovější trend mezi sportovci: LISS trénink

18.dubna » Elle.cz
HIIT tréninky jsou už minulostí. Ten, kdo chce skvěle zformovanou postavu, sází na LISS tréninky. Vyzkoušíte to taky?
Monika Bagárová - Česká zpěvačka
Jan Kraus - Český herec, moderátor, publicista
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Klára Antošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Antošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes