Radomila Antošová

Vztahuje se k

Milé české dráhy.

11.prosince » blog.idnes.cz
Milé české dráhy, tak vám zas jednou děkuji za zpestření mého života. Při cestě z UL do Ostravy jsem naivně doufala, že cca 20 min bude stačit v Praze na přestup.

Chcete-li světlo, běžte do tmy. 2.část

23.listopadu » blog.idnes.cz
Pátek: Zápis po meditaci: „Nehledej práci, žij!“ – tak to beru :-) ... jen ještě jak to provést. V nahrávkách na usb jsem objevila meditačně-relaxační hudbu a skvělou, řízenou delší meditaci.

Bylo, nebylo aneb Furt se cosik děje a já to na sebe prásknu.

31.října » blog.idnes.cz
Možná, že tohle byl jeden z posledních výrazných signálů, který se mnou pohnul, abych už s tím svým rázovitým vyučováním-doučováním-poučováním skončila.

Camino nekončí

21.září » blog.idnes.cz
Komentáře tohoto typu byly velmi motivační a mají velkou zásluhu na tom, že jsem to dopsala. Díky všem, ted zvažuji, jestli z toho mám zrobit knihu,což? Co říkají mí rádcové? :-)

Camino – Den 15. Arzúa – Pedrozo aneb Od baru k baru.

26.srpna » blog.idnes.cz
24.6. Noc je celkem v pohodě, až na jednoho velmi hlasitého spáče, řeže tak, že ani špunty nepomáhají. Pomůže únava a nakonec usnu. Mám zvláštní sny, výjimečně si je ráno i pamatuji. První je o vzdušném balonu.

Camino – Den 11. Abadín – Vilalba - Červené španělské chutná aj z lahve.

10.srpna » blog.idnes.cz
20.6. Po bídné noci s šíleným Irem (to zní pikantně, je třeba si přečíst předešlou část :-) vstávám v bojové náladě. Rychle se sbalím a v poloprázdné kuchyni se uklidním fajn snídaní. Odchod v 7.30,

Camino - Den 2. aneb Jak vyměním Francouzku za Francouze

6.července » blog.idnes.cz
11.6. Vstávám před 6.30, jsem zpomalená jako skoro každé ráno. Toastová snídaně, někteří spolupoutníci už vyrazili, jiní odcházejí. V 7.30 se vymotám ven s poslední mladou dvojicí – Španěl a Francouzka, oba umí trochu anglicky.

Svět není černobílý (radomilaantosova)

24.února » blog.idnes.cz
Poslední dobou často narážím na hlášky a rádoby vtipy ve stylu: „Černí jsou líní, agresivní…zatímco bílí – to je extra třída skvělých, slušných, pilných až tvrdě pracujících jedinců.“
Tomáš Klus - Zpěvák

Tato informační stránka o Radomila Antošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radomila Antošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes