You Ar

Vztahuje se k

Arrow: Prodloužená upoutávka k epizodě Who Are You?

18.ledna » Edna.cz
Přesně týden nás dělí od premiéry desátého dílu seriálu Arrow , a proto stanice CW vydala prodlouženou upoutávku, která obsahuje spoustu nových záběrů, akci a napětí.

Arrow: Talia al Ghul sehraje klíčovou roli v odhalování Prometheovy totožnosti

12.ledna » Edna.cz
Prometheova identita je pro nás stále záhadou, ale to neznamená, že Green Arrow bude polevovat ve svém úsilí. Právě naopak, v odhalení jeho identity mu bude pomáhat Talia al Ghul.

Arrow: Fotografie k epizodě Who Are You?

6.ledna » Edna.cz
Oliver má obavy, že Prometheus má pravdu v tom, že ve svém srdci je skutečně vrahem, a proto hledá jakoukoliv naději, kterou nalezne v zázračném návratu Laurel Lance.

Arrow: Upoutávka k epizodě Who Are You?

27.prosince » Edna.cz
Všichni jsou šokováni z návratu známé postavy, ale věci se brzy obrátí vzhůru nohama. Je osoba, která se vrátila, tím člověkem, kterého znali?

Arrow: Ukázka z epizody Who Are You?

12.prosince » Edna.cz
Hned po premiéře devátého dílu jsme se dočkali ukázky z desáté epizody, kde Oliver a Diggle řeší to, co Oliver spatřil na konci zimního finále.

Sledujte Fight Club #303 o No Man's Sky a Facebooku

30.listopadu » Games.cz
V posledním listopadovém dílu podcastu Fight Club usednou v naší klubovně Pavel Dobrovský, Martin Bach, Vašek Pecháček a Adam Homola a řeč bude po delší době zejména o hře No Man's Sky, která se dočkala nejen updatu, ale i vyvrcholení kauzy kolem ...

The Signal From Tölva předvádí v desetiminutovém videu války robotů

30.listopadu » Games.cz
Tvůrci Sir, You Are Being Hunted ze studia Big Robot nedávno představili svůj nový projekt The Signal From Tölva, v němž se ocitnete v roli robota na planetě plné… robotů. Víceméně jde o akční explorativní adventuru, ovšem jak vám ukáže nejnovější...

Přiměřená dávka krutosti souboru DOT504

25.listopadu » Opera PLUS
Současná česká taneční scéna má své stálice, které každý rok připraví pro publikum nový program. Nejvíce nabitý premiérami bývá tradičně podzim, a tak pár dní po VerTeDance byli diváci konfrontováni také s novým projektem souboru DOT504. I ten vsa...

Kniha technologického odborníka: Stojíme na prahu společenské revoluce

25.listopadu » ParlamentniListy.cz
Svět ovládaný informačními korporacemi se může rychle stát noční můrou, která svou strašidelností předstihne vize z románů Železná pata Jacka Londona nebo 1984 George Orwella.

RECENZE: Jimmy Eat World po letech bloudění našli sami sebe na "Integrity Blues"

10.listopadu » musicserver.cz
Po tříleté odmlce jsou zpět s novým materiálem američtí rockeři Jimmy Eat World. Během pauzy sbírali členové inspiraci samostatně a frontman Jim Adkins při tom cestoval s kytarou po barech a hledal další výzvu pro domovskou kapelu. Tu nakonec pro ...

Halt and Catch Fire: České titulky k epizodě You Are Not Safe

25.října » Edna.cz
Pomalu se blížíme do finále. Překladu osmého dílu třetí série se opět ujal @lukascoolarik a vy si můžete stáhnout titulky ve verzi FLEET. Příjemné sledování a určitě se sem pak vraťte a další epizodu ohodnoťte .

Deluxusní fúze v Lucerna Music Baru

21.října » MusicWeb.cz
"Přijďte ke mně všichni, kdo jste obtíženi a já vás občerstvím." To řekl Ježíš. Ale tato slova bychom mohli stejně tak připsat energií sršícímu frontmanovi francouzské kapely Electro Deluxe, která strhla posluchače 19. října v prostorách oblíbenéh...

Tato informační stránka o You Ar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "You Ar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes