You Ar

Vztahuje se k

RECENZE: Rag'n'Bone Man se na debutu "Human" snaží až příliš zalíbit

23.února » musicserver.cz
Britský hudebník Rag'n'Bone Man si hned na počátku své kariéry připsal několik velkých úspěchů. Objevil se v nominaci na BBC Music Sound Of 2017, kde nakonec skončil druhý, cenu Brits Critics' Choice Awards 2017 dokonce vyhrál a jeho singl "Human"...

Arrow: Kdy se na scénu vrátí Prometheus?

20.února » Edna.cz
V roce 2017 byly odvysílány už čtyři díly seriálu Arrow , ale Prometheus se objevil pouze v jedné. Kdy se ho opět dočkáme?

První pražský koncert Band of Horses se blíží

14.února » MusicWeb.cz
Americká indie rocková kapela Band of Horses odehraje svůj první český koncert už 2. března v Lucerna Music Baru. Vedle starší tvorby představí skupina i loňské album Why Are You OK, které považuje za své dosud nejpovedenější. Kapela Band of Horse...

Arrow: Skutečná totožnost Tiny Boland odhalena

5.února » Edna.cz
Tým Arrow konečně nalezl svou novou Black Canary. Jedná se pouze o náhodu, nebo k tomu byla Tina Boland předurčena?

While She Sleeps posílají další ochutnávku z nového alba

3.února » MusicWeb.cz
Úspěšná britská metalcorová kapela While She Sleeps si za chvíli na své konto připíše třetí dlouhohrající album, které jim pomohli zrealizovat fanoušci. Kapela, která za pár měsíců navštíví Českou republiku, z něj vyslala další singl, ke kterému v...

Arrow: České titulky k epizodě Who Are You?

30.ledna » Edna.cz
České titulky k desáté epizodě páté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Who Are You? . Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z CWzone. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit .

Arrow: Prodloužená upoutávka k epizodě Who Are You?

18.ledna » Edna.cz
Přesně týden nás dělí od premiéry desátého dílu seriálu Arrow , a proto stanice CW vydala prodlouženou upoutávku, která obsahuje spoustu nových záběrů, akci a napětí.

Arrow: Talia al Ghul sehraje klíčovou roli v odhalování Prometheovy totožnosti

12.ledna » Edna.cz
Prometheova identita je pro nás stále záhadou, ale to neznamená, že Green Arrow bude polevovat ve svém úsilí. Právě naopak, v odhalení jeho identity mu bude pomáhat Talia al Ghul.

Arrow: Fotografie k epizodě Who Are You?

6.ledna » Edna.cz
Oliver má obavy, že Prometheus má pravdu v tom, že ve svém srdci je skutečně vrahem, a proto hledá jakoukoliv naději, kterou nalezne v zázračném návratu Laurel Lance.

Arrow: Upoutávka k epizodě Who Are You?

27.prosince » Edna.cz
Všichni jsou šokováni z návratu známé postavy, ale věci se brzy obrátí vzhůru nohama. Je osoba, která se vrátila, tím člověkem, kterého znali?

Arrow: Ukázka z epizody Who Are You?

12.prosince » Edna.cz
Hned po premiéře devátého dílu jsme se dočkali ukázky z desáté epizody, kde Oliver a Diggle řeší to, co Oliver spatřil na konci zimního finále.

Sledujte Fight Club #303 o No Man's Sky a Facebooku

30.listopadu » Games.cz
V posledním listopadovém dílu podcastu Fight Club usednou v naší klubovně Pavel Dobrovský, Martin Bach, Vašek Pecháček a Adam Homola a řeč bude po delší době zejména o hře No Man's Sky, která se dočkala nejen updatu, ale i vyvrcholení kauzy kolem ...

Tato informační stránka o You Ar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "You Ar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes