Albert Arenas

Vztahuje se k

Moto3: Neděli zahájil nejlepším časem Canet

7.května » MotoGPSport.cz
Aron Canet zahájil závodní den nejlepším časem. A také na dalších místech skončili domácí závodníci: Jorge Martin a Albert Arenas. Do warm upu ani do závodu nenastoupí Philipp Oettl, který si včera zlomil klíční kost.

Pokračování trápení Jakuba Kornfeila. Opět nula.

23.dubna » Motormix
Po opakovaném startu se Jakub dostal do tříčlenné skupinky. Albert Arenas i María Herrera se ale našemu jezdci pomaličku vzdalovali. O 23. místo pak bojoval s na Hondě jedoucím Nakarinem Atiratphuvatem. Ten kousíček před Jakubem udělal chy

Moto3: Ve zmáčeném Brně si pro první výhru dojel McPhee

21.srpna » MotoGPSport.cz
John McPhee se v Brně dočkal své první výhry v kariéře. Poprvé se na podium dostal Jorge Martin, který skončil druhý. Na podium vystoupil i Fabio di Giannantonio.

Kornfeil dojel v Assenu třináctý

27.června » MotoGPSport.cz
Jakub Kornfeil se v nizozemském Assenu dočkal bodů za třinácté místo. V průběžném hodnocení šampionátu je náš jezdec desátý.

Dutch TT 2016: Italskou bitvu v Moto3 vyhrál Bagnaia

26.června » AUTO.cz
V nejslabší třídě si to v Assenu rozdávali hlavně italští mladíci. Poprvé v kariéře se radoval "Pecco" Bagnaia a indická Mahindra.
Jakub Kornfeil - Závodník MotoGP
Le Mans - Historické město ve Francii

Tato informační stránka o Albert Arenas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Albert Arenas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes