Radomír Arnaudov

Related to

Michael Kováčik představuje pánskou a dámskou kolekci podzim/zima 2016

9:40 » Móda
Slovenský módní návrhář představuje novou dámskou a pánskou kolekci na sezónu podzim/zima 216, která překvapí neotřelými a velmi elegantními střihy.

Česká Miss v novém kabátu

21:57 » Móda
A neobléká jej některá z vítězek předchozích ročníků, nýbrž soutěž sama, která přichází jako velkolepá show. Je jiná, nová, atraktivnější.

Sportalm v OC Arkády

26.October » Móda
Známá rakouská značka Sportalm představila svoji letošní kolekci podzim - zima, kterou si nenechala ujít ani Kateřina Neumannová, Iva Kubelková, Inna Puhajková nebo Klára Medková.

Tváří Bratislavských módnych dní v Praze byla Andrea Verešová

14.October » Móda
Česko se v pražském Obecním domě opět spojilo se Slovenskem. V unikátní symbióze nám obě země představily československou módu.

Sportalm a zimní sezóna může začít!

12.October » Móda
Luxusní zimní oblečení. Sportalm to jsou lyžařské bundy, kalhoty, mikiny a oblečení pro volný čas, jaké vám padne do oka. A co víc – zamilujete si ho.

Timelapse by PRADA a Willy Vanderperre

12.October » Móda
Kreativní spolupráce značky PRADA a Willyho Vanderperra do detailu zkoumá technické počátky značky, ale i budoucí vývoj módy.

BATIST Nej sestřička

10.October » Móda
Světe div se i zdravotním sestřičkám je co závidět! Své o tom ví dvanáctka odvážných, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička.

Van Cleef & Arpels In New York

7.October » Móda
Zaujměte své protějšky dokonale noblesní a energickou vůní inspirovanou dnem i nocí pulzující světovou metropolí.

Labrador, border kolie nebo jiné? Jaké psí plemeno se hodí do rodiny?

7.October » Móda
Pořízení nového psa je velký závazek. Na svědomí budeme mít jeho život a pohodlí až po dobu více než deseti let. Špatným výběrem plemene si můžeme přidělat mnoho starostí. Naopak správné plemeno hodící se do rodiny se stane nedílnou součástí vašeh...

Tato informační stránka o Radomír Arnaudov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radomír Arnaudov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes