Radomír Arnaudov

Vztahuje se k

Gwen Stefani je novou globální ambasadorkou Revlon

16.února » Móda
Světoznámá zpěvačka a módní ikona se se spojila s věhlasnou značkou dekorativní kosmetiky. Jednou z prvních úloh Gwen bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Petra Pilařová Fashion ve SmetanaQ

15.února » Móda
Módní návrhářku jsme navštívili ve zcela nových prostorech historické budovy, která se již brzy stane Mekkou pro módní nadšence z Prahy i blízkého okolí.

Žhavé jarní novinky od Sisley Paris

13.února » Móda
Tradiční francouzská kosmetika a její jarní novinky vás zasvětí do tajů v péči o pleť, jak na bolavé a unavené nohy či jakou vůní okouzlit. Nasyslete si své Sisley Paris.

MIMO Space Moniky Vaverové představuje FUTURE MODE

2.února » Móda
Tato skvělá akce nám odhalí veškerá zákoutí future módy v netradičním spojení dance a světelné show. Kde, kdy a pro koho?

Nová kolekce Stefanel je tady!

2.února » Móda
Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu. Taková je nová kolekce Stefanel.

Synonymem krásy je? Elegance!

25.ledna » Móda
Proto také takto jednoduše a výstižně organizátoři pojmenovali blížící se ostře sledovanou výstavu nejnovějších módních trendů.

AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE

20.ledna » Móda
Bvlgarimu se už poněkolikáté podařilo spoutat jeden z přírodních živlů. Nová pánská vůně z linie AQVA v sobě nese vše, co milujeme na moři – svěžest, smyslnost, sílu i magnetizující moc.

Tato informační stránka o Radomír Arnaudov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radomír Arnaudov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes