Josef Arnold

Vztahuje se k

TZ: Arnoldova vila a její zahrada se otevře v rámci Dne architektury

7.září » Artalk.cz
Arnoldova vila a její zahrada se otevře v rámci Dne architektury / Brno / 30. 9. 2017 Exkluzivní ... Příspěvek TZ: Arnoldova vila a její zahrada se otevře v rámci Dne architektury pochází z Artalk.cz

Představení Kulturního centra Josefa Arnolda

31.srpna » Artalk.cz
Kulturní centrum Josefa Arnolda, zapsaný spolek, vznikl v listopadu roku 2016 z občanské iniciativy usilující o celkovou památkovou obnovu Arnoldovy vily ... Příspěvek Představení Kulturního centra Josefa Arnolda pochází z Artalk.cz

Bochnerův palác slaví 150 let

7.března » Novinky.cz
Neorenesanční Bochnerův palác je nejhodnotnější stavbou někdejšího továrního komplexu Vlněna v Brně. Dostavěn byl v roce 1867 podle návrhu rakouského stavitele a kameníka Josefa Arnolda (1824 - 1887) a sloužil jako správní budova.

Areál bývalé Vlněny dnes vypadá jako po leteckém bombardování

9.srpna » Novinky.cz
Rozlehlý areál bývalého brněnského národního podniku Vlněna, rozkládající se mezi ulicemi Dornych a Přízova, mizí před očima. Jeho majitel, developerská firma CTP, se již dříve rozhodla většinu budov zbourat.

Tato informační stránka o Josef Arnold zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Arnold" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes