Joe Arpaia

Vztahuje se k

Nelegální migranty do kriminálu! A kauza je na světě

Donald Trump se opět stal terčem kritiky mainstreamových médií a politických oponentů. Tentokrát za svůj úmysl dát milost bývalému šerifovi Joe Arpaiovi, který čelí obvinění z nezákonného věznění ilegálních migrantů.

Pád nejtvrdšího šerifa USA. Sveřepý kmet pyká za zátahy na migranty

1.srpna » iDNES.cz
Joe Arpaio byl ještě před rokem zřejmě nejslavnějším šerifem USA. A také nejkontroverznějším. Proslavil se svým široce medializovaným tažením proti imigrantům, kvůli němuž ho jedna část USA považovala za bídáka a druhá za hrdinu. Nyní byl usvědčen...

Čtení vhodné i pro ministra spravedlnosti.

31.března » Czech Free Press
Není věznice, jako věznice. Není lhostejno být hostem ve věznici v ČR, nebo v Anglii, Rusku, Španělsku, Thajsku, Číně nebo v USA. Přesněji řečeno, ani v USA není věznice jako věznice tj., že by se věznice podobaly jako vejce vejci. Zvláště svým zp...

USA: Demontáž Baracka Husseina Obamy - 8

2.března » Neviditelný Pes
Kdykoliv jsem se před svými neamerickými přáteli rozpovídal o Obamovi, jeho mysteriozni minulosti, reakcí byl zejména nikoliv podiv nad jeho počínáním, ale nad nedostatkem americké kuráže zareagovat a celou tuto nehoráznost zdemolovat.

Muslimský agent a nelegální americký prezident Obama měl 8 roků na likvidaci USA!

28.února » euRABIA
Obamovo údajné studium na Columbia University údajně nedokázal z žádného záznamu potvrdit vedoucí katedry politologie, jejímž měl Obama být absolventem, ani žádný ze studentů jeho údajného ročníku. Pár lidí si pamatovalo, že dřívější Obamovy webst...

USA: Demontáž Baracka Husseina Obamy - 6

23.února » Neviditelný Pes
Stále setrvával nejeden otazník v záležitosti Obamova skutečného původu, kde že se narodil, kdo mu studia platil, jak se dostal do Pákistánu v době, kdy občan s americkým cestovním pasem tam nesměl.

Na Baracka Obamu vyplulo na povrch něco moc nehezkého. Čtěte velmi zajímavé zasvěcené informace

12.ledna » EUportál
Pár lidí si pamatovalo, že dřívější Obamovy webstránky uváděly místo jeho narození Keňu. Jeho oficiální záznam absolventů Harvardu z roku 1991 uváděl „narozen v Keňi, vyrůstal v Indonésii a na Hawaii“.

Švejkování: Obamova vánoční nadílka & Propaganda Act

3.ledna » Roklen 24
Tiše, tichounce podepisuje stále-ještě-prezident Obama dva dny před Vánocemi National Defense Authorization Act (NDAA), který přiděluje 611 miliard dolarů ministerstvu obrany, a do nějž je nenápadně zamotán přílepek Countering Disinformation and P...

Obama možná vůbec nesměl být prezidentem USA. Dějí se kolem toho neuvěřitelné věci

31.prosince » ParlamentniListy.cz
Spisovatel a publicista Benjamin Kuras popisuje, jak probíhalo pátrání ohledně nejasností toho, kde se vlastně americký prezident Barack Obama narodil.

Obamův rodný list a arizonská kovbojka

31.prosince » Pravý prostor
BENJAMIN KURAS Obamovy osobní údaje jsou již delší dobu předmětem spekulací a záhadných zjištění či naopak zatajení, některých logicky odvozených a pravděpodobných, jiných vyfantazírovaných, včetně dohadů, že je nějakým exekutivním příkazem dal zt...

Benjamin Kuras: Tento prezident prý vůbec neměl být prezidentem. Bude se přepisovat historie?

30.prosince » ParlamentniListy.cz
Obamovy osobní údaje jsou již delší dobu předmětem spekulací a záhadných zjištění či naopak zatajení, některých logicky odvozených a pravděpodobných, jiných vyfantazírovaných, včetně dohadů, že je nějakým exekutivním příkazem dal ztajnit a zapečetit.

Tak to je skandál: Tento prezident prý vůbec neměl být prezidentem. Bude se přepisovat historie?

30.prosince » ePortál
Obamovy osobní údaje jsou již delší dobu předmětem spekulací a záhadných zjištění či naopak zatajení, některých logicky odvozených a pravděpodobných, jiných vyfantazírovaných, včetně dohadů, že je nějakým exekutivním příkazem dal ztajnit a zapečetit.
Barack Obama - 44. prezident Spojených států amerických
Salt Lake City - Hlavní a největší město amerického státu Utah
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Joe Arpaia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Joe Arpaia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes