Kino Art

Vztahuje se k


Články

Kino Art v Brně zve na promítání do krytu 10-Z

24.ledna » Novinky.cz
Na 28. ledna připadá Den mobilizace proti jaderné válce. Kino Art proto připravilo na ten den promítání animovaného filmu z osmdesátých let Když vane vítr o následcích jaderného výbuchu s hudbou Rogera Waterse (Pink Floyd).

TIPY NA TÝDEN: Nejlepší filmy roku, hokejový souboj o Brno, Žen a Eric Clapton Tribute

7.ledna » Brněnská Drbna
Tak co předsevzetí? Stále drží? Pokud jste si dali jako předsevzetí, že budete častěji chodit za kulturou, tak s jeho plněním vám ráda pomůžu. No a pokud jste si dali předsevzetí, že nebudete tolik pít, tak rozhodně nechoďte na hokej mezi první st...

NO ART zahájí svůj provoz v galerii na Radnické komedíí Čtverec

8.listopadu » iBrno
Brno, 8. listopadu 2017 - Kino Art bude pod názvem NO ART od listopadu 2017 do příštího léta působit v prostorách Galerie TIC na Radnické ulici. První slavnostní projekce proběhne ve čtvrtek 9. listopadu v sedm hodin večer a patří úspěšné švédské ...

Kino Art bude v průběhu rekonstrukce promítat na Radnické

4.listopadu » iBrno
Brno, 4. listopadu 2017 - Budova posledního městského kina prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Od začátku listopadu, po ukončení festivalové sezóny v Sálu B. Bakaly, tak bude pravidelně působit v prostorách Galerie TIC v Radnické ulici. Koncept NO AR...

Brněnské kino Art nalezne dočasný domov na ulici Radnické

7.října » Novinky.cz
Provoz kina Art se z Distillery přesouvá do Galerie Turistického informačního centra (TIC). Rekonstrukce jeho domovské scény se kvůli nálezu dalšího azbestu protáhne až do příštího roku.

ANKETA: El Nino, Pilarová, Donutil nebo Polívka. Rapper vydal píseň o Brnu. Líbí se vám?

4.října » Brněnská Drbna
"To je to město, ve kterým nemusíš se bát," tak začíná píseň rappera El Nina. Nese jednoduchý název "Brno" a má sloužit jako vyjádření úcty jihomoravské metropoli.

Kino Art Brno se kvůli prodloužení opravy přesune na další místo

3.října » Brněnská Drbna
Brněnské kino Art se kvůli prodloužení rekonstrukce původních prostor přesune na další místo. Za několik týdnů by se mělo dočasně přestěhovat do galerie Turistického informačního centra města Brna v Radnické ulici. Rekonstrukce kina měla trvat půl...

Azyl pro kino Art? Nájem jako za obchod na náměstí Svobody, zjistila kontrola

3.října » Moderní Brno
Tři sta tisíc korun za pět měsíců pronájmu náhradních prostor pro kino Art. Takový je účet za provizorní azyl, zatímco na původní adrese kina dělníci pracují na rekonstrukci a odstraňování nalezeného azbestu.

Azyl pro kino Art? Nájem jako za obchod na náměstí Svobody, zjistila kontrola

2.října » Brněnský deník
Brno – Tři sta tisíc korun za pět měsíců pronájmu náhradních prostor pro kino Art. Takový je účet za provizorní azyl, zatímco na původní adrese kina dělníci pracují na rekonstrukci a odstraňování nalezeného azbestu.

Tato informační stránka o Kino Art zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kino Art" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes