Ivana Ašenbrenerová

Vztahuje se k

Fit a štíhlá i po padesátce? Bez pohybu to nepůjde!

31.července » Ženy.cz
Zůstat v kondici i v druhé etapě života? Samozřejmě! I když je metabolismus pomalejší, existuje možnost, jak zabránit zbytečnému přibývání na váze. Jde to ztuha, to mi věřte, ale jde. Správné jídlo v kombinaci s dostatkem pohybu je nejlepší lék!

Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse

6.května » uLékaře.cz
6.5.2017 |-- Nehty postižené plísněmi nejsou nic hezkého. Zároveň ale nejde o pouhý kosmetický nedostatek. Tyto mykózy mohou...

Hračky, které rozvíjejí u kojenců a batolat jejich smysly

17.září » Maminka.cz
Najít tu správnou pro malé dítě je někdy tvrdý oříšek. Bude se mu líbit? Vydrží mu? Nerozbije ji? Je bezpečná a neublíží mu? Jaká je nejvhodnější? Poradíme vám, jak a podle čeho vybírat! Připravily: ...

Mají vaše děti imaginárního kamaráda? Je to úplně normální

13.září » Maminka.cz
Mami, za dveřmi je Batman. Nebo taky drak, upír, mimozemšťan, vodník, zelený mužíček či Pepíček, o kterém jste nikdy v životě neslyšeli. Sedí s vámi u stolu, koukají se s vašimi dětmi na televizi a ...

Porod koncem pánevním je rizikovější, ale porodit můžete přirozeně

8.září » Maminka.cz
Blíží se termín porodu a vaše miminko je pořád nožičkama dolů? Jste zvědavá, jestli se ještě stihne otočit, nebo vás čeká porod koncem pánevním? Řekneme vám, co vás čeká a jaké máte možnosti.

Selhala jsem u porodu. Také jste si z porodu odnesly trauma?

2.září » Maminka.cz
V náručí máte krásné a zdravé miminko, snažíte se na něj dívat s láskou, ale místo toho jste zklamaná a nešťastná, protože váš porod neproběhl podle vašich představ. Jsou poporodní traumata častá? A ...

Komunikujte s miminkem v bříšku

29.srpna » Maminka.cz
Dítě v bříšku vnímá nejen tlukot vašeho srdce, ale taky váš hlas a emoce. Víte, proč je dobré na miminko mluvit? A jak s ním co nejlépe komunikovat?

Poprvé do lavic. Jak dětem usnadnit nástup do první třídy?

29.srpna » Maminka.cz
Některé děti vplují do školních povinností snadno, jiným to trvá déle. Jak jim můžete pomoct, aby tu velkou změnu zvládly?

Co znamenají noční můry a živé sny v těhotenství?

11.srpna » Maminka.cz
Čekáte miminko a máte sny o tom, že se vám místo dítěte narodila zelená příšerka se dvěma hlavami? Noční můry a strašidelné sny jsou v těhotenství časté a my vám vysvětlíme proč.

Laboratorní testy vám mohou zachránit život. Na co máte nárok?

6.srpna » OnaDnes.cz
Možná vám připadá zbytečné nebo přehnané, když vás lékař kvůli sebemenšímu zdravotnímu problému posílá na odběr krve. Ale buďte za to rádi, může totiž mnohé odhalit. A včasná diagnóza vám pak může zachránit život. Další články k tématu: Vše o těho...

Čekání na bobek aneb jak vyřešit zácpu u malých dětí

4.srpna » Maminka.cz
Když má dítě potíže s kakáním, není to žádný med. Fňukání a křeče v bříšku dokážou zkazit náladu celé rodině. Víte, jaké jsou nejčastější důvody zácpy a jak se dají úspěšně vyřešit?

Sexualita miminek: Víte, kdy a proč ji řešit?

2.srpna » Maminka.cz
Připadá vám absurdní vychovávat k sexualitě kojence už od prvních minut po narození? Budete se možná divit, ale právě naopak! Čím dřív, tím líp pro jeho budoucí sexuální život. Víte ale, jak na to?

Tato informační stránka o Ivana Ašenbrenerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Ašenbrenerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes