Ivana Ašenbrenerová

Vztahuje se k

Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse

6.května » uLékaře.cz
6.5.2017 |-- Nehty postižené plísněmi nejsou nic hezkého. Zároveň ale nejde o pouhý kosmetický nedostatek. Tyto mykózy mohou...

Hračky, které rozvíjejí u kojenců a batolat jejich smysly

17.září » Maminka.cz
Najít tu správnou pro malé dítě je někdy tvrdý oříšek. Bude se mu líbit? Vydrží mu? Nerozbije ji? Je bezpečná a neublíží mu? Jaká je nejvhodnější? Poradíme vám, jak a podle čeho vybírat! Připravily: ...

Mají vaše děti imaginárního kamaráda? Je to úplně normální

13.září » Maminka.cz
Mami, za dveřmi je Batman. Nebo taky drak, upír, mimozemšťan, vodník, zelený mužíček či Pepíček, o kterém jste nikdy v životě neslyšeli. Sedí s vámi u stolu, koukají se s vašimi dětmi na televizi a ...

Porod koncem pánevním je rizikovější, ale porodit můžete přirozeně

8.září » Maminka.cz
Blíží se termín porodu a vaše miminko je pořád nožičkama dolů? Jste zvědavá, jestli se ještě stihne otočit, nebo vás čeká porod koncem pánevním? Řekneme vám, co vás čeká a jaké máte možnosti.

Selhala jsem u porodu. Také jste si z porodu odnesly trauma?

2.září » Maminka.cz
V náručí máte krásné a zdravé miminko, snažíte se na něj dívat s láskou, ale místo toho jste zklamaná a nešťastná, protože váš porod neproběhl podle vašich představ. Jsou poporodní traumata častá? A ...

Komunikujte s miminkem v bříšku

29.srpna » Maminka.cz
Dítě v bříšku vnímá nejen tlukot vašeho srdce, ale taky váš hlas a emoce. Víte, proč je dobré na miminko mluvit? A jak s ním co nejlépe komunikovat?

Poprvé do lavic. Jak dětem usnadnit nástup do první třídy?

29.srpna » Maminka.cz
Některé děti vplují do školních povinností snadno, jiným to trvá déle. Jak jim můžete pomoct, aby tu velkou změnu zvládly?

Co znamenají noční můry a živé sny v těhotenství?

11.srpna » Maminka.cz
Čekáte miminko a máte sny o tom, že se vám místo dítěte narodila zelená příšerka se dvěma hlavami? Noční můry a strašidelné sny jsou v těhotenství časté a my vám vysvětlíme proč.

Laboratorní testy vám mohou zachránit život. Na co máte nárok?

6.srpna » OnaDnes.cz
Možná vám připadá zbytečné nebo přehnané, když vás lékař kvůli sebemenšímu zdravotnímu problému posílá na odběr krve. Ale buďte za to rádi, může totiž mnohé odhalit. A včasná diagnóza vám pak může zachránit život. Další články k tématu: Vše o těho...

Čekání na bobek aneb jak vyřešit zácpu u malých dětí

4.srpna » Maminka.cz
Když má dítě potíže s kakáním, není to žádný med. Fňukání a křeče v bříšku dokážou zkazit náladu celé rodině. Víte, jaké jsou nejčastější důvody zácpy a jak se dají úspěšně vyřešit?

Sexualita miminek: Víte, kdy a proč ji řešit?

2.srpna » Maminka.cz
Připadá vám absurdní vychovávat k sexualitě kojence už od prvních minut po narození? Budete se možná divit, ale právě naopak! Čím dřív, tím líp pro jeho budoucí sexuální život. Víte ale, jak na to?

7 tipů pro první letní pomoc

30.července » Maminka.cz
Odřená kolena, štípance od komárů nebo pády z kola? Pokud máte děti, v létě se podobným karambolům nevyhnete, i kdybyste se stavěli na hlavu. Víte, jak je co nejrychleji ošetřit?

Tato informační stránka o Ivana Ašenbrenerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Ašenbrenerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes