Neal Asher

Vztahuje se k

Asher, Neal: Blábol a jiné příběhy

17.ledna » iLiteratura.cz
Brit Neal Asher si získal početné čtenáře díky akčním příběhům a pozoruhodným mimozemským příšerám. Soubor deseti povídek ukazuje, že má i na víc – ale že rád zůstává u vyzkoušených schémat a motivů.

Vánoční tipy sardenu

27.listopadu » sarden.cz
Tagy: Vánoční tipy Jelikož se nám pomalu blíží Vánoce a vy jistě už pilně vybíráte, co si (nechat) nadělit pod stromek, řekli jsme si v redakci, že vám s výběrem trochu pomůžeme a sestavili jsme redakční žebříček. Kritériem bylo aby kniha vyšla v ...

Povídka: Náhodná akční sci-fi scéna

29.září » AbcLinuxu.cz
Chtěl jsem si vyzkoušet napsat akční scénu, nic víc. Celé je to story zasazená do světa Polity od Neala Ashera .

RECENZE: Neal Asher, Blábol a jiné příběhy

29.června » sarden.cz
Tagy: Literatura Recenze N. Asher Polaris Sci-fi Vítejte v obludáriu mistra Neala Ashera , kde má kdeco kusadla a makadla, leckdy i lidé. V deseti povídkách potkáte bytosti, které zaručeně nechcete nikdy na vlastní oči spatřit, žijící na planetách...

Asher, Neal: Technik

7.května » iLiteratura.cz
V originální sci-fi sérii Neala Ashera byli jen málokdy hlavními hrdiny a hybateli děje lidé. I v románu Technik je lidská rasa ve stínu chytřejších umělých inteligencí a nebezpečnějších mimozemských bytostí.

Tato informační stránka o Neal Asher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Neal Asher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes