Paul Ashworth

Vztahuje se k

Co si myslí Wall Street o Trumpově včerejším projevu před Kongresem?

2.března » Web4Trader
Prezident Spojených států, Donald Trump, včera předstoupil před Kongres, kde měl představit svoji vizi o Spojených státech. Trump byl během svého projevu poměrně skoupý na věcnost, zato hýřil frázemi.

Kanadský trh nemovitostí se přehřívá

14.července » Zlato.cz
Na kanadském trhu nemovitostí se nafoukla bublina nevídaných rozměrů. Ve Vancouveru v květnu meziročně vzrostly ceny o 30 %. V Torontu pak o 25 procent. Kanadská centrální banka musela vydat varování potenciálním kupujícím, že ceny už neporostou. ...

Fotbalové EURO začíná! Vybíráme zajímavé filmy s fotbalovou tématikou

10.června » Osobnosti.cz
Na dnešní den netrpělivě čekají tisíce fotbalových fanoušků z celé Evropy, ve Francii začíná fotbalové EURO 2016. Při této příležitosti jsme pro vás připravili seznam filmů s fotbalovou tématikou, které by si žádný fotbalový fanda neměl nechat ujít.

Obchodní deficit USA výrazně klesl, je to dobrý signál pro HDP

27.dubna » investicniweb.cz
Deficit zahraničního obchodu USA se zbožím v březnu kvůli propadu dovozu výrazně klesl. Středeční předběžné údaje ministerstva obchodu USA naznačily, že americká ekonomika v prvním čtvrtletí nebude tak slabá, jak se zatím odhaduje.

Obchodní deficit USA výrazně klesl

27.dubna » FX Street
Deficit zahraničního obchodu USA se zbožím v březnu kvůli propadu dovozu výrazně klesl. Dnešní předběžné údaje...

Obchodní deficit USA výrazně klesl, je to dobrý signál pro HDP

27.dubna » E15.cz
Deficit zahraničního obchodu USA se zbožím v březnu kvůli propadu dovozu výrazně klesl. Dnešní předběžné údaje ministerstva obchodu USA naznačily, že americká ekonomika v prvním čtvrtletí nebude tak slabá, jak se zatím odhaduje.
Česká vláda - Státní úřad

Tato informační stránka o Paul Ashworth zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Paul Ashworth" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes