Taro Aso

Vztahuje se k

Aso (MF Japan): Abe požádal o stabilizaci japonských trhů

27.června » Kurzy.cz
Japonský ministr financí Taro Aso o víkendu uvedl, že premiér Shinzo Abe si vyžádal návrhy možné stabilizace japonských finančních trhů v souvislosti s jejich rozkolísání po čtvrtečním Brexitu.

Aso: Japonsko hrozí přímou intervencí proti dalšímu spekulativnímu růstu jenu

14.června » Kurzy.cz
Japonský ministr financí Taro Aso slovně intervenoval proti posilujícímu jenu, když uvedl, že země zabrání dalšímu spekulativnímu posilování japonské měny. Varování před přímou intervencí přichází i přes již dříve vyjádřený odpor USA vůči takovému...

Aso (MF Japan): Jestli jen posílí k 90-95 za USD, můžeme intervenovat

11.května » Kurzy.cz
Japonsko může intervenovat, pokud by jen posílil pod 90-95/ USD, prohlásil včera japonský ministr financí Taro Aso. Yen od počátku roku posílil o 14%, v posledním týdnu reaguje na verbální intervence mírným oslabováním.

Japonský MF slovně intervenoval proti své měně

12.dubna » Kurzy.cz
Japonský ministr financí Taro Aso v noci na dnešek slovně intervenoval proti jenu, když před nadcházející schůzkou G-20 uvedl, že vedoucí světové ekonomiky by měly mít porozumění, pokud se některá země odhodlá zakročit proti jednostranně a spekula...
Franco Marini - Italský politik
Hong Lei - Mluvčí ministerstva zahraničí v Číně

Tato informační stránka o Taro Aso zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Taro Aso" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes