Art Ave

Vztahuje se k

V soutěži Doteky papíru se utkali studenti uměleckých škol na téma „Obal prodáva“

22.února » Design Portál
V galerii centra speciálních grafických papírů Le Papier společnosti Antalis proběhlo ve středu 8. února 2017 slavnostní vyhlášení vítězů kreativní soutěže Doteky papíru 2016. Téma soutěže tentokrát znělo „Obal prodává“. Odborná porota vybrala ze ...

Socha koně s důlním vozíkem se vrátila do Ostravy

/FOTOGALERIE/ Socha koně, která dva a půl roku zdobila kruhový objezd před ostravskou radnicí a v únoru z něj byla odebrána, se vrátila „domů".

Kůň na kolečkách bude stát před Hlavním nádražím v Ostravě

21.září » Ostrava-Online.cz
OSTRAVA - V pátek 23. září ve 12 hodin bude dopravena do prostoru před Hlavní nádraží socha Koně, která dříve zdobila střed kruhového objezdu u radnice. „Jsem rád, že tvůrci a vlastníci sochy, i po všech tahanicích a následném odstranění koně z kr...

Z rondelu naproti ostravské radnice zmizel kůň

Ostrava – Z rondelu naproti budovy ostravského magistrátu v neděli ráno zmizela socha koně. Odstranili ji pracovníci technických služeb.

Kůň z rondelu zítra zmizí

Obyvatelé Ostravy a návštěvníci moravskoslezské metropole dnes mají poslední možnost prohlédnout si sochu koně umístěnou na rondelu naproti budovy ostravského magistrátu. V neděli v ranních hodinách socha zmizí.

Tato informační stránka o Art Ave zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Art Ave" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes