Maria Ave

Vztahuje se k

Vánoční koncert pěveckých souborů

18.prosince » Boskovice
V neděli 17.12.2017 v podvečer se v nově zrekonstruované Sokolovně konal Vánoční koncert pěveckých sborů, který uvedl ředitel KZMB Oldřich Kovář.

Sarah Brightmanová zazpívá na pražském Výstavišti

16.prosince » Týden.cz
Slavná britská sopranistka Sarah Brightmanová zazpívá v Tipsport Areně na pražském Výstavišti. Spolu se souborem Gregorian bude součástí Královského vánočního koncertu (Royal Christmas Gala).

Jakub Smolík s kapelou

Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků a vytříbeným vkusem pro výběr coververzí starších českých šlágrů. Svými sladce laděnými

Jakub Smolík vystoupí v Prachaticích

15.prosince » iRegiony Impuls
Koncertní vystoupení věčného romantika s doprovodnou skupinou zavítá ve středu 24. ledna 2018 do Prachatic. Koncert začíná v 19 hodin v Městském divadle.

První advent s Markétou Fassati - Mátlovou

6.prosince » Praha 16
Famózní. To je asi nejkratší a nejvýstižnější popis koncertu, který se odehrál o první adventní neděli 3. prosince v radotínském kostele Českobratrské církve evangelické.

Běžecký pohár mládeže a anketa Atlet roku 2017 Plzeňského kraje byly slavnostně vyhlášeny

3.prosince » Plzeň.cz
Slavnostní vyhlášení výsledků Běžeckého poháru mládeže a ankety Atlet roku 2017 Plzeňského kraje se uskutečnilo v obřadní síni plzeňské radnice v pátek 1.prosince 2017. Obě části pátečního podvečera moderoval populární Josef Kožnar, který měl milo...

Jakub Smolík s kapelou

3.prosince » Jilemnice
Zpěvák,jež svými sladce laděnými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika. Při poslechu hitů jako „Až se Ti jednou bude zdát“, „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“ či „Prý chlapi nebrečí“ pookřeje nejedno ženské srdce.

Tato informační stránka o Maria Ave zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maria Ave" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes