Sergey Averin

Vztahuje se k

Kyjev se vzdal myšlenky vrátit si Doněck a Luhansk silou

Kyjev neuvažuje o silovém návratu „území Luhanska a Doněcka“ pod svou kontrolu, prohlásil ministr obrany Ukrajiny Stepan Poltorak v interview pro německou televizi Deutsche Welle.

Ruský spisovatel promluvil o ztrátách ukrajinské armády u města Horlivka

Ruský spisovatel Zachar Prilepin, který se v minulém roce stal zástupcem velitele jedné z jednotek neuznané Doněcké lidové republiky, promluvil na své stránce ve Facebooku o ztrátách ukrajinské armády u města Horlivka.

Vědci odhalili příčinu epidemie chronické únavy

Američtí vědci zjistili, že syndrom chronické únavy může být vyvolán poruchou mikroflóry střeva. Článek byl zveřejněn v časopise Microbiome.

Vědci zjistili, proč chůze zlepšuje práci mozku

Skupina vědců z Highlandské univerzity (stát New Mexiko, USA) zjistila, že chůze napomáhá rozvoji rozumových schopností. Práce vědců byla předložena na každodenním sjezdu Americké fyzikální společnosti (American Physical Society) v Chicagu. Úryvky...

Focus: Realista Putin je úspěšnější než snílek Západ

Na rozdíl od Západu provádí Kreml v Sýrii a na Ukrajině střízlivou reálnou politiku a nemá iluze ohledně skutečných sil, jež stojí za revolucemi, píše Focus.

V LLR obvinili Kyjev z výbuchu automobilu OBSE

Zástupce jednostranně vyhlášené Luhanské lidové republiky v politické podskupině kontaktní skupiny Rodion Mirošnik řekl, že výbuch automobilu OBSE u vesnice Prišib Slavjanoserbského okresu je provokací ze strany Kyjeva.

Lidové milice LLR: Vůz monitorovací mise OBSE se odchýlil od hlavní trasy

Vůz speciální monitorovací mise OBSE, který najel na minu na Donbasu, se odchýlil od hlavní trasy, sdělili RIA Novosti v tiskové službě lidových milicí neuznané Luhanské lidové republiky.

Putin projednal situaci na Donbasu s předáky „normandské čtyřky“

Ruský prezident Vladimir Putin měl telefonickou besedu s kancléřkou SRN Angelou Merkelovou, francouzským prezidentem Francoisem Hollandem a ukrajinským předákem Petrem Porošenkem, oznámila tisková služba Kremlu.

V DLR odpověděli na slova Turčynova o postupu v Donbasu

Prohlášení Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny o nutnosti postupu ukrajinských ozbrojených sil v Donbasu ukazuje, že Kyjev porušuje minské dohody, řekl v pátek novinářům zástupce velitele operativního vedení jednostranně vyhlášené DLR Eduar...

Ukrajina se stala jedním z páteřních dodavatelů drog do Ruska

Ukrajina se stala jedním z klíčových tranzitních kanálů dodávek narkotik do Ruska, informoval ve středu na konferenci náčelník správy pro boj s narkotiky ruského ministerstva vnitra Andrej Chrapov.

Ozbrojené síly Ukrajiny vyslaly na Donbas islámský batalion, uvedla DLR

Ukrajinští vojáci přemístili k linii střetu na Donbasu další minomety, oznámil novinářům zástupce velitele operačního velení DLR Eduard Basurin.

Dobrovolník oznámil smrt ukrajinských vojáků v důsledku exploze vlastního minometu

Při výbuchu minometu M120-15 Molot, který vyrábí kyjevský závod Majak, zahynuli tři ukrajinští vojáci. Oznámil to na Facebooku dobrovolník Bohdan Kovaljov.

Tato informační stránka o Sergey Averin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sergey Averin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes