Sergey Averin

Vztahuje se k

Organizátoři blokády Donbasu informovali o útoku na jejich tábor v Doněcké oblasti

Ukrajinští radikálové, blokující obchod s jednostranně vyhlášenými LLR a DLR, informovali o útoku na jejich tábor v Krivém Torce Doněcké oblasti.

Prezident DLR deklaroval linii dotyku v Donbasu za státní hranici

Linie dotyku mezi samozvanými Doněckou lidovou republikou a územím pod kontrolou Kyjeva má nyní podle nařízení prezidenta DLR Alexandra Zacharčenka status státní hranice.

V DLR oznámili, že ukrajinští vojáci se pokusili zaútočit ze strany Azovského moře

Příslušníci ukrajinských silových složek se pokusili zaútočit na pozice domobrany neuznané Doněcké lidové republiky ze strany Azovského moře, řekl novinářům zástupce velitele operativního velení DLR Eduard Basurin.

V DLR hovořili o ukrajinských zombie bojujících po výstřelu do hlavy

Příslušníci ukrajinských silových složek bojují v pásmu ozbrojeného konfliktu na Donbasu pod vlivem nesmírně silných psychotropních přípravků. Prohlásil to zástupce velitele operativního velení DLR Eduard Basurin v interview pro list Izvestija.

Hlava DNR požaduje od Huga prověřit pravdivost zprávy OBSE o Donbasu

Ministerstvo obrany DNR požádalo od představitelů mise OBSE prověřit pravdivost informace, která stojí v jedné ze zpráv, a veřejné odmítnutí dané informace v případě, že se nepotvrdí.

Zacharčenko vysvětlil, proč DLR a LLR nejsou připraveny ke sjednocení

Jednostranně vyhlášené lidové republiky Doněcká a Luganská nejsou připraveny ke sjednocení, řekl v úterý prezident DLR Alexandr Zacharčenko.

Holandští novináři podali stížnost na postup policie, která zabavila důkazy ohledně MH17

Dva holandští novináři podali stížnost na postup policie, která jim zkonfiskovala materiály ohledně pádu Boeingu na východě Ukrajiny.

DLR oznámila přesun 200 ukrajinských odstřelovačů do oblasti Debalcevo

Rozvědka samozvané Doněcké lidové republiky zjistila příjezd 200 odstřelovačů pro posílení pozic bojovníků ve směru Debalceva, oznámil v pondělí novinářům zástupce velitele operativního velení DLR Eduard Basurin.

Foreign Policy: Haag se začal zajímat o možné americké zločiny v Afghánistánu

Mezinárodní trestní soud (MTS) se chystá zahájit plné vyšetřování možných válečných zločinů a zločinů proti lidskosti v Afghánistánu, ze kterých jsou podezřelí američtí vojáci, píše časopis Foreign Policy s odvoláním na vlastní zdroje.

První krymský vicepremiér poděkoval Kyjevu za potravinovou blokádu

První vicepremiér krymské vlády Michail Šeremet prohlásil, že rok potravinové blokády poloostrovu Ukrajinou podstatně povzbudil rozvoj zemědělství republiky.

Tato informační stránka o Sergey Averin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sergey Averin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes