Greg Van Avermaet

Vztahuje se k

WorldTour ztrácí na lesku a ASO pošilhává po dalším španělském závodě

ASO nyní spolupracuje s pořadateli Kolem Katalánska a kalendář WorldTour se před letoškem rozšířil, ale zdá se, že ke škodě věci.

Štybar další pódium na Strade Bianche nepřidal, skončil čtvrtý

4.března » Aktuálně.cz
Po 175 kilometrech projel cílem v centru Sieny jako vítěz Polák Michal Kwiatkowski, který si zopakoval prvenství z roku 2014.

Kwiatkowski byl silnější než Štybar a vyhrál "nejkrásnější závod roku"

4.března » ČT24
Siena (Itálie) – Útok ještě před poslední šotolinovou pasáží rozhodl. Zdeněk Štybar a Greg Van Avermaet nedokázali zachytit nástup Michala Kwiatkowského, který po patnácti kilometrech sólojízdy dovedl svůj kurážný atak až do vítězného konce na iko...

Strade Bianche poprvé WorldTour

2.března » RoadCycling.cz
Jedenáctý ročník závodu Strade Bianche bude prvním v sérii WorldTour. Tato nová klasika si během pár let vybudovala skvělou pověst a nyní se zdá, že je to jediný nový závod WorldTour, kterého se zúčastní všechny prvodivizní týmy.

Belgičané oslavují Van Avermaeta, smutní pro Boonena. Sagan druhý

25.února » ČT24
Gent (Belgie) – Greg Van Avermaet obhájil vítězství v první klasice sezony Omloop Het Nieuwsblad. V samém závěru závodu porazil ve sprintu Petera Sagana a Sepa Vanmarcka, kteří s ním na čele závodu strávili šedesát kilometrů. Smolně skončila první...

Po dvou jízdách dělí Lochnerův a Friedrichův čtyřbob tři setiny

25.února » ČT24
Königssee (Německo) – Světový šampionát v jízdě na bobech a skeletonu míří ke svému vyvrcholení. Po prvních dvou jízdách drží v Königssee vedení domácí Johannes Lochner před krajanem Francescem Friedrichem. Rozdíl mezi oběma německými posádkami vš...

BMC s 28 závodníky do nové sezóny

11.prosince » RoadCycling.cz
Americká sestava BMC je už proslulá svojí stabilitou a minimem změn v kádru. Letos přišlo pět nových cyklistů, ale ambice zůstávají stejné.

Olympijský vítěz Van Avermaet si na biku zlomil lýtkovou kost

14.listopadu » Sport.cz
Olympijský vítěz v silniční cyklistice Greg Van Avermaet si o víkendu při tréninku na horském kole zlomil lýtkovou kost na levé noze. Belgický cyklista se podrobí operaci a k tréninku se bude moci vrátit za tři až čtyři týdny.

Olympijský vítěz Van Avermaet si na biku zlomil lýtkovou kost

14.listopadu » Deník.cz
Antverpy - Olympijský vítěz v silniční cyklistice Greg Van Avermaet si o víkendu při tréninku na horském kole zlomil lýtkovou kost na levé noze. Belgický cyklista se podrobí operaci a k tréninku se bude moci vrátit za tři až čtyři týdny.

Il Lombardia - poslední monument sezóny

29.září » RoadCycling.cz
Pátá monumentální klasika sezóny 2016 je na řadě v sobotu 1. října. Poslední závod série WorldTour odstartuje v Comu a po 240 kilometrech skončí v Bergamu.

Wiggins odjede ještě jeden silniční závod, bude na startu v Abú Zabí

21.září » Deník.cz
Abú Zabí - Pro cyklistu Bradleyho Wigginse měl být tečkou za kariérou na silnici nedávný závod Kolem Británie, bývalý vítěz Tour de France si ale přidá ještě jeden start. Za měsíc se představí ve čtyřetapovém podniku Abú Zabí Tour.

Wiggins přidá ještě jeden start na silnici, pojede v Abú Zabí

21.září » Sport.cz
Pro cyklistu Bradleyho Wigginse měl být tečkou za kariérou na silnici nedávný závod Kolem Británie, bývalý vítěz Tour de France si ale přidá ještě jeden start. Za měsíc se představí ve čtyřetapovém podniku Abú Zabí Tour. Dalšími hvězdami druhého r...

Tato informační stránka o Greg Van Avermaet zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Greg Van Avermaet" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes