Greg Van Avermaet

Vztahuje se k

BMC s 28 závodníky do nové sezóny

11.prosince » RoadCycling.cz
Americká sestava BMC je už proslulá svojí stabilitou a minimem změn v kádru. Letos přišlo pět nových cyklistů, ale ambice zůstávají stejné.

Olympijský vítěz Van Avermaet si na biku zlomil lýtkovou kost

14.listopadu » Sport.cz
Olympijský vítěz v silniční cyklistice Greg Van Avermaet si o víkendu při tréninku na horském kole zlomil lýtkovou kost na levé noze. Belgický cyklista se podrobí operaci a k tréninku se bude moci vrátit za tři až čtyři týdny.

Olympijský vítěz Van Avermaet si na biku zlomil lýtkovou kost

14.listopadu » Deník.cz
Antverpy - Olympijský vítěz v silniční cyklistice Greg Van Avermaet si o víkendu při tréninku na horském kole zlomil lýtkovou kost na levé noze. Belgický cyklista se podrobí operaci a k tréninku se bude moci vrátit za tři až čtyři týdny.

Il Lombardia - poslední monument sezóny

29.září » RoadCycling.cz
Pátá monumentální klasika sezóny 2016 je na řadě v sobotu 1. října. Poslední závod série WorldTour odstartuje v Comu a po 240 kilometrech skončí v Bergamu.

Wiggins odjede ještě jeden silniční závod, bude na startu v Abú Zabí

21.září » Deník.cz
Abú Zabí - Pro cyklistu Bradleyho Wigginse měl být tečkou za kariérou na silnici nedávný závod Kolem Británie, bývalý vítěz Tour de France si ale přidá ještě jeden start. Za měsíc se představí ve čtyřetapovém podniku Abú Zabí Tour.

Wiggins přidá ještě jeden start na silnici, pojede v Abú Zabí

21.září » Sport.cz
Pro cyklistu Bradleyho Wigginse měl být tečkou za kariérou na silnici nedávný závod Kolem Británie, bývalý vítěz Tour de France si ale přidá ještě jeden start. Za měsíc se představí ve čtyřetapovém podniku Abú Zabí Tour. Dalšími hvězdami druhého r...

Kola olympijských vítězů. Prohlédněte si, na čem Schurter porazil Kulhavého

8.září » Bleskově.cz
Na jakých kolech vybojovali zlato olympijští vítězové v závodě horských kol i na silnici? Podívejte se na stroje s cenou v řádu statisíců korun.

LOH Rio SOUHRN 1. dne: Volejbalistky krutě padly, Dream Team kraloval

7.srpna » iSport.cz
První den olympijských her v Riu de Janeiru je za námi, do bojů pod pěti kruhy zasáhli už i první Češi, kteří si vedli se střídavými úspěchy. Sobotní dění pod pěti kruhy jsme v naší podrobné reportáži sledovali ONLINE!

LOH Rio SOUHRN 1. dne: Volejbalistky krutě padly, Dream Team začal exhibicí

7.srpna » iSport.cz
První den olympijských her v Riu de Janeiru je za námi, do bojů pod pěti kruhy zasáhli už i první Češi, kteří si vedli se střídavými úspěchy. Sobotní dění pod pěti kruhy jsme v naší podrobné reportáži sledovali ONLINE!

LOH Rio SOUHRN: Volejbalistky krutě padly, Sáblíková se dozví verdikt

7.srpna » iSport.cz
První "regulerní" den olympijských her v Riu de Janeiro se rozběhl naplno a do bojů pod pěti kruhy zasáhli už i první Češi, kteří si vedli se střídavými úspěchy a neúspěchy. Sobotní dění jsme v naší podrobné reportáži sledovali ONLINE!

Silniční závod vyhrál Greg Van Avermaet, Češi neuspěli

7.srpna » Český rozhlas
Olympijským vítězem silničního závodu cyklistů v Riu de Janeiro se stal Belgičan Greg van Avermaet. Se stříbrem se v závěrečném spurtu tria medailistů musel spokojit Dán Jakob Fuglsang, bronz si vyjel Polák Rafal Majka.

LOH Rio ONLINE: Volejbalistky krutě padly, Sáblíková se dozví verdikt

6.srpna » iSport.cz
První "regulerní" den olympijských her v Riu de Janeiro se rozběhl naplno a do bojů pod pěti kruhy zasáhli už i první Češi, kteří si vedli se střídavými úspěchy a neúspěchy. Sledujte sobotní dění v naší podrobné ONLINE reportáži!

Tato informační stránka o Greg Van Avermaet zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Greg Van Avermaet" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes