Ammar Awad

Vztahuje se k

Ručně psaný vzkaz od Einsteina byl vydražen za 1,3 miliónu dolarů

25.října » Novinky.cz
Ručně psaná poznámka, kterou Albert Einstein obdaroval v roce 1922 hotelového poslíčka v Tokiu, byla vydražena v Jeruzalémě za 1,3 miliónu dolarů (28,3 miliónu Kč). S odkazem na sdělení aukční síně o tom informovala agentura Reuters.

Ručně psaný vzkaz od Einsteina byl vydražen a 1,3 miliónu dolarů

25.října » Novinky.cz
Ručně psaná poznámka, kterou Albert Einstein obdaroval v roce 1922 hotelového poslíčka v Tokiu, byla vydražena v Jeruzalémě za 1,3 miliónu dolarů (28,3 miliónu Kč). S odkazem na sdělení aukční síně o tom informovala agentura Reuters.

Izraelci zatkli svého občana, který měl hrozit bombami Židům po celém světě

23.března » Novinky.cz
Izraelské bezpečnostní složky zadržely držitele amerického a izraelského pasu, který podle vyšetřovatelů stál za bombovými výhružkami židovským komunitám v USA, Evropě Austrálii a na Novém Zélandu. Informoval o tom deník The Jerusalem Post.

Bagdádem otřásl nejkrvavější atentát letošního roku

16.února » Novinky.cz
Bilance obětí čtvrtečního teroristického útoku v jižní části Bagdádu se vyšplhala na nejméně 39. Prvotní informace hovořily 32 obětech. Zranění utrpěly desítky lidí a podle agentury Reuters není vyloučeno, že počet mrtvých ještě poroste. Letos jde...

Vánoce v Betlémě, v Iráku a Sýrii

24.prosince » Novinky.cz
Navzdory napětí slaví křesťané Vánoce v Palestině i ve válkou zmítaných zemích Sýrii a Iráku. Davy lidí se v sobotu shromáždily k vánočním oslavám v Betlémě, kde se podle křesťanské tradice narodil Ježíš Kristus. Oslavy vyvrcholí tradiční půlnoční...

Islámský stát v Mosulu odpálil tři auta, 23 mrtvých

22.prosince » Novinky.cz
Trojitý atentát s pomocí aut naložených výbušninami na tržiště v osvobozené části Mosulu si ve čtvrtek vyžádal životy 23 lidí. Podle iráckého ministerstva obrany zemřelo 15 civilistů a osm policistů, uvedla agentura AP.

Rusko vrátí Izraeli tank, kterého se syrská vojska zmocnila v 80. letech

Rusko vrací Izraeli tank, který ukořistila syrská vojska jako trofej na začátku 80. let minulého století, a od té doby byl vystaven v muzeu v Moskevském kraji, oznámila tisková služba předsedy izraelské vlády.

Ultraortodoxní žid půjde za mříže, na Gay Pride zavraždil teenagerku

19.dubna » ČT24
Ultraortodoxní žid zaútočil na pochod homosexuálů Gay Pride v Jeruzalémě loni 30. července. „Bylo prokázáno bez jakýchkoli pochybností, že úmyslně způsobil smrt Širy Bankiové,“ uvedl soudce. Soud rovněž kritizoval kroky izraelské policie, která pr...
Šimon Peres - Prezident Izraele
Kerry John - Ministr zahraničí USA

Tato informační stránka o Ammar Awad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ammar Awad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes