Mykola Azarov Ukrajinský politik

Vztahuje se k

Kdo střílel na Majdanu? Vyřčena jména organizátorů Majdanu

29.listopadu » Nová republika
M. Azarov 29.11.2016, Petr Ďoubalík, překlad části pořadu "60 minut", ve kterém se diskutovalo o probíhajícím soudním slyšení bývalého prezidenta Ukrajiny V. Janukovyče a o zabíjení na Majdanu v roce 2014 V. Janukovyč měl vypovídat na dálku již v ...

Členka Pravého sektoru prozradila, kde se schovávají ti, kdo stříleli na Majdanu

28.října » Nová republika
Alexej Filipov 28.10.2016 Sputnik Členka extremistické organizace Pravý sektor Lilija Kocová, která byla zadržena na území Doněcké lidové republiky, během výslechu prozradila, že na jedné základně hnutí v Doněcké oblasti se nacházejí lidé, kteří s...

Trumpův volební manažer končí. Janukovyč přes něj posílal miliony americkým lobbistům

19.srpna » Aktuálně.cz
Ukrajinský protikorupční úřad hovoří o platbách ve výši 12,7 milionu dolarů. Část z nich putovala i ke slavnému moderátorovi Larrymu Kingovi.

Vojenská prokuratura Ukrajiny předvolala k výslechu expremiéra Azarova

Hlavní vojenská prokuratura Ukrajiny předvolala k výslechu bývalého premiéra této země Mykolu Azarova.

Azarov: Na Ukrajině není žádná ústava! Ta byla pošlapána a zničena!

28.června » prvnízprávy.cz
Expremiér Ukrajiny Mykola Azarov v den 20. výročí ústavy prohlásil, že základní zákon v tomto stavu není platný, nefunguje, je zaveden bezprávně, takže není třeba co slavit, nýbrž litovat, že je ústava „pošlapána a zničena".

Azarov se pustil do Savčenkové: V cirkusu je nový klaun!

3.června » prvnizpravy.cz
Ukrajinské orgány se domnívají, že lidé „musí být neustále rozpalováni představeními", a proto vyzdvihují bývalou vojačku Naděždu Savčenkou na politické aréně, napsal bývalý premiér Mykola Azarov.

Za výhrůžně znějící repliku to rusofobní politolog schytal přímo ve studiu (video)

2.června » Nová republika
2.6. 2016 Eurasia 24 Zájem statisíců Rusů a Ukrajinců v minulých dnech vzbudil průběh debatního pořadu Proces ruské televize Zvězda. Když byla řeč o synovi jednoho z účastníků debaty, tento dosud distingovaně vystupující diskutér, ukrajinský novin...

Rozzuřený Azarov obvinil ukrajinskou vládu z cenzury

8.května » prvnízprávy.cz
Bývalý premiér Ukrajiny Mykola Azarov obvinil současnou ukrajinskou vládu z cenzury kvůli neplánované inspekci rozhlasové stanice „Radio Vesti", kde byl zveřejněn rozhovor s jeho účastí.

Azarov obvinil Kyjev ze skrývání pravdy o masakru v Oděse

2.května » prvnízprávy.cz
Expremiér Ukrajiny Mykola Azarov uvedl, že ukrajinské úřady zakrývají pravdu o tragédii v Oděse 2. května 2014, přičemž Německo, Francie, Velká Británie a Spojené státy tuto skutečnost ignorují.

Azarov: Vzniká dojem, že na Ukrajině není žádný problém, jen Savčenková

25.března » prvnizpravy.cz
Ukrajina čelí mnohem vážnějším problémům a otázkám, než je rozhodnutí ruského soudu v případě Naděždy Savčenkové, čemuž je dáno příliš mnoho pozornosti, uvedl expremiér Ukrajiny Mykola Azarov.

Tato informační stránka o Mykola Azarov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mykola Azarov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes