Mykola Azarov Ukrajinský politik

Vztahuje se k

Bývalý ukrajinský premiér ohodnotil prohlášení Porošenka o „čtyřech aliancích“ s EU

Bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov okomenroval slova prezidenta Petra Porošenka o vytvoření „čtyř aliancí“ s EU.

Bývalý premiér Ukrajiny předpověděl brzkou výměnu vlády v zemi

Bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov si myslí, že nynějšímu režimu prezidenta Petra Porošenka zůstalo už jen málo času.

Bývalý ukrajinský premiér okomentoval Porošenkova slova o „nemytém Rusku“

Bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov ostře odpověděl prezidentovi země Petru Porošenkovi, který, když komentoval zavedení bezvízového režimu s EU, citoval verše ruského básníka Michaila Lermontova „Sbohem, nemyté Rusko“. Svůj názor Azarov uveře...

Bývalý ukrajinský premiér srovnal bezvízový režim Ukrajiny a EU s roztrhanými trenkami

Zavedení bezvízového režimu s Evropskou unií nedalo Ukrajincům to, co požadovali během Majdanu, myslí si bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov. Napsal to na své stránce na Facebooku.

Zacharčenko navrhl, aby byl Janukovyči a Azarovovi zakázán vstup do DLR

Nejvyšší představitel neuznané Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko navrhl parlamentu, aby do seznamu osob, pro které platí zákaz vstupu na území DLR, zařadil bývalého ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče, bývalého premiéra Mykolu A...

Ekonomiku Ukrajiny drží nad vodou Rusko. Bývalý ukrajinský premiér

23.března » i-RU.cz
Je to Rusko, kdo drží ukrajinskou ekonomiku nad vodou, prohlásil na slyšení ve Státní dumě expremiér, šéf Výboru pro záchranu Ukrajiny, M. Azarov. Z objemu přímých investic za rok 2016 - asi miliardy dolarů, tak skoro 900 milionů, jsou investice r...

Ukrajinskou ekonomiku drží nad vodou Rusko. Bývalý ukrajinský premiér

22.března » i-RU.cz
Je to Rusko, kdo drží ukrajinskou ekonomiku nad vodou, prohlásil na slyšení ve Státní dumě expremiér, šéf Výboru pro záchranu Ukrajiny, M. Azarov. Z objemu přímých investic za rok 2016 - asi miliardy dolarů, tak skoro 900 milionů, jsou investice r...

Bývalý ukrajinský premiér: Rusko drží nad vodou ukrajinskou ekonomiku

Ukrajinskou ekonomiku drží nad vodou Rusko, oznámil na slyšení ve Státní dumě bývalý ukrajinský premiér, hlava Výboru pro záchranu Ukrajiny, Mykola Azarov.

Ukrajinský expremiér Azarov nevylučuje vznik exilové vlády

11.ledna » i-RU.cz
Poté, co ruský soud v prosinci dospěl k závěru, že pád jeho kabinetu počátkem roku 2014 byl výsledkem ilegálního státního převratu, bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov v pondělí v Moskvě prohlásil, že nevylučuje možnost vytvoření ukrajinské "

Azarov připustil možnost sestavení ukrajinské vlády ve vyhnanství

Bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov připustil možnost sestavení vlády ve vyhnanství, píše list Izvestija.

Azarov pověděl o tom, jak EU vyhrožovala změnou vlády na Ukrajině

Evropská unie vyhrožovala předcházející ukrajinské vládě změnou moci v zemi v případě odmítnutí podepsání asociační dohody, prohlásil bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov na zasedání Dorogomilovského soudu v Moskvě.

Tato informační stránka o Mykola Azarov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mykola Azarov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes