Mykola Azarov Ukrajinský politik

Vztahuje se k

Ukrajinský expremiér Azarov nevylučuje vznik exilové vlády

11.ledna » i-RU.cz
Poté, co ruský soud v prosinci dospěl k závěru, že pád jeho kabinetu počátkem roku 2014 byl výsledkem ilegálního státního převratu, bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov v pondělí v Moskvě prohlásil, že nevylučuje možnost vytvoření ukrajinské "

Azarov připustil možnost sestavení ukrajinské vlády ve vyhnanství

Bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov připustil možnost sestavení vlády ve vyhnanství, píše list Izvestija.

Azarov pověděl o tom, jak EU vyhrožovala změnou vlády na Ukrajině

Evropská unie vyhrožovala předcházející ukrajinské vládě změnou moci v zemi v případě odmítnutí podepsání asociační dohody, prohlásil bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov na zasedání Dorogomilovského soudu v Moskvě.

Ukrajinský expremiér Azarov vyjmenoval „kurátory“ převratu na Ukrajině

Američané jsou „kurátory“ státního převratu na Ukrajině v roce 2014, což potvrzují prohlášení představitelky amerického ministerstva zahraničí Victorie Nulandové, řekl bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov na zasedání Dorogomilovského soudu v M...

Nikolaj Azarov - živě u soudu

16.prosince » Nová republika
16. 12. 2016 Přímý přenos vystoupení Nikolaje Azarova u Dorogomilovského soudu (Moskva) ve věci státního převratu na Ukrajině. Nikolaj (Mykola) Azarov, nar. 1947, v letech 2010-2014 předseda vlády Ukrajiny, více info na wikipedii

Kdo střílel na Majdanu? Vyřčena jména organizátorů Majdanu

29.listopadu » Nová republika
M. Azarov 29.11.2016, Petr Ďoubalík, překlad části pořadu "60 minut", ve kterém se diskutovalo o probíhajícím soudním slyšení bývalého prezidenta Ukrajiny V. Janukovyče a o zabíjení na Majdanu v roce 2014 V. Janukovyč měl vypovídat na dálku již v ...

Členka Pravého sektoru prozradila, kde se schovávají ti, kdo stříleli na Majdanu

28.října » Nová republika
Alexej Filipov 28.10.2016 Sputnik Členka extremistické organizace Pravý sektor Lilija Kocová, která byla zadržena na území Doněcké lidové republiky, během výslechu prozradila, že na jedné základně hnutí v Doněcké oblasti se nacházejí lidé, kteří s...

Trumpův volební manažer končí. Janukovyč přes něj posílal miliony americkým lobbistům

19.srpna » Aktuálně.cz
Ukrajinský protikorupční úřad hovoří o platbách ve výši 12,7 milionu dolarů. Část z nich putovala i ke slavnému moderátorovi Larrymu Kingovi.

Vojenská prokuratura Ukrajiny předvolala k výslechu expremiéra Azarova

Hlavní vojenská prokuratura Ukrajiny předvolala k výslechu bývalého premiéra této země Mykolu Azarova.

Azarov: Na Ukrajině není žádná ústava! Ta byla pošlapána a zničena!

28.června » prvnízprávy.cz
Expremiér Ukrajiny Mykola Azarov v den 20. výročí ústavy prohlásil, že základní zákon v tomto stavu není platný, nefunguje, je zaveden bezprávně, takže není třeba co slavit, nýbrž litovat, že je ústava „pošlapána a zničena".

Azarov se pustil do Savčenkové: V cirkusu je nový klaun!

3.června » prvnizpravy.cz
Ukrajinské orgány se domnívají, že lidé „musí být neustále rozpalováni představeními", a proto vyzdvihují bývalou vojačku Naděždu Savčenkou na politické aréně, napsal bývalý premiér Mykola Azarov.

Tato informační stránka o Mykola Azarov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mykola Azarov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes