Khalil Baalbaki

Vztahuje se k

Jan Bednář: V Británii byl vyhlášen nejvyšší stupeň ohrožení

24.května » ČRo
Pondělní teroristický útok v Manchesteru si vyžádal už 22 obětí na lidských životech a dalších 64 lidí zůstává po útoku vážně zraněných, z toho asi dvě desítky v kritickém stavu.

Petr Hartman: Kajínek předběhl Babiše

23.května » ČRo
Pravomocně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek opustil vězení dříve než Andrej Babiš vedení resortu financí. Prezident republiky po návratu z Číny začal řešit resty, které doma před cestou zanechal.

Thomas Kulidakis: Co čekat od francouzsko-německé spolupráce

16.května » ČRo
Nově zvolený francouzský prezident Emmanuel Macron neztrácí čas. V neděli převzal moc v zemi, v pondělí jmenoval nového francouzského premiéra. Tak, jak mu to umožňuje francouzský silný poloprezidentský politický systém.

ZÁZRAKY MEDICÍNY: Robot naučí pacienty po mrtvici znovu chodit

Desátý díl seriálu Zázraky medicíny natočili reportéři Radiožurnálu v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech. Speciální oblékací robot Eksoskeleton tu při terapii učí znovu chodit pacienty po mozkové mrtvici.

Blanka Bumbálková vede komunikaci Českého rozhlasu

9.května » KarieraWeb.cz
Novou vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu se k 1. květnu 2017 stala Blanka Bumbálková. Je zodpovědná mimo jiné za koordinaci interní i externí komunikace, celorozhlasová mediální partnerství a korporátní projekty.

Richard Seemann: Co dohodla Merkelová u Putina?

Úterní blesková návštěva německé kancléřky Angely Merkelové u ruského prezidenta Vladimira Putina v Soči nebyla překvapivá, protože byla domluvena v minulých týdnech.

ZÁZRAKY MEDICÍNY: Tři hodiny dřiny a krev proudí k srdci opět správně

Podívejte se na první díl seriálu Zázraky medicíny. Reportér Jan Herget v něm sleduje chirurgickou léčbu ischemické choroby srdeční. Průvodcem je profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEM v Praze.

ZÁZRAKY MEDICÍNY: Tři hodiny dřiny a krev proudí opět správně

Podívejte se na první díl seriálu Zázraky medicíny. Reportér Jan Herget v něm sleduje chirurgickou léčbu ischemické choroby srdeční. Průvodcem je profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEM v Praze.

Petr Holub: Jak zmírnit EET na venkově

24.dubna » ČRo
Spolky na vesnicích by měly dostat šanci vyhnout se používání elektronických registračních pokladen EET, zvlášť pokud jde o malé spolky, které mají jen pár akcí za rok. Proběhla o tom debata pořádaná ministerstvem financí, kde přizvaní experti vys...

Lucie Ryss PR manažerkou skupiny Lagardere

4.dubna » KarieraWeb.cz
Skupina Lagardere našla posilu svého týmu v Českém rozhlase. PR manažerkou a tiskovou mluvčí mediální skupiny je od dubna Lucie Ryss

Do Olomouce se ráda vracím, říká Ewa Farna

22.března » ČRo Olomouc
Ewa Farna je při osobním kontaktu spíše než hvězdička sluníčko. Už více než deset let svítí na českém i polském nebi populární hudby. Na to, že je jí teprve třiadvacet, je to úctyhodná kariéra. Ewa byla jedním z hostů Prix Bohemia Radio v Olomouci...
Jolana Voldánová - Moderátorka zpravodajství České televize
Jan Rosák - Moderátor
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák

Tato informační stránka o Khalil Baalbaki zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Khalil Baalbaki" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes