Khalil Baalbaki

Vztahuje se k

Lukáš Hurník šéfredaktorem stanic Jazz a D-dur Českého rozhlasu

29.srpna » KarieraWeb.cz
Šéfredaktorem stanic Českého rozhlasu Jazz a D-dur se stane Lukáš Hurník. Zkušený hudební publicista a skladatel se vedení stanic ujme 1. října 2017. Lukáš Hurník v minulosti zastával řadu let funkci šéfredaktora stanice Český rozhlas Vltava.

Šéfem stanic Jazz a D-dur bude Hurník z Vltavy

28.srpna » MEDIAR
Šéfredaktorem stanic Českého rozhlasu Jazz a D-dur se k 1. září stane Lukáš Hurník. Hudební publicista a skladatel v minulosti 15 let působil jako šéfredaktor stanice Český rozhlas Vltava, skončil loni v červnu. D-dur spoluzakládal. „Význam digitá...

Fanouškům Olympijského roku se podepisovaly Sáblíková i Ledecká. Hudec se musel představovat

24.srpna » iROZHLAS
Přípravu osmi sportovních osobností na zimní olympijské hry v Pchjongčchangu mapují po celý rok reportéři Radiožurnálu. A se čtyřmi představiteli projektu Olympijský rok se mohli setkat i fanoušci.

U každého snímku vtip. Takhle vypadá fotografování sportovců cyklu Olympijský rok

Radiožurnál spustil další sérii časosběrného cyklu Olympijský rok, který mapuje přípravu sportovců na zimní olympijské hry v Pchjongčchangu. A u takové akce pochopitelně nemůže chybět fotografování sportovců.

Lídři v zapomnění: Když se podaří prosadit zákon, je to jako orgasmus, tvrdí Radim Uzel

Na začátku 90. let vznikaly v Česku roztodivné a bizarní politické subjekty, jako třeba Strana přátel piva nebo Nezávislá erotická iniciativa. Ta jediná do politiky částečně prorazila a jejím předsedou a také jediným zvoleným zastupitelem se stal ...

Jan Fingerland: Ruský kámen na Trumpově krku

12.července » ČRo
Snad žádný americký prezident neměl tolik problémů se svými vztahy s nějakou cizí mocností jako teď Trump s Ruskem. Je zatím poslední aféra tou, která mu zlomí vaz?

Petr Zettner bude šéfredaktorem Rádia Junior

30.června » KarieraWeb.cz
Rádio Junior, stanici Českého rozhlasu pro nejmenší posluchače, povede jako šéfredaktor od 1. září Petr Zettner. Personální změnu ve vedení stanice dnes vzala na vědomí Rada Českého rozhlasu.

Šéfredaktorem Rádia Junior bude Zettner

29.června » MEDIAR
Rádio Junior, digitální stanici Českého rozhlasu pro nejmenší posluchače, povede jako šéfredaktor od 1. září Petr Zettner. „Jeho úkolem bude stabilizovat stanici a zajistit její další rozvoj v budoucích letech,“ uvedl generální ředitel Českého roz...

Hubneme do plavek. Jak se zbavit centimetrů v pase na poslední chvíli?

Pokud jste si nestihli vypracovat vysněnou postavu na letní sezónu, nemusíte truchlit. Kdo chce zhubnout pár centimetrů v pase, má stále velkou šanci cíle dosáhnout. A není to překvapivě ani tak složité. Bez trochy odříkání to ale nepůjde.

Petr Holub: Kolonizace pražského magistrátu

26.června » ČRo
Na pražském magistrátě byly šikanovány tři úřednice dopravního odboru, které si údajně z vlastní iniciativy vyvěsily nad přepážku anglický nápis, který klienty upozornil, že s úřadem musí jednat česky.

Jindřich Šídlo: Proč prezident nemluví pravdu o zásahu na Úřadu vlády

19.června » ČRo
Čtyři roky jsou dlouhý čas - v Česku je to celé jedno volební období. Takže všeobecná skepse, která doprovází čtvrté výročí zásahu policie na Úřadu vlády, je dobře pochopitelná.
Jolana Voldánová - Moderátorka zpravodajství České televize
Jan Rosák - Moderátor

Tato informační stránka o Khalil Baalbaki zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Khalil Baalbaki" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes