Khalil Baalbaki

Vztahuje se k

Lídři v zapomnění: Když se podaří prosadit zákon, je to jako orgasmus, tvrdí Radim Uzel

Na začátku 90. let vznikaly v Česku roztodivné a bizarní politické subjekty, jako třeba Strana přátel piva nebo Nezávislá erotická iniciativa. Ta jediná do politiky částečně prorazila a jejím předsedou a také jediným zvoleným zastupitelem se stal ...

Jan Fingerland: Ruský kámen na Trumpově krku

12.července » ČRo
Snad žádný americký prezident neměl tolik problémů se svými vztahy s nějakou cizí mocností jako teď Trump s Ruskem. Je zatím poslední aféra tou, která mu zlomí vaz?

Petr Zettner bude šéfredaktorem Rádia Junior

30.června » KarieraWeb.cz
Rádio Junior, stanici Českého rozhlasu pro nejmenší posluchače, povede jako šéfredaktor od 1. září Petr Zettner. Personální změnu ve vedení stanice dnes vzala na vědomí Rada Českého rozhlasu.

Šéfredaktorem Rádia Junior bude Zettner

29.června » MEDIAR
Rádio Junior, digitální stanici Českého rozhlasu pro nejmenší posluchače, povede jako šéfredaktor od 1. září Petr Zettner. „Jeho úkolem bude stabilizovat stanici a zajistit její další rozvoj v budoucích letech,“ uvedl generální ředitel Českého roz...

Hubneme do plavek. Jak se zbavit centimetrů v pase na poslední chvíli?

Pokud jste si nestihli vypracovat vysněnou postavu na letní sezónu, nemusíte truchlit. Kdo chce zhubnout pár centimetrů v pase, má stále velkou šanci cíle dosáhnout. A není to překvapivě ani tak složité. Bez trochy odříkání to ale nepůjde.

Petr Holub: Kolonizace pražského magistrátu

26.června » ČRo
Na pražském magistrátě byly šikanovány tři úřednice dopravního odboru, které si údajně z vlastní iniciativy vyvěsily nad přepážku anglický nápis, který klienty upozornil, že s úřadem musí jednat česky.

Jindřich Šídlo: Proč prezident nemluví pravdu o zásahu na Úřadu vlády

19.června » ČRo
Čtyři roky jsou dlouhý čas - v Česku je to celé jedno volební období. Takže všeobecná skepse, která doprovází čtvrté výročí zásahu policie na Úřadu vlády, je dobře pochopitelná.

Tloustnutí na čtyřech kolech. Jak auta ovlivňují náš životní styl?

Odpovězte si upřímně. Kolik času procentuálně za den prosedíte v porovnání se stáním nebo chůzí? U většiny lidí nejsou statistiky zrovna lichotivé. Výsledky souvisí i s dostupností aut, ve kterých trávíme stále více času. A mění se s nimi také náš...

Jan Bednář: Ovlivní terorismus výsledek britských voleb?

5.června » ČRo
Už třetí teroristický útok v Británii v rozmezí několika týdnů nemůže samozřejmě zůstat bez odezvy a vlivu na veřejné mínění.

Richard Seemann: Merkelová vyzvala Evropu k samostatnosti

29.května » ČRo
Angela Merkelová vyjádřila z nezvyklého místa pivního stanu v bavorském Mnichově - Truderingu své zklamání z průběhu posledních vrcholových zasedání G7 a NATO.

Jan Bednář: V Británii byl vyhlášen nejvyšší stupeň ohrožení

24.května » ČRo
Pondělní teroristický útok v Manchesteru si vyžádal už 22 obětí na lidských životech a dalších 64 lidí zůstává po útoku vážně zraněných, z toho asi dvě desítky v kritickém stavu.
Jolana Voldánová - Moderátorka zpravodajství České televize
Jan Rosák - Moderátor
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák

Tato informační stránka o Khalil Baalbaki zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Khalil Baalbaki" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes