Khalil Baalbaki

Vztahuje se k

Zeman udělí státní vyznamenání apoštolskému nunciovi Leanzovi

20.března » iROZHLAS
Prezident Miloš Zeman udělí ve středu státní vyznamenání apoštolskému nunciovi Giuseppemu Leanzovi, který v Česku zastupuje Vatikán. Hrad o tom v úterý informoval na webu. Jaké vyznamenání vatikánský diplomat získá, prezidentská kancelář neupřesnila.

Kedroň: Českému rozhlasu přinášíme milion uživatelů

20.března » MediaGuru
Návštěvnost ve výši milionu reálných uživatelů budeme chtít udržet, říká šéfredaktor serveru iRozhlas.cz Radek Kedroň.

Petr Holub: 40 miliard ročně jako náklady za udržení koruny

16.března » ČRo
Zná to každý. Když se člověk před velkými svátky nebo v období před prázdninami rozhodne na výlet za hranice, musí zamířit do směnárny, aby měl v cizině čím platit.

Petr Holub: Ministr Ťok otevřel obálky

13.března » ČRo
Další důležitý krok má za sebou ministerstvo dopravy ve veřejné soutěží na výběr mýta a na první pohled to vypadá, že krok je úspěšný.

Jan Fingerland: Jak prezident Si dostal doživotí

12.března » Český rozhlas Plus
Ne všechny revoluce se odehrávají na ulici. Čínský politický systém právě prošel dramatickou proměnou, a to bez velkého hluku. Řeč je samozřejmě o reformě, která ruší dosavadní omezení počtu funkčních období prezidenta na dvě.

Daniel Veselý: O co běží v obléhané východní Ghútě?

Křehké příměří na damašském předměstí východní Ghúta, které se podařilo vyjednat v Radě bezpečnosti OSN, patrně syrský režim a Moskvu nepřiměje, aby vzbouřeneckou enklávu nakonec nedostaly pod svou kontrolu.

Jan Fingerland: Chudák Ondráček

6.března » ČRo
O co jde v případu komunistického poslance Ondráčka především? Do hlavy nikdo nikomu nevidí, ale tento muž možná hraje hru o výklad svého života. Jeho problém je, že ji hraje špatně.

Petr Holub: Vražda novináře varováním i pro Čechy

2.března » ČRo
Otřes ve slovenské společnosti je po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně zřejmě obrovský. Není divu. Zabít novináře je zločin, ke kterému dochází pouze ve společnostech trpící vážnými problémy s tím, jak funguje demokracie.

Petr Hartman: Babiš je jako Sobotka, taky se chce zbavit šéfa GIBS

Zbavit se ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů není jednoduché, zároveň to není nemožné. Názorně to dokazuje osud Ivana Bílka. Ten se v roce 2015 ocitnul pod silným tlakem politiků a „dobrovolně“ odstoupil.

Adam Černý: Francie zpřísňuje azylové zákony

23.února » ČRo
Na první pohled to vypadá, že když se Francie chystá zpřísnit azylové zákony, že jen následuje jiné evropské země, které již takto reagovaly na problém imigrace.

Připravujeme trestní oznámení kvůli pomluvě, že Zeman prodělal mozkovou mrtvici, oznámil Mynář

20.února » iROZHLAS
Pražský hrad připravuje trestní oznámení na neznámého pachatele. Ten měl tvrdit, že prezident Miloš Zeman prodělal mozkovou mrtvici. V pořadu serveru iDNES.cz Rozstřel to v úterý oznámil hradní kancléř Vratislav Mynář.
Jolana Voldánová - Moderátorka zpravodajství České televize

Tato informační stránka o Khalil Baalbaki zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Khalil Baalbaki" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes