Khalil Baalbaki

Vztahuje se k

Jindřich Šídlo: Proč prezident nemluví pravdu o zásahu na Úřadu vlády

19.června » ČRo
Čtyři roky jsou dlouhý čas - v Česku je to celé jedno volební období. Takže všeobecná skepse, která doprovází čtvrté výročí zásahu policie na Úřadu vlády, je dobře pochopitelná.

Tloustnutí na čtyřech kolech. Jak auta ovlivňují náš životní styl?

Odpovězte si upřímně. Kolik času procentuálně za den prosedíte v porovnání se stáním nebo chůzí? U většiny lidí nejsou statistiky zrovna lichotivé. Výsledky souvisí i s dostupností aut, ve kterých trávíme stále více času. A mění se s nimi také náš...

Jan Bednář: Ovlivní terorismus výsledek britských voleb?

5.června » ČRo
Už třetí teroristický útok v Británii v rozmezí několika týdnů nemůže samozřejmě zůstat bez odezvy a vlivu na veřejné mínění.

Richard Seemann: Merkelová vyzvala Evropu k samostatnosti

29.května » ČRo
Angela Merkelová vyjádřila z nezvyklého místa pivního stanu v bavorském Mnichově - Truderingu své zklamání z průběhu posledních vrcholových zasedání G7 a NATO.

Jan Bednář: V Británii byl vyhlášen nejvyšší stupeň ohrožení

24.května » ČRo
Pondělní teroristický útok v Manchesteru si vyžádal už 22 obětí na lidských životech a dalších 64 lidí zůstává po útoku vážně zraněných, z toho asi dvě desítky v kritickém stavu.

Petr Hartman: Kajínek předběhl Babiše

23.května » ČRo
Pravomocně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek opustil vězení dříve než Andrej Babiš vedení resortu financí. Prezident republiky po návratu z Číny začal řešit resty, které doma před cestou zanechal.

Thomas Kulidakis: Co čekat od francouzsko-německé spolupráce

16.května » ČRo
Nově zvolený francouzský prezident Emmanuel Macron neztrácí čas. V neděli převzal moc v zemi, v pondělí jmenoval nového francouzského premiéra. Tak, jak mu to umožňuje francouzský silný poloprezidentský politický systém.

ZÁZRAKY MEDICÍNY: Robot naučí pacienty po mrtvici znovu chodit

Desátý díl seriálu Zázraky medicíny natočili reportéři Radiožurnálu v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech. Speciální oblékací robot Eksoskeleton tu při terapii učí znovu chodit pacienty po mozkové mrtvici.

Blanka Bumbálková vede komunikaci Českého rozhlasu

9.května » KarieraWeb.cz
Novou vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu se k 1. květnu 2017 stala Blanka Bumbálková. Je zodpovědná mimo jiné za koordinaci interní i externí komunikace, celorozhlasová mediální partnerství a korporátní projekty.

Richard Seemann: Co dohodla Merkelová u Putina?

Úterní blesková návštěva německé kancléřky Angely Merkelové u ruského prezidenta Vladimira Putina v Soči nebyla překvapivá, protože byla domluvena v minulých týdnech.

ZÁZRAKY MEDICÍNY: Tři hodiny dřiny a krev proudí k srdci opět správně

Podívejte se na první díl seriálu Zázraky medicíny. Reportér Jan Herget v něm sleduje chirurgickou léčbu ischemické choroby srdeční. Průvodcem je profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEM v Praze.
Jolana Voldánová - Moderátorka zpravodajství České televize
Jan Rosák - Moderátor
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák

Tato informační stránka o Khalil Baalbaki zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Khalil Baalbaki" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes