Khalil Baalbaki

Vztahuje se k

Petr Holub: Proč zdražilo máslo, pečivo i maso?

13.listopadu » ČRo
Ekonomové nás uklidňují, ať se nebojíme. Zdražování prý už nebude zrychlovat. V říjnu, kdy míra inflace dosáhla 2,9 procenta, jsme například podle Petra Dufka z ČSOB už byli na vrcholu, a dále už to tak zlé nebude.

Libor Dvořák: Říjnová revoluce jako bomba pod základy ruského státu

8.listopadu » Týždeň.sk
U příležitosti stého výročí Říjnové revoluce jsme mluvili s rusistou a překladatelem Liborem Dvořákem. V rozhovoru se dozvíte, proč Rusko potřebuje osvíceného diktátora, který by demokracii Rusům vnutil. Proč byla Říjnová revoluce nevyhnutelná?

Nejkrásnější tvorové jsou muž, žena a kůň

Nadpis je citací slov jednoho z 12 fotografů, kteří vystavují v malé výstavní síni Czech Photo Centre v Nových Butovicích. Snímky špičkových reportážních fotografů i pracovníků Zoo Praha, kteří doprovázeli transporty koní Převalského do západního ...

Radko Kubičko: Volební překvapení, které se dalo čekat

21.října » Český rozhlas Plus
Povolební grafy nejsou nakonec tak rozdílné oproti předvolebním průzkumům, přesto na ně někteří postižení politikové s hrůzou hledí. Velké překvapení se ale nekoná. Skoro třetina voličů vložila svou důvěru do rukou politika, ktetý sliboval, že to ...

Thomas Kulidakis: Romantismus versus pragmatismus a Katalánsko

10.října » ČRo
Surrealistický obraz s konkrétními obrysy připomíná začátek druhého týdne vyhrocené situace ve Španělsku. Na jedné straně stojí stoupenci katalánské nezávislosti a regionální vláda vedená separatisty.

Povídání o čokoládě. Kdo by ji měl zařadit do jídelníčku a pro koho je nebezpečná?

Kouzlo kakaových bobů objevili údajně poprvé Aztékové někdy kolem roku 1000 před naším letopočtem. Jejich zpracování od té doby doznalo samozřejmě výrazných změn, čokolády ale stále obsahují spoustu prospěšných látek. Jaké vitamíny ukrývají, kdo b...

„Před pány ruchaři klobouk dolů!“ Kdo jsou neviditelní hrdinové Sherlocka živě?

21.září » ČRo 2 - Praha
Proč na sobě měli bílé pláště? Kterého zvuku se bojí? A jak se dělá třeba chůze ve sněhu? Všechno vám vysvětlí ropáci Petr Šplíchal a Jiří Litoš. Jak se natáčela inkriminovaná scéna vraždy, najdete ve fotogalerii.

Jiří Hlaváč: Sherlock živě? Neopakovatelně tvořivá atmosféra

20.září » ČRo
Živě vysílaná rozhlasová hra, kterou tak naposledy Český rozhlas vysílal už v roce 1948, zaujala i hudebního pedagoga.

Lukáš Hurník šéfredaktorem stanic Jazz a D-dur Českého rozhlasu

29.srpna » KarieraWeb.cz
Šéfredaktorem stanic Českého rozhlasu Jazz a D-dur se stane Lukáš Hurník. Zkušený hudební publicista a skladatel se vedení stanic ujme 1. října 2017. Lukáš Hurník v minulosti zastával řadu let funkci šéfredaktora stanice Český rozhlas Vltava.

Šéfem stanic Jazz a D-dur bude Hurník z Vltavy

28.srpna » MEDIAR
Šéfredaktorem stanic Českého rozhlasu Jazz a D-dur se k 1. září stane Lukáš Hurník. Hudební publicista a skladatel v minulosti 15 let působil jako šéfredaktor stanice Český rozhlas Vltava, skončil loni v červnu. D-dur spoluzakládal. „Význam digitá...

Fanouškům Olympijského roku se podepisovaly Sáblíková i Ledecká. Hudec se musel představovat

24.srpna » iROZHLAS
Přípravu osmi sportovních osobností na zimní olympijské hry v Pchjongčchangu mapují po celý rok reportéři Radiožurnálu. A se čtyřmi představiteli projektu Olympijský rok se mohli setkat i fanoušci.

U každého snímku vtip. Takhle vypadá fotografování sportovců cyklu Olympijský rok

Radiožurnál spustil další sérii časosběrného cyklu Olympijský rok, který mapuje přípravu sportovců na zimní olympijské hry v Pchjongčchangu. A u takové akce pochopitelně nemůže chybět fotografování sportovců.
Jolana Voldánová - Moderátorka zpravodajství České televize
Jan Rosák - Moderátor

Tato informační stránka o Khalil Baalbaki zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Khalil Baalbaki" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes