Martin Bartoš

Vztahuje se k

Aktuální příležitost na EUR.USD (12.4.2018)

12.dubna » Kurzy.cz
Jelikož se měnový pár stále drží v konsolidaci, podíváme se dnes na menší časový úsek grafu. Z konsolidace nám postupně vyplynula nová větší trojúhelníková formace, kterou uvidíme na obrázku níže.

Text plný pomluv na adresu starosty Lovčiček? Rozhodne soud

23.února » Vyškovský deník
Lovčičky – Jsem přesvědčená, že starosta je špatný hospodář. To tvrdí obyvatelka Lovčiček Milada Pacnerová, která napsala dopis spoluobyvatelům. V jeho závěru vyzývá ke zvážení toho, koho budou v nadcházejících komunálních volbách volit. Starosta ...

Aktuální příležitost na EUR/USD (3.1.2018)

3.ledna » Kurzy.cz
Ke konci roku se hodnota amerického dolaru propadla vůči všem ostatním hlavním párům a mnoho párů vystoupilo mimo trendové linie. Euro nevyjímaje. Páru se povedlo prorazit klesající trendovou linii a zmiňovanou cenu 1,19000 a dostal tak volnost k ...

Aktuální příležitost na EUR/USD (20.12.2017)

20.prosince » Kurzy.cz
I když byla cena před dvěma týdny o něco výše, stále nám pokračuje konsolidační nálada. Jak jsme si zmínili, rostoucí trend byl narušen a tak trh hledá i příležitosti k prodeji. I když americký FED zvýšil úrokové sazby na 1,5%, americký dolar o mn...

Aktuální příležitost na EUR/USD (7.12.2017)

7.prosince » Kurzy.cz
Euro je aktuálně spíše v konsolidační náladě. Trh se podíval krátce nad 1,18800, tedy nad úroveň hladiny naznačených ramen, ale nepokračoval dále. Předpokládáme pozvolný návrat zpět k nižším cenám, jelikož důvěra obcodníků v vzestupný trend již by...

Historie krkonošských bud líčí návštěvu Karla Maye, požáry i pokus o vraždu

30.listopadu » Krkonošský deník
Vrchlabí /FOTO/ - Druhé vydání úspěšné knihy Historie krkonošských bud představil školní inspektor z Vrchlabí a někdejší ředitel lánovské základní školy Martin Bartoš.

Aktuální příležitost na EUR/USD (21.11.2017)

21.listopadu » Kurzy.cz
Trh ještě není plně rozhodnut o dalším pohybu a drží se v novém cenovém rozpětí. Jeho horní hranici můžeme vytyčit na ceně 1,18800, kde se nachází důležitá hranice pravého ramene obratové formace.

Aktuální příležitost na EUR/USD (7.11.2017)

7.listopadu » Kurzy.cz
Euro se dostalo pod důležitou hranici 1,17000 a následně ji využilo jako hranici odporu, v tuto chvíli tedy předpokládáme, že dříve zmiňovaná formace hlavy a ramen je potvrzena a trend by měl být opět klesající.

Aktuální příležitost na EUR/USD (24.10.2017)

24.října » Kurzy.cz
Euro vytvořilo potenciální obratovou formaci, která může předznamenávat celkové otočení trendu zpět ke klesajícímu. V minulém newsletteru jsme zmiňovali důležitost cenové úrovně 1,18800, kde by cena mohla utvořit formaci hlavy a ramen.
Antonín Navrátil - Český herec

Tato informační stránka o Martin Bartoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Bartoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes