Ota Bartovský

Vztahuje se k

Jablonec odložil splátku Peltovu klubu, podle kritiků je to podezřelé

Jablonečtí zastupitelé odložili splátku dluhu klubu FK Jablonec, který většinově vlastní Miroslav Pelta. Podle protikorupčních organizací je tento postup podezřelý.

Unikátní varhany v Jablonci požírá červotoč, oprava bude stát miliony

18.ledna » iRegiony Impuls
Jedny z největších koncertních varhan v Česku ukryté v kostele Nejsvětějšího srdce Ježíšova na jabloneckém Horním náměstí jsou v kritickém stavu. Peníze na opravu má pomoci sehnat sbírka.

Epilepsie, prasklá plíce. Fotbalista Kysela řekl dost a ukončil kariéru

18.ledna » iDNES.cz
Byl po operaci nezhoubného nádoru na mozku, loni mu při zápase praskla plíce, trpěl epilepsií. Jablonecký fotbalista Marek Kysela proto ukončil kariéru. V pětadvaceti letech. Další články k tématu: Jablonecký Kysela o derby: Po vyrovnání jsem věři...

Jandačovi náhradníci. 8 hráčů, kteří (zatím) nejsou v olympijské nominaci

16.ledna » SportRevue.cz
Olympijská nominace hokejového týmu je známa. Dostalo se do ní například plzeňské duo Milan Gulaš a Tomáš Mertl, na některé další očekávané tváře ale nedošlo. Prozatím.

Z Jablonce musí pryč hrací automaty. Ne hazardu řekli lidé v referendu

13.ledna » iRegiony Impuls
Obyvatelé Jablonce nad Nisou přiměli radnici, aby z města dostala hrací automaty. V pátečním a sobotním referendu je nechtělo 88 procent voličů, kteří dorazili hlasovat. Účast byla 40 procent, referendum je tak platné. Poprvé, po dvou předchozích ...

Harrachov nechce luxusní hotel, bránil by ve výhledu na Čertovu horu

12.ledna » iRegiony Impuls
Lepší pustnoucí Hubertus než luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který by narušil v Harrachově ráz krajiny a odporoval pravidlům pro novou výstavbu.Takové je rozhodnutí městského zastupitelstva v Harrachově.

Rebel Pávek končí v čele domova důchodců, nestíhal by práci poslance

11.ledna » iRegiony Impuls
Na dvou „židlích“ nakonec novopečený poslanec Petr Pávek (Starostové) sedět nebude. Své ředitelské místo v jindřichovickém domově důchodců přenechá na dobu, kdy bude poslancem, někomu jinému.

Géčko koupil sponzor hokeje, chce ho rozšířit

9.ledna » iRegiony Impuls
Nákupní centrum Géčko v Liberci se rozšíří o dalších tisíc metrů čtverečních. Plánuje to jeho nový majitel - společnost DRFG Real Estate. V jejím čele je známý brněnský podnikatel David Rusňák, který je mimo jiné sponzorem extraligového hokejového...

Prodané šperky ze sbírky podpoří Dobrovolnické centrum v Mostě

4.ledna » Mostecký deník
Most - Výtěžek z dobročinného prodeje podpoří dobrovolníky, kteří pomáhají v sociálních a zdravotnických zařízeních.

Liberec rozšíří modré zóny. Poblíž zoo zaparkují jen ti, co tam bydlí

4.ledna » iRegiony Impuls
Změnu v parkovacím systému chystá na jaro liberecká radnice. Parkovací modré zóny, kde smí parkovat pouze rezidenti, chce zavést i mimo centrum města. Jako první má přijít na řadu lokalita Březové aleje.

V jablonecké Jizeře budou i byty a obchody, musí se vyřešit parkování

3.ledna » iRegiony Impuls
Oprava kdysi věhlasné kavárny Jizera v centru Jablonce je v plném proudu. Její majitel, fotbalový boss a městský zastupitel Miroslav Pelta, nyní ale řeší problém s parkováním. Budova, v níž má být mléčný bar a také čtrnáct bytů, je totiž sevřená o...

Tato informační stránka o Ota Bartovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ota Bartovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes