Bára Basiková Zpěvačka

Vztahuje se k


Články

Helena Vondráčková - koncert 70

22.ledna » Scena.cz
Vysočanská hala O2 byla v sobotu 20. ledna 2017 zaplněna do posledního místa. Megastar české populární hudby Helena Vondráčková završila svůj jubilejní

Bára Basiková vypadá jako babička: Jsem už unavená, odmítám muzikály

21.ledna » Expres.cz
Další články k tématu: Basiková na Muži roku překvapila strašným účesem, to jí někdo poradil? Do čeho se to navlékla? Bára Basiková šlápla hodně vedle, ukázala povislá ňadra Bára Basiková o vztahu s Polákem: Rozchod? I tohle je možnost! Bára Basik...

Bára Basiková dělá s dcerami autoškolu

13.ledna » Týden.cz
Zpěvačka Bára Basiková nikdy nevlastnila řidičský průkaz. Ačkoli už se do autoškoly několikrát přihlásila, nikdy to nedotáhla až ke zkouškám. Nyní má ovšem velkou motivaci a také podporu svých dcer – dvojčat Marie a Anny.

KRUTÝ OSUD zpěvačky Báry Basikové: Dostala se až na ÚPLNÉ DNO!

26.prosince » Šíp
Sympatická zpěvačka Bára Basiková by o svém životě mohla napsat hodně tlustou knihu. Bohužel by to z větší části ale bylo o pádech, kterými si za padesát let prošla. Nebyla to zrovna procházka růžovým sadem, několikrát byla na kolenou a nevěděla, ...

Přijďte ve čtvrtek na videomapping!

18.prosince » Česká Lípa
Přijďte ve čtvrtek, 21. 12., na videomapping, který se bude konat na zcela potemnělém náměstí T. G. Masaryka. Projekce bude zahájena v 19.00 hodin, ve 20 hodin pak proběhne repríza.

Basiková chystá bazar šatů českých celebrit. Můžete si je koupit i vy

15.prosince » Metro
Známá zpěvačka Bára Basiková už šestým rokem pořádá charitativní akci, na které se prodávají šaty českých celebrit. K mání jsou i ty Báry.

Bára Basiková - vánoční koncert

11.prosince » Český Brod
Pátek 15. prosince 2017 od 19:00 odin v KD Svět. Poslední dva lístky v prodeji!K vánoční pohodě přispěje úpěšná zpěvačka Bára Basiková.

Dcery Báry Basikové přiznaly: Doma jsme si vykaly

10.prosince » Týden.cz
Bára Basiková je nejen známou zpěvačkou, ale také hrdou trojnásobnou mámou. Když byly její dcery, dvojčata Anna a Marie, malé, připravila je sice o teplé večeře, ale ukázala jim zato úplně jiný svět. Jaké to je žít se slavným příjmením, prozradily...

V kině zazpívá Bára Basiková

8.prosince » Orlický deník
Jablonné nad Orlicí - V nově rekonstruovaném sále kina se v pátek 8. prosince od 19 hodin uskuteční první z větších akcí, a to vánoční koncert Báry Basikové.

Na Basikovou se řítí jedna katastrofa za druhou!

4.prosince » NašeHvězdy.cz
Myslela si, že už se konečně začne blýskat na lepší časy. To se ale zpěvačka Bára Basiková (54) pořádně přepočítala. Nejen, že to každou chvíli vypadá na nezadržitelný krach manželství, ale do toho jí teď ještě chtěli připravit o jedno z jejích ne...

V Ostravě se rozzářil vánoční strom

3.prosince » Novinky.cz
Vánoční strom se rozzářil s první adventní nedělí na Masarykově náměstí v Ostravě. Jednalo se o velkolepou show s videomappingem. Vystoupila zde také zpěvačka Bára Basiková.

Tomáš Macura

2.prosince » ParlamentniListy.cz
Na Masarykově náměstí se v neděli 3. prosince rozzáří vánoční strom. Slavnostní rozsvícení s videomapingem je naplánováno na 17. hodinu.

Tato informační stránka o Bára Basiková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bára Basiková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes