Kamila Bejlková

Vztahuje se k

Jako první rodilá Češka zdolala Mount Everest. Co člověk cítí v takové výšce?

21.února » Seznam Zprávy
Klára Kolouchová ví, jak bolí zdolávat horské velikány. Před Mount Everestem vystoupila i na vrchol Čo Oju. Při pokusu o zdolání K2 ale expedici zastavila lavina. Jen náhodou tehdy v táboře, který smetla, nikdo nebyl. „Pořád je to výzva, možná se ...

Smrt v nemocnici. Před soudem stojí ošetřovatelka obžalovaná z vraždy

20.února » Seznam Zprávy
Ošetřovatelka se ke zločinu původně policii v přítomnosti svého obhájce přiznala, před soudem však výpověď změnila.

V Česku už jsou tři soutěže krásy, vrátí se Miss České republiky

19.února » Seznam Zprávy
Kolem soutěží krásy je poslední dobou opravdu rušno, zatímco ještě před rokem byla středem pozornosti hlavně Česká Miss, teď se zdá, že dívky budou mít na výběr mezi třemi soutěžemi.

Extrémní mrazy a velmi nakažlivý virus. Hned od prvního dne řeší pořadatelé olympiády komplikace

9.února » Seznam Zprávy
Hned na úvod zimních olympijských her v Pchjongčchangu se organizátoři potýkají s vážnými komplikacemi. Na olympiádě řádí nakažlivý virus a celou oblast sužují mrazy.

Napětí kolem rozhodčích sílí. Vyspělá liga řeší problémy interně, říká jeden z nich

8.února » Seznam Zprávy
Kritika hokejové Sparty, že rozhodčí pískají tendenčně proti ní, je za hranou. V rozhovoru pro Seznam to tvrdí Martin Fraňo. Má nápad, jak výkony českých rozhodčích zlepšit.

Timberlake a znovu Patriots, miliardová show s názvem Super Bowl

2.února » Seznam Zprávy
První únorová neděle patří ve Spojených státech tradičně vyvrcholení Národní ligy amerického fotbalu. Slavný Super Bowl ale není jen o „šišatém“ fotbalu, tuhle show sledují desítky milionů lidí.

Dabuju hlavně tlusté a černošky, říká Olga Želenská, zakladatelka divadla Háta

1.února » Seznam Zprávy
Herečka, dabérka a spoluzakladatelka divadelního spolku Olga Želenská byla hostem čtvrtečního studia Slavných. Znáte ji ze seriálu Přístav a její hlas ze seriálu Dva a půl chlapa.

Trump vyzval k investicím v USA. Podmínky jsou příznivé díky reformě, připomněl

26.ledna » Seznam Zprávy
Americký prezident Donald Trump ve svém projevu na Světovém ekonomickém fóru v Davosu prohlásil, že je ideální čas pro nové investice na americkém trhu. Mimo jiné i díky reformě daní, kterou prosadil.

Ve věznici roky pracoval jako dozorce, dnes pomáhá bývalým kolegům coby advokát

25.ledna » Seznam Zprávy
Jméno Zdeňka Honzíka znají zřejmě všichni strážní a dozorci v plzeňské věznici. Honzík tady byl víc než dvacet let zaměstnaný. A dnes svým bývalým kolegům pomáhá ve své advokátní praxi. Zastupuje je například ve sporu, při němž chtějí dosáhnout za...

Evropské mikrovlnky přispívají ke změnám klimatu, ukázala studie

19.ledna » Seznam Zprávy
Mikrovlnná trouba je běžný spotřebič, který se nachází ve většině domácností. Nová studie nyní ukázala, že všechny mikrovlnné trouby v evropských domácnostech produkují stejné množství oxidu uhličitého jako 7 milionů aut.

Tato informační stránka o Kamila Bejlková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Bejlková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes