Daniele Beneš

Vztahuje se k

Vedení ČEZ chce firmu rozdělit, aby bylo na jádro

8.února » Ekonom iHNed.cz
Šéf ČEZ Daniel Beneš přesvědčuje politiky, že dělení firmy je jediným možným řešením financování reaktorů. Ve hře je celkem šest scénářů porcování státního gigantu. Nejpravděpodobnější se jeví rozdělení na "čistou" a "špinavou" energii.

Patria: Jak by (také) mohl vypadat klíč k dělení ČEZu

2.února » atominfo.cz
Spekulace o možném dělení ČEZ jsou o něco konkrétnější. Vedení polostátního podniku usiluje o vyčlenění distribuce, obnovitelných zdrojů, prodeje energií drobným odběratelům a energetických služeb do nové firmy, napsaly 1. ledna Hospodářské noviny.

Už se vaří státní jádro

1.února » Euro.cz
Podle šéfa ČEZ Daniela Beneše by mohlo být v březnu rozhodnuto o investičním modelu dostavby jaderné elektrárny Dukovany. Půjde o zcela zásadní krok, který přichází na poslední chvíli. A ukazuje na oslabení Andreje Babiše.

Znovuzvolení Zemana pomůže i šéfovi ČEZ

29.ledna » E15.cz
Nejen nejbližší okolí prezidenta Miloše Zemana může těžit z jeho znovuzvolení, ale i šéf ČEZ Daniel Beneš. Nad ním drží Zeman dlouhodobě ochrannou ruku proti premiérovi Andreji Babišovi, který Beneše nemá příliš v lásce.

Proč prodal Beneš akcie ČEZ?

2.ledna » iUHLI.cz
Prodej téměř 148 tisíc akcií ČEZ generálním ředitelem Danielem Benešem rozvířil klidné předvánoční trhy. Mohlo jít o politické, ekonomické i osobní důvody.

Beneš prodává akcie ČEZ. Někdo ale kupuje

20.prosince » iHNed.cz
Nový český premiér Andrej Babiš nemá šéfa ČEZ Daniela Beneše v oblibě a nová vláda jej může zkusit sesadit. Ředitel by pak neměl svou investici pod kontrolou. Na jeho rozhodnutí se ale velmi pravděpodobně podílely hlavně faktory rychlého růstu cen...

Chtěl dobýt ČEZ, ale prohrál. Dostane Babiš druhou šanci jako premiér?

12.října » Ekonom iHNed.cz
Když Andrej Babiš vstupoval do politiky, jmenoval ČEZ jako symbol zkorumpovaného systému. Jeho útoky na současné vedení koncernu ale nebyly úspěšné, zatímco on musel odejít z ministerstva financí, Daniel Beneš zůstal v čele ČEZ. Babiš nemusí uspět...

Ústavní soud potvrdil, že ČEZ je jen strojkem na peníze. Je třeba to změnit

24.července » Greenpeace
V uplynulých měsících se staly hned tři věci, které nám o právní povaze ČEZu řekly více, než několik předchozích let dohromady. Potvrdilo se, že podle současného zákona o obchodních korporacích má ČEZ jedinou hlavní povinnost. Tou je vydělávat svý...

EXKLUZIVNĚ: Policisté sbírali kompro materiály na Chovance a Tuhého. Předávali je novináři Přibilovi

29.června » iROZHLAS
Kompromitující materiály na policejního prezidenta Tomáše Tuhého a ministra vnitra Milana Chovance sbírala skupina bývalých i současných policistů. Předávala je pak bývalému novináři Marku Přibilovi.

Kdo je twitterový Žížala? Stopy vedou k exbankéři Vávrovi. Ten se k anonymnímu účtu nehlásí

16.června » iHNED.cz
Anonymní twitterový profil Žížala si získal oblibu v byznysu a politice, kromě vtipných hlášek se přitom zasazuje za zájmy vedení ČEZ. Analýza Hospodářských novin a další informace nasvědčují tomu, že za Žížalou by se mohl skrývat exředitel Komerč...

Tykač: Ekologové nám zachránili byznys

5.června » iUHLI.cz
Uhlí má budoucnost a evropská energetika se bez něj ještě dlouho neobejde, řekl v rozhovoru pro HN majitel skupiny Czech Coal a jeden z nejbohatších Čechů Pavel Tykač.
Martin Červíček - Český policista
Martin Roman - Manažer a businessman
Janek Kroupa - Český investigativní novinář
Dana Čírtková - Mluvčí KŘP kraje Vysočina
Marie Benešová - Česká právnička a politička

Tato informační stránka o Daniele Beneš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniele Beneš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes