Torben Betts

Vztahuje se k

Recenze: Pod maskou stereotypu číhá osamění

8.dubna » i-divadlo.cz
Zatímco ve Velké Británii je Torben Betts celkem populárním autorem, který má za sebou více než dvacet divadelních her, na českých jevištích se dosud jednalo o neznámého dramatika. Změnit se to pokusilo Klicperovo divadlo v Hradci Králové, které v...

Prohláąení tureckého střediska Mezinárodní asociace divadelních kritiků (AICT) k Mezinárodnímu dni ...

30.března » Divadlo.cz
Prohlášení tureckého střediska Mezinárodní asociace divadelních kritiků (AICT) k Mezinárodnímu dni divadla a aktuální situaci v Turecku.

Britątí komici připraví českému publiku bezmezně vtipný a bláznivý Večer tříkrálový

29.března » Divadlo.cz
Rok po okouzlující inscenaci Jak se vám líbí připravilo britské Národní divadlo pro své diváky další populární Shakespearovu komedii o lásce a záměně identit.

Rakouská spisovatelka Elfriede Jelineková napsala divadelní hru o Donaldu Trumpovi

28.března » Divadlo.cz
Slavná rakouská spisovatelka a nositelka Nobelovy ceny za literaturu Elfriede Jelineková napsala divadelní hru o novém americkém prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Poselství k Mezinárodnímu dni divadla 27.3.2017

24.března » Divadlo.cz
Autorkou poselství k Mezinárodnímu dni divadla je herečka Isabelle Huppertová . Mezinárodní den divadla připadá na 27. března 2017.

Klicperovo divadlo přivítá anglického dramatika Torbena Bettse

24.března » Divadlo.cz
Jednou z premiér právě probíhající sezony Klicperova divadla byla britská konverzačně-situační komedie VINCENC, kterou divadlo uvedlo v režii Petra Štindla v

Oceňovaný britský dramatik navštíví Hradec Králové

21.března » EuroZprávy.cz
Hradec Králové – Klicperovo divadlo uvedlo v prosinci loňského roku inscenaci Vincenc podle britské konverzačně-situační komedie autora Torbena Bettse. Britský spisovatel nyní přijede do Hradce Králové a navštíví čtrnáctou reprízu inscenace.

RECENZE: Hradecký Vincenc je až bolestně aktuální skvěle sehraný kvartet

11.prosince » iDNES.cz
Pro publikum, které nedůvěřuje druhdy módním zdramatizovaným globálním depresím ani okázale pojatému hnusu z lidské existence, může být britská komedie Torbena Bettse Vincenc ideálním titulem. Další články k tématu: Hořká komedie Vincenc ukáže stř...

RECENZE: Hradecký Vincenc je až bolestně aktuální skvěle sehraný kvartet

11.prosince » iRegiony Impuls
Pro publikum, které nedůvěřuje druhdy módním zdramatizovaným globálním depresím ani okázale pojatému hnusu z lidské existence, může být britská komedie Torbena Bettse Vincenc ideálním titulem.

Premiéra: Klicperovo divadlo Hradec Králové - Vincenc (Torben Betts)

4.prosince » i-divadlo.cz
Klicperovo divadlo představuje českou premiéru úspěšné britské komedie. Intelektuálové Oliver a Emily se přestěhují z Londýna na sever Anglie. Jednak tam je levnější bydlení, jednak Emily coby vzorná salonní levičačka touží po tom, aby jejich děti...

Hořká komedie Vincenc ukáže střet kavárenské kultury a piva v plechovce

2.prosince » iDNES.cz
Smích, který s každou scénou hořkne až k slzám, slibuje hra britského dramatika Torbena Bettse Vincenc, již v české premiéře uvede hradecké Klicperovo divadlo. Kvartet znamenitých herců, kterým se to „nějak strašně zvrtlo“, vede režisér Petr Štind...

Hořká komedie Vincenc ukáže střet kavárenské kultury a piva v plechovce

2.prosince » iRegiony Impuls
Smích, který s každou scénou hořkne až k slzám, slibuje hra britského dramatika Torbena Bettse Vincenc, již v české premiéře uvede hradecké Klicperovo divadlo. Kvartet znamenitých herců, kterým se to „nějak strašně zvrtlo“, vede režisér Petr Štindl.

Tato informační stránka o Torben Betts zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Torben Betts" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes