Stanislav Blaha

Vztahuje se k

Město povolá zpět „strážce pořádku“

23.února » idobryden.cz
Asistenti prevence kriminality se vrátí do ulic Uherského Hradiště. Radnice totiž vypsala na dva speciálně vyškolené civilisty výběrové řízení, do „služby“ nastoupí v březnu.

Ing. Stanislav Blaha

14.února » ParlamentniListy.cz
Na postavení vlády v demisi a na rozhodování jejich členů je nezbytné nazírat tak, že nereprezentují vůli většiny a neopírající se tak o legitimitu vzešlou z voleb. Žádný jiný pohled není možný.

Smuteční síň oživily umělé květiny

8.února » idobryden.cz
Třicet tisíc korun investovalo město Uherské Hradiště do výzdoby smuteční síně na hřbitově v Mařaticích. Instalací vazeb z umělých květin radnice udělala první krok k vylepšení estetického vzhledu prostor, kde se lidé loučí se svými blízkými.

Kajínek s besedami objíždí Česko, ne všude ho ale chtějí

31.ledna » Novinky.cz
Prezidentem Milošem Zemanem omilostněný vrah Jiří Kajínek si i osm měsíců od chvíle, kdy vyšel z vězení, stále užívá pozornosti lidí. Objíždí republiku a beseduje o svém životě ve vězení. Často se tak děje v budovách kin a kulturních domů, které j...

Řeka Morava neláká, změní se v „pražské náplavky“?

23.ledna » idobryden.cz
Architekti, zbystřete! Radnice v Uherském Hradišti už za jedenáct dní vyhlásí urbanisticko-architektonickou soutěž na revitalizaci nábřeží řeky Moravy, které je dnes de facto mrtvé. Cílem zápolení je zanedbané nábřeží oživit a přitáhnout lidi k vodě.

Děti a senioři stále za nulu

18.ledna » idobryden.cz
I když radnice v Uherském Hradišti za sběr a svoz komunálního odpadu ročně zaplatí 14,2 milionu korun, což v přepočtu na jednoho obyvatele dělá 556 korun, výše poplatku i osvobození od něj pro děti, studenty a seniory se nemění! „Žádná revoluce, ž...

Vítězem prvního kola Drahoš, Zeman si může začít balit kufry. Opravdu?

15.ledna » Nová republika
Stanislav Blaha 15.1.2018 E-republika Jasným favoritem 2. kola prezidentských voleb je Miloš Zeman. A proto také už začala nevybíravá dezinformační kampaň z druhého tábora. Zeman ztratil tři čtvrtě milionu hlasů. Sázka na Babiše mu zatím nevychází...

Blaha zůstává krajským šéfem ODS

10.ledna » idobryden.cz
Stanislav Blaha, starosta Uherského Hradiště, zůstává v čele krajské ODS. Regionální sněm jej zvolil do funkce předsedy na další dva roky, jeho místopředsedou zůstává Petr Klár.

ODS ve Zlínském kraji si zvolila vedení. Předsedou zůstává Blaha

Předsedou regionálního sdružení ODS ve Zlínském kraji zůstává na další dva roky Stanislav Blaha, který je současně starostou Uherského Hradiště a nově zvoleným poslancem.

Ing. Stanislav Blaha

Andrej Babiš a jeho parta nás nepřestávají překvapovat. Naposledy jeho dvorní nahrávač Robert Pelikán přišel s nápadem, že by hlasování vlády mohlo být napříště utajené.

Hradiště má nové hřiště. Je pro psy a vstup je zdarma!

2.ledna » idobryden.cz
Pejskaři dostaly perfektní vánoční dárek! Radnice v Uherském Hradišti jim totiž nadělila oplocené psí hřiště, za jeho využívání nezaplatí ani korunu. Hřiště, které vyrostlo na ulici Revoluční, brzy ještě doplní prvky pro nácvik agility.

O ekonomii rozumné, politické a zpolitizované: Rozhovor s Josefem Mrázkem I.

23.prosince » Nová republika
23. 12. 2017 Rozhovor proběhl v Černošicích dne 24.10. 2017 a za redakci e-republiky jej vedl Stanislav Blaha. Rozhovor má dvě části. První se zabývá cestou Josefa Mrázka úskalími historických událostí a jak i školní latina, logika a deskriptivní ...
Hana Doupovcová - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Stanislav Blaha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Blaha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes