Matko Brána

Vztahuje se k

Spontánní nápad na letní promítání v Jihlavě narazil

17.srpna » iRegiony Impuls
Hradební parkán u Brány Matky Boží v Jihlavě je přes léto otevřený veřejnosti. Když tam ale chtěli lidé z kina Dukla promítat v srpnu po setmění zdarma filmy Kniha džunglí a Lichožrouti, narazili.

Spontánní nápad na letní promítání v Jihlavě narazil

17.srpna » iDNES.cz
Hradební parkán u Brány Matky Boží v Jihlavě je přes léto otevřený veřejnosti. Když tam ale chtěli lidé z kina Dukla promítat v srpnu po setmění zdarma filmy Kniha džunglí a Lichožrouti, narazili. Další články k tématu: Vřelý vztah lidí ke kinu by...

KULTURNÍ TIPY: Zahraje Janek Ledecký a budou letní kina i divadla

9.srpna » Jihlavská Drbna
Zaplněný kulturní program jistě zpestří vaše letní dny. Na Vysočinu přijede Janek Ledecký & Band a v Jihlavě zahraje dechovka Vysočanka. Fanoušci rocku zase mohou vyrazit na VosaFEST. Samozřejmě nechybí ani kina a divadla pod širým nebem. Hrají a ...

OBRAZEM: Klidný kout v historickém centru Jihlavy. Otevřeli parkán u Brány Matky Boží

V Jihlavě otevřeli pro vstup veřejnosti historický parkán poblíž Brány Matky Boží. Nachází se na konce stejnojmenné ulice. Přístupný má být denně až do konce září, tedy přes letní měsíce. Využít ho chtějí také pro pořádání kulturních akcí.

Parkán u Brány Matky Boží v Jihlavě bude přes léto otevřený veřejnosti

29.května » iRegiony Impuls
Klidný kout u historické Brány Matky Boží v Jihlavě bude od 1.června otevřený veřejnosti. Dosud se otevíral jen výjimečně např. na kulturní akce.

Kašpárci z celého světa na Bráně Matky Boží

19.května » iRegiony Impuls
Jihlavská radnice připravila další letní pohádkovou výstavu v atraktivním prostředí historické Brány Matky Boží. Tentokrát radnice zve na jedinečné loutky z Muzea loutkářských kultur v Chrudimi. Součástí výstavy bude herna, kde si návštěvníci moho...

Jihlavský magistrát má nová telefonní čísla

6.října » iRegiony Impuls
Všechna pracoviště Magistrátu města Jihlavy mají nová telefonní čísla. Změna platí také pro městskou knihovnu a městskou společnost JVAK.

Co podniknout poslední červencový víkend? Zajít na fotbal, fesťák či pohádku

30.července » Jihlavacity.cz
První ročník multižánrového festivalu Sun Dance Park a zahájení nového ročníku fotbalové ligy, na to se mohou lidé těšit v sobotu v Jihlavě. V neděli pak děti čeká na Parkáně u Brány Matky Boží pohádka Honza Nebojsa.

​Skok přes koně i slaňování hradeb. Polytechnika vybízela ke sportu v ulicích Jihlavy

18.května » Jihlavacity.cz
Skákací kůň na autobusovém nádraží, natažená lana mezi dvěma stromy a posilovací hrazda vedle budovy Vysoké školy polytechnické či možnost slaňování hradby u Brány Matky Boží. Tak vypadal den Sportuj s VŠPJ aneb “Proč bychom se nepotili”.

Jihlava se soudí s minority kvůli prostoru vedle slavné brány

20.dubna » iDNES.cz
Minorité jsou spojení s Jihlavou už stovky let, skoro od založení města. Přesto spolu v roce 2016 představitelé radnice a řádu nenacházejí společnou řeč. Soudí se kvůli prostoru vedle symbolu města, Brány Matky Boží. Další články k tématu: Nový pr...
Svatý Václav - Český kníže a světec
Jaroslav Foglar - Český spisovatel
Fotbal - Míčový sport
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Matko Brána zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matko Brána" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes