Josef Braun

Vztahuje se k

Výměna na postech reprezentačních trenérů juniorů a kadetů

16.února » pinces.cz
Od února letošního roku povede reprezentaci juniorů Josef BRAUN a reprezentaci kadetů Marek KLÁSEK . Oba trenéři si tak vzájemně ,,prohodili" své původní kategorie. Co o této výměně míníte vy?

Výměna na postech reprezentačních trenérů

14.února » pinces.cz
Od února letošního roku povede reprezentaci juniorů Josef BRAUN a reprezentaci kadetů Marek KLÁSEK . Oba trenéři si tak vzájemně ,,prohodili" své původní kategorie.

Mají přes čtyřicet let a stále vítězí aneb na prahu veteránského věku!

2.února » pinces.cz
Ne právě malý počet hráčů starších čtyřiceti let hraje českou extraligu, což může budit mírné rozpaky. Svědčí to o klesající úrovni mladých českých hráčů, a nebo jsou čeští ,,veteráni“ tak šikovní?

Česká jména figurují v německé Bundeslize i v Regionallize

11.listopadu » pinces.cz
Lubomír JANČAŘÍK se úspěšně adaptoval v německé Bundeslize po svém odchodu z Francie. Prostředí nejvyšší německé soutěže si už letos vyzkoušel také Tomáš POLANSKÝ. Neméně úspěšní jsou také další čeští hráči v Německu. Neporažený je doposud Josef B...

Výborné výkony Josefa Brauna ve 3. Bundeslize a Rolanda Krmaschka v Regionallize

17.května » pinces.cz
Už se stalo pravidlem, že o Češích hrajících v Německu (a vůbec za hranicemi) se nikde více nedočteme a o jejich existenci tak máme spíše jen mlhavé představy, a proto přinášíme přehled o tom, jak se ,,našincům“ vedlo na západě v uplynulé sezóně.

Trenérem roku 2016 se stal Petr Lacina, kouč olympijského vítěze Krpálka

17.ledna » sportovnilisty.cz
Reprezentační trenér českých judistů Petr Lacina, kouč olympijského vítěze Lukáše Krpálka, se stal ve volbě členů Unie profesionálních trenérů (UPT) Českého olympijského výboru Trenérem roku 2016. O výsledcích ankety hlasováním rozhodovalo 120 čle...

Jak si stojí Češi v nejvyšších zahraničních soutěžích?

8.prosince » pinces.cz
Česká špička v zahraničí! Podívejte se na souhrnný přehled o tom, jak si čeští hráči vedou v německé Bundeslize, v polské Superlize, ve francouzské pro B, a nebo ve slovenské Extralize.

Josef Braun nominován na Trenéra roku

7.prosince » pinces.cz
Unie profesionálních trenérů ČOV navrhla dvanáct kandidátů na Trenéra roku. Mezi jinými je v nominaci i Josef BRAUN. Slavnostní vyhlášení proběhne 16. ledna 2017 v Kinosále Lucerna v Praze.

Změna! Juniory povede Marek Klásek, kadety Josef Braun

30.srpna » pinces.cz
V posledním zápisem VV ČAST se objevila chybná informace, která dezinformovala část stolnětenisové veřejnosti ohledně jmenování nových reprezentačních trenérů mládeže. Nyní už snad bylo vše uvedeno na pravou míru a juniory tak nakonec povede Marek...

Josef Braun povede reprezentaci juniorů

26.srpna » pinces.cz
Novým reprezentačním trenérem juniorů je Josef BRAUN. Marek KLÁSEK převezme kadetskou složku reprezentace. Juniorek se ujme Tomáš VRŇÁK a kadetek Andrea BOTKOVÁ.

MEJ z pohledu Karla Karáska a Josefa Brauna

20.července » pinces.cz
Evropský šampionát juniorů a kadetů je za námi. S celkovým ziskem pěti cenných kovů můžeme říci, že se Mistrovství Evropy českým reprezentantům vydařilo. Ale není to jen zdání?
Lukáš Krpálek - Český reprezentant v judu

Tato informační stránka o Josef Braun zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Braun" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes