Petra Braunová

Vztahuje se k

Jitka Smutná: Rozchod s partnerkou?!

2.prosince » Aha!
Až se ženou poznala, co to je opravdová láska. To se nebála říct na plná ústa herečka Jitka Smutná (65), která řadu let žila s manželem a s jejich dětmi. Štěstí našla u spisovatelky Petry Braunové (50), se kterou si pořídila dům, a společně se tak...

Spisovatelka Petra Braunová četla dětem

Jednou z možností, jak zvýšit zájem dětí o četbu knih, je přímý kontakt s jejich autory. Městská knihovna proto zprostředkovává setkání školáků se spisovateli. Naposledy teď na autorské čtení pozvala Petrou Braunovou.

Beseda s Petrou Braunovou

11.října » Nový Bydžov
V rámci „Týdne knihoven 2017“ se žáci 7. tříd ze ZŠ V. Kl. Klicpery a žáci druhého stupně ZŠ Palackého zúčastnili besedy se spisovatelkou Petrou Braunovou, která zavítala k nám, do Městské knihovny.

Jitka Smutná žije v ruině, došly jí peníze

7.srpna » NašeHvězdy.cz
Bude to tak pět let, co herečka Jitka Smutná (63), hvězda seriálů jako Přístav nebo Četníci z Luhačovic, veřejně přiznala lesbickou sexuální orientaci a začala žít se spisovatelkou Petrou Braunovou (49). V záchvatu nadšení z nové svobody si zakoup...

Vysněný dům Jitky Smutné: Došly prachy?

21.července » Aha!
Nedaří se jim podle plánu! Dům v Měčíně na Klatovsku, který si bývalá hvězda seriálu Cesty domů Jitka Smutná (63) pořídila se svou partnerkou, spisovatelkou Petrou Braunovou (49), je stále nedodělaný.

OBRAZEM: Děti si povídaly o knížkách s Petrou Braunovou

10.května » Třebíčský deník
Jaroměřice nad Rokytnou - Do Jaroměřic nad Rokytnou zamířila spisovatelka Petra Braunová, aby si pobesedovala s dětmi ze čtvrtého, pátého a šestého ročníku Základní školy Otokara Březiny.

Tato informační stránka o Petra Braunová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Braunová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes