Petra Braunová

Vztahuje se k

Beseda s Petrou Braunovou

11.října » Nový Bydžov
V rámci „Týdne knihoven 2017“ se žáci 7. tříd ze ZŠ V. Kl. Klicpery a žáci druhého stupně ZŠ Palackého zúčastnili besedy se spisovatelkou Petrou Braunovou, která zavítala k nám, do Městské knihovny.

Jitka Smutná žije v ruině, došly jí peníze

7.srpna » NašeHvězdy.cz
Bude to tak pět let, co herečka Jitka Smutná (63), hvězda seriálů jako Přístav nebo Četníci z Luhačovic, veřejně přiznala lesbickou sexuální orientaci a začala žít se spisovatelkou Petrou Braunovou (49). V záchvatu nadšení z nové svobody si zakoup...

Vysněný dům Jitky Smutné: Došly prachy?

21.července » Aha!
Nedaří se jim podle plánu! Dům v Měčíně na Klatovsku, který si bývalá hvězda seriálu Cesty domů Jitka Smutná (63) pořídila se svou partnerkou, spisovatelkou Petrou Braunovou (49), je stále nedodělaný.

OBRAZEM: Děti si povídaly o knížkách s Petrou Braunovou

10.května » Třebíčský deník
Jaroměřice nad Rokytnou - Do Jaroměřic nad Rokytnou zamířila spisovatelka Petra Braunová, aby si pobesedovala s dětmi ze čtvrtého, pátého a šestého ročníku Základní školy Otokara Březiny.

Připravte se na Noc s Andersenem 2017

22.března » Turnov
Letošní Noc s Andersenem připadá na pátek 31. března a bude pokračovat až do ranních sobotních hodin 1. dubna 2017.

Křest leporela „Havlíčkův Brod – Pověsti 2

21.února » Informuji.cz
8. 3. / 10:00 / sál Staré radnice. Dětské oddělení Krajské knihovny... | Havlíčkův Brod - (2017-03-08 10:00:00 - 2017-03-08 00:00:00)

Sám v muzeu

Máte rádi muzea? A zatoužili jste někdy zůstat v muzeu po skončení návštěvní doby? Jestli ano, tak je právě pro vás "bublinový" příběh Sám v muzeu. Muzeum je úžasné místo, kde se skrývá víc, než se zdá, a není v něm žádná nuda.

Do lázní míří osobnosti ze světa literatury

7.října » Kultura Deník.cz
Mariánské Lázně - Halina Pawlowská, Petra Braunová, Michal Rejžo Pavlík nebo Jan Burian zavítají do Mariánských Lázní u příležitosti třetího ročníku literárního festivalu Goethův podzim.

Tato informační stránka o Petra Braunová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Braunová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes