Alexandr Bray

Vztahuje se k

Panasonic TX-65EZ1000E: referenční 4K OLED TV s barevnou dokonalostí [test]

28.listopadu » AVmania.cz
Při pohledu na tento OLED si jasně uvědomíte, že před sebou máte kus poctivě „ukovaného železa“, původem z ČR. Při sestavení a prvním spuštění přichází přesně to, co po koupi nového televizoru v této kategorii přijít má – dávka emocí.

Philips 55POS9002: povedený "levný" 4K OLED televizor s Ambilightem [test]

3.listopadu » AVmania.cz
Testovaný OLED Philips obdržel letos cenu EISA, a to za výborný poměr cena/výkon. Když k tomu přičtete Ambilight a Android, tak nelze než souhlasit.

Satelitní toroidní parabola: sedm let provozu, aneb co v řetězci (ne)přežilo

29.září » AVmania.cz
Sem-tam neškodí ohlédnout se a vyhodnotit výrobek po několika letech provozu. Přesně to vám nabídneme. A také zhodnotíme klady a zápory toroidní paraboly s odstupem času.

LG 49UJ7507: pohodový 4K HDR televizor s mnoha funkcemi [test]

25.září » AVmania.cz
Skvělá až vynikající výbava, výborný intuitivní systém WebOS, povedený design a mnohou uživatelským možností, ale i IPS panel s RGBW. To je cenově dostupný 4K HDR televizor LG.

LG SJ7: flexibilní soundbar 2.1 s bezdrátovým subwooferem [test]

22.září » AVmania.cz
Soundbar? Dobrá. Ale flexibilní soundbar? Co si pod podobným slovním spojením přeneseným na technicky zažité zařízení představit, snad pochopíte v následujících řádcích.

Sony KD-55XE9005: skoro dokonalý samuraj [test 4K TV]

10.srpna » AVmania.cz
Televizory Sony jsou vyhledávány nejen příznivci značky, ale také filmovými fajnšmekry. Do skupiny obdivovatelů se postupem doby zařadili i hráči. Hráči chtějící kombinaci kvalitní filmové podívané s dobře stavěným panelem pro hry.

Samsung UE55MU7002: nový Premium UHD 4K LCD LED televizor [test]

14.července » AVmania.cz
Sedmá řada televizorů značky Samsung patřila vždy k vyhledávanému sortimentu. V rámci internetových diskuzí se po tomto modelu ptáte, tak na objednávku přinášíme jeho recenzi.

Samsung HW-MS550: lepší zvuk k TV aneb soundbar pro každého [test]

3.července » AVmania.cz
Soundbar - zbytečná zvuková krabice pro zachytávání prachu, nebo prvek pro alespoň částečné vylepšení zvuku plochých televizorů?

Skylink: novinky z nebe - změna Skylink Ochutnávky [aktualita]

2.července » AVmania.cz
Poskytovatel satelitního televizního vysílání společnost Skylink (M7 Group) stále pokračuje s měsíční ochutnávkou jednotlivých kanálů, které jsou běžně placené. Po sérii do které již spadly kupříkladu AXN, FILM+ a další, aktuálně (od 3. 7. 2017) v...

Panasonic TX-65EX780E: velký 4K LED televizor s krásnými barvami [test]

13.června » AVmania.cz
Hledám televizor, velký a s krásnými a přirozenými barvami, máte něco? A ještě rychlé ovládání a pořádnou výbavu. Bylo by? A co tento 65" Panasonic...

Philips 55POS901F: výborný, luxusní 4K OLED TV s Ambilightem [test]

26.dubna » AVmania.cz
OLED televizor zařadil do své nabídky i Philips. Přidal svůj Ambilight, své zpracování obrazu, Android a výsledkem je vynikající, prémiový OLED televizor.

Panasonic TX-50DS630E: test Full HD LED televizoru

30.března » AVmania.cz
V zástupu moderních televizorů, hrdě se hlásících k ultravysokému rozlišení – UHD/4K, přichází na řadu test LCD LED televizoru s rozlišením FullHD. Plné vysoké rozlišení ještě nepatří do starého železa.

Tato informační stránka o Alexandr Bray zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Bray" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes