Tereza Brázdová

Vztahuje se k

Kočí: malá obec s velkým srdcem

3.listopadu » ČRo Pardubice
Kočí má zvláštní polohu a slavný kostel. Už při prvním kroku po dřevěném mostě pochopíte, že vaše cesta povede hluboko do minulosti. A že bude výjimečná.

Vysokomýtští si brány a věže rozebrat nenechali

3.listopadu » ČRo Pardubice
Vysoké Mýto má nejen unikátní čtvercové náměstí, ale může se pochlubit i počtem středověkých městských bran a věží. Některé už přitom měly namále.

Na pardubickém zámku pavouky nevyhánějí. Naopak

20.října » ČRo Pardubice
Východočeské muzeum v Pardubicích má výjimečnou sbírku. Zahrnuje kolekce, které v Česku patří mezi nejcennější. Kromě skla, pohlednic, zbraní nebo mincí jsou to i pavouci.

Poprvé a naposledy. Zatím jediná žena vyhrála Velkou pardubickou před 80 lety

5.října » ČRo Pardubice
Velká pardubická steeplechase je nejstarší sportovní podnik v Česku. Letos na pardubickém závodišti odstartuje 127. ročník. První Velká pardubická se běžela 5. listopadu 1874. Začátky dostihové tradice jdou ale ještě dál do historie.

Veterináři kontrolují, jestli podniky nepoužívají vejce s nebezpečným fipronilem

Kontroloři středočeské veterinární správy vyjíždí do závodů, které zpracovávají vejce nebo vaječné produkty ze zahraničí. Zjišťují, jestli neobsahují jedovatý fipronil. Nebezpečnou látku potvrdily testy na začátku září taky ve výrobcích v Česku.
Josef Váchal - Český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář a také s

Tato informační stránka o Tereza Brázdová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Brázdová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes