Zuzana Brejchová

Vztahuje se k

V Rakousku boduje mladý favorit

12.října » iHNed.cz
K vítězství ve volbách mají nakročeno lidovci. Kancléřem se má stát nynější ministr Sebastian Kurz, který přináší nový styl i systém politiky. Protivníci mu vyčítají, že se vyhýbá konfrontaci s jejich názory, i to, že nedostudoval vysokou školu.

Ondřej Suchý: Při psaní knihy Pan Voskovec z Manhattanu nám pomohl Facebook

Spisovatel a moderátor Ondřej Suchý napsal po knize Pan Werich z Kampy spolu se svým bratrem Jiřím pokračování věnované Jiřímu Voskovcovi, které pojmenovali Pan Voskovec z Manhattanu. Říká, že pro jeho bratra bylo psaní jednodušší, protože s Vosko...

Hoferova strana nás chtěla podporovat jako příklad asimilace, říká Češka. Některé české hlasy získal

5.prosince » Aktuálně.cz
V opakovaném druhém kole rakouských prezidentských voleb zvítězil Alexander Van der Bellen. Co si myslí Češky žijící už desetiletí v Rakousku?

"Jak si může našinec sednout vedle negra?"

28.února » Britské listy
Jela jsem včera ve Vídni tramvají číslo osmnáct, napsala na Facebooku Zuzana Brejchová. V tramvaji bylo místo vedle sedícího černocha, tam jsem si tam sedla. Reagovala paní v kožichu (jen ve Vídni se stále ještě nosí kožichy, všude jinde se to pov...

Tato informační stránka o Zuzana Brejchová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Brejchová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes